ترولی حمل غذا | قیمت ترولی حمل غذا

یکی از ترولی های بسیار پر کاربرد در آشپزخانه صنعتی ، رستوران ، کافی شاپ ، هتل و … که گروه صنعتی تجهیز گستر اقدام به تولید آن نموده است ترولی پلی اتیلن که به ترولی اکسل ( EXCELL ) معروف است ، می باشد این نوع ترولی حمل غذا در واقع ساخت کشور چین می باشد و قیمت ترولی حمل غذا را نیز آنها تعیین می کنند که در ایران نیز گروه صنعتی تجهیز گستر اقدام به تولید آن نموده است. البته این ترولی به صورت استاندارد تولید می شود و به عنوان ترولی سه طبقه پلاستیکی یا ترولی سه طبقه پلی اتیلن وارد  بازار می گردد و نمی توان به دلیل کمبود تجهیزات در طبقات بیشتر یا ابعاد سفارشی این ترولی را تولیدکرد. ترولی حمل غذا اکسل از گریدهای مختلف پلی اتیلن و چرخ های متفاوت تولید شده است که در ادامه شما را با مشخصات ترولی حمل غذا اکسل یا همان ترولی حمل غذا پلی اتیلن آشنا می کنیم.

بعد از معرفی ترولی سه طبقه و مشخصات ترولی حمل غذا و مکان های قابل استفاده از این ترولی حمل غذا باید خریدار ترولی حمل غذا بداند که چگونه این ترولی حمل غذا را تهیه کند.

ترولی حمل غذا یا ترولی حمل غذا پلی اتیلن

ترولی حمل غذا اکسل در چند منظور استفاده می شود که از جمله این مصارف می توان به حمل غذا ، حمل ظروف تمیز ، حمل ظروف کثیف ، جمع آوری میز غذا و … اشاره کرد این ترولی از یک طراحی زیبا و ارگونومیک برخوردار است و دارای دو عدد سطل بزرگ و کوچک جهت کارآیی بیشتر ترولی می باشد که برای جمع آوری قاشق و چنگال و زباله روی میزها یا جهت حمل قاشق چنگال تمیز و سفره همراه غذا استفاده می شوند.

از جمله ویژگی های این ترولی می توان به ستون های یکپارچه و نشکن ، زیبایی و دوام ترولی ، کارآیی بالا و… اشاره کرد که علاوه بر وزن مناسب نشکن بودن آن نیز باعث می گردد متقاضیان و مصرف کنندگان این ترولی حمل غذا آنها را تا مدت زیادی از خرید ترولی حمل غذا بی نیاز کند. از جمله مکان هایی که می توان از ترولی حمل غذا اکسل به عنوان ترولی پذیرایی یا ترولی حمل ظروف کثیف استفاده کرد عبارتند از : رستوران ، هتل ، تالار ، ادارات ، مجتمع تجاری و …

مشخصات ترولی حمل غذا

  1. طراحی زیبا ، مدرن و کارآ
  2. ترولی ساخته شده از پلی اتیلن HDPE
  3. دارای سه طبقه مسطح جهت نظافت و نگهداری آسان
  4. استفاده از چهار چرخ هیدرولیک و مقاوم و بدون صدا و ترمز دار ( سفارشی )
  5. استفاده از دسته های ترولی مناسب و کاربر پسند جهت مانور راحت ترولی
  6. دارای دو عدد سطل بزرگ و کوچک بسیار زیبا
  7. ابعاد ترولی حمل غذا :

با سطل : طول ۱۳۹/۵ * عرض ۵/۵۲ * ارتفاع ۹۴ ( ابعاد به سانتیمتر )

بدون سطل : ۱۰۰ طول * عرض ۵/۵۲ * ارتفاع ۹۴ ( ابعاد به سانتیمتر )

قیمت ترولی حمل غذا

این ترولی حمل غذا توسط چندین شرکت های تولید کننده ترولی در دنیا تولید می گردد از جمله شرکت های تولید کننده ترولی حمل غذا : APEX ,EXCELL , APPLE و … می باشند ولی اولین شرکتی که اقدام به طراحی و تولید این ترولی حمل غذا نمود شرکت اکسل بود و به همین منظور این ترولی حمل غذا را با نام ترولی حمل غذا اکسل می شناسند و تقریبا تعیین کننده قیمت ترولی حمل غذا نیز شرکت EXCELL می باشد و با توجه به کیفیت پلی اتیلن به کار رفته در بدنه ترولی حمل و چرخ های به کاربرده شده قیمت ترولی حمل غذا متفاوت است و شما لزوما هنگام خرید ترولی حمل غذا نباید به قیمت ترولی حمل غذا توجه کنید زیرا از لحاظ ظاهری متوجه تفاوت گریدهای پلی اتیلن به کار برده شده در ترولی حمل غذا نمی شوید. برای انتخاب مناسب ترولی حمل غذا  و اطلاع از قیمت ترولی حمل غذا یا قیمت ترولی حمل غذا پلی اتیلن بهتر است با کارشناسان شرکت تجهیز گستر به عنوان بزرگترین تولید کننده و وارد کننده ترولی حمل غذا تماس حاصل فرمایید.

✔✔ محصولات پیشنهادی :

ترولی حمل ظروف تمیز

ترولی رستوران

چرخ رستورانی

ترالی حمل غذا گرمخانه دار

ترولی حمل بار

ترولی آبچکان

ترولی حمل ظروف کثیف

0/5 (0 Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *