یخساز پودری

با انواع یخساز پودری تا چه حد آشنایی دارید؟!. اگر شما نیز دارای کارخانجات صنعتی (با پرسنل متعدد) و یا کسب و کارهای رستورانی و کافی شاپی هستید، قطعـــــــــاَ با نام انواع یخساز صنعتی همچون: یخساز پودری، پولکی، قالبی و یا حبه ای آشنا می باشید.

یخساز پودری یکی از مهمترین مدلهای یخ ساز صنعتیست که با نوع مکانیزم خاص خود و استفاده از تیغه هایی قدرتمند، قادر است آب خالص را به یخ هایی به شکل پودر تبدیل کند. بدلیل حالت خاص این یخها، پودرهای یخ قادرند سریعاَ در نوشیدنی ها حل شده و آنها را خنک کنند.

بنابراین میتوان یخساز پودری را به عنوان یکی از بهترین انتخابها برای انواع کسب و کارهای رستورانی، کترینگ، هتلداری، کافی شاپ و… بشمار آورد. قدرت و سرعت تولید و همچنین تنوع ظرفیت طراحی این یخسازها هم بسیار بالاست. ضمن اینکه بدنه خارجی و جداره‌های داخلی این دستگاه‌ها نیز کاملاَ مقاوم و ضدزنگ می‌باشد.

به‌ همه‌ی مزایای دستگاه یخساز پودری، قابلیت بهره گیری از سیستمهای الکترونیکی خودکار و امکان تصفیه سازی خودکار آب را نیز اضافه کنید. اما آیا موارد بیان شده، تمام ویژگیهای یک یخ ساز پودری قدرتمند است؟؟. شک نداشته باشید که پاسخمان منفـــــــــــــــــــــــــــــــــــی است! چرا که هنوز ویژگیهای بسیار زیادی برای رونمایی باقی مانده است…

یخساز پودری چیست؟

یخ ساز پودری

یخساز پودری دارای لوله های ورود آب شهری است و با قدرت تبرید بالای خود، توانایی تبدیل آب به یخهایی به شکل پودر دارد. یخهای پودری با ایجاد سطح تماس وسیع خود، قادرند تا سریعتر از دیگر مدلها به خنکسازی نوشیدنی‌ها بپردازند. همچنین به‌خوبی از پس عملیات خنکسازی مواد فاسدشدنی و حفظ کیفیتشان نیز بر می آیند. یخ های تولید شده توسط یخساز پودری، هیچگونه زوایای تیزی ندارند و به راحتی حل میشوند.

اساس کارکرد تمامی مدلهای یخ سازهای صنعتی عمدتاَ شبیه به همدیگر می باشد. اما مهمترین تفاوتشان در ساختار تیغه ها است. به عنوان مثال انواع دستگاه یخساز پودری دارای تیغه های بزرگتر و کاملاَ یخ شکن می باشند. این تیغه های یخ شکن به خوبی میتواند توده های یخ را به پودرهای ریز و رشته های نازک یخ تبدیل کند. رشته‌ها و پودرهایی که به راحتی از مخزن بیرون آورده میشوند و به سرعت در نوشیدنیها حل میگردند. بدون آنکه به هم بچسبند و به توده های ضخم و ناکارآمد تبدیل شوند!

قیمت یخساز پودری

قیمت یخساز پودری و عمده‌ی مدلهای یخساز صنعتی بر اساس فاکتورهای زیر تعیین میشود:

 • ظرفیت تولید یخ (مهمترین عامل تعیین قیمت)
 • نوع جنس بدنه خارجی
 • جنس بدنه و جداره های داخلی. (در راستای کاهش هزینه ساخت یخسازهای صنعتی، از متریال گالوانیزه گرم با پوشش ضدزنگ استفاده میشود.)
 • نوع اتصال مخزن (مخزن دستی یا قابلیت اتصال به لوله کشی آب شهری)
 • مدل و توان قطعات مهم. (کندانسور، ترموستات، کمپرسور، اواپراتور و…)
 • وجود یا عدم وجود سیستم های هوشمند
 • قدرت و جنس تیغه های دستگاه. (مثلاَ نوع تیغه ها موجب شده است که قیمت دستگاه یخساز پودری مقداری بیشتر از مدلهای پولکی باشد) و…

کاهش یا افزایش قیمت ارز نیز، دیگر عامل مهم در تعیین قیمت یخ ساز پودری بشمار میرود. مجموعه تجهیزگستر همواره سعی دارد تا با خرید کلی مواد اولیه و متریال های موردنیاز بدنه، معضل نوسانات دلاری را تا حد امکان دفع نماید.

«لیست قیمت دستگاه یخساز پودری»

لیست قیمت یخسازهای پودری

ضمناَ امکان طراحی و تولید یخساز پودری در ظرفیت های محدود نیز وجود دارد. شما میتوانید ظرفیت مورد نیازتان را به کارشناسان شرکت تجهیز گستر اعلام نموده و سفارشتان را ثبت کنید. با توجه به تمامی این عوامل، پیشنهاد میکنیم جهت کسب اطلاع از شرایط خرید و قیمت دستگاه یخساز پودری با کارشناسان فنی مجموعه تجهیز گستر خاورمیانه تماس حاصل نمایید.

مقایسه قیمت یخساز پودری و پولکی

مقایسه قیمت یخسازهای پودری و پولکی

قیمت یخساز پودری و پولکی با توجه به شباهت کامل مکانیزم این دو مدل، تقریباَ یکسان است. البته زیبایی ظاهری و تفاوت تیغه ها موجب شده است که قیمت یخساز پودری اندکی بیشتر از مدلهای پولکی باشد. این میزان تفاوت با توجه به تصویب هیئت مدیره شرکت تجهیز گستر خاورمیانه، برای کارفرمایان و مشتریان عزیز و گرامی در ظرفیتهای بالا لحاظ نمیشود.

مقایسه قیمت یخساز پودری و حبه ای

بطورکلی قیمت یخساز پودری گران تر از مدلهای یخ ساز حبه ای می باشد. درحقیقت با توجه به پارامترهایی نظیر:

 • تیغه قدرتمند
 • ابعاد بیشتر
 • امکان ساخت در ظرفیت های بالاتر و
 • مکانیزم خاص تر،

قیمت یخ سازهای پودری بیشتر از مدلهای حبه ای است. البته این مسئله به معنای بهتر بودن مدلهای پودری نیست. جالب است بدانید که بواسطه تولید یخهای شکیل حبه مانند، قیمت کمتر و ابعاد کوچکتر، مدلهای حبه ای دارای تقاضاهای بسیار بسیار زیادی در بازار می باشد. آمار بیشترین مدل یخسازهای وارداتی نیز به نام مدلهای حبه ای ثبت شده است.

دیگر مطالب مرتبطی که مطالعه‌شان را به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم:

یخساز قالبی

یخساز حبه ای

یخساز پولکی

پیشینه تولید یخ

نگهداری مواد غذایی و ساخت یخ در چندین قرن پیش، با مشکلات بسیار زیادی روبرو بود. درحقیقت آب انبارها، سردابه ها و یخچالهای طبیعی تنها مکانهایی بودند که در گذشته میشد از آنها برای نگهداری مواد غذایی استفاده کرد. گاهاَ نیز در هنگام بارش برفهای سنگین، مردم تکه های یخ و برف را به شکل قالب درست میکردند و از آن برای خنکسازی و نگهداری مواد فاسدشدنی استفاده می کردند.

ورود یخچالهای صنعتی، البته انقلاب خاصی را در سیستم های برودتی بوجود آورد. اما اولین مورد ساخت دستگاه یخساز را میتوان به دانشمندی بنام «کولن (William Cullen)» نسبت داد. وی در سال 1748 دستگاه یخسازی را در کالج گلاسکو اسکاتلند اختراع کرد. 96 سال بعد، یعنی در سال 1844 میلادی، صنعتگری به نام «جان گوری» نمونه‌ی بسیار حرفه ای تری از دستگاه یخ ساز صنعتی را برای یک مرکز درمانی اختراع نمود. به مرور تا به امروز، انواع یخساز صنعتی در فرم های مختلف:

 • پولکی (سکه ای)
 • یخساز پودری
 • حبه ای
 • قالبی
 • رستورانی
 • مکعب مربع بزرگ زن و…

طراحی و تولید شده اند.

انواع ظرفیت یخساز پودری

به‌مانند تمامی مدلهای یخساز صنعتی، دستگاه یخساز پودری نیز در ظرفیت های مختلفی تولید میگردد. ویژگیهای کلی این دستگاه ها کاملاَ شبیه به یکدیگر می باشد. امام مسلماَ با افزایش ظرفیت دستگاه، مواردی همچون: ابعاد و اندازه، توان کمپرسور و موتور، وزن و… نیز افزایش خواهد یافت. در ادامه به بررسی اجمالی برخی از این مدلها خواهیم پرداخت.

یخ ساز پودری 50 کیلویی

یخ ساز پودری 50 کیلویی

این نوع دستگاه یخساز پودری دارای توان تولید 50 کیلوگرم یخ به شکل رشته های نازک در شبانه روز است. تمامی مدلهای یخساز پودری 50 کیلویی، 100 کیلویی و…، دارای سیستم سیگنال فلوتری می باشند. یعنی پس از پرشدن مخزن تولید یخ، سیگنالی به موتور ارسال میشود و دستگاه به حالت نیمه خاموش (آماده به‌کار) در می آید. با این اتفاق، دیگر هیچگونه برق و آب اضافی مصرف نمی شود. البته بایستی بدانید که برای مدت زمان طولانی، مخزن این تجهیزات قادر است تا بین 20 الی 25 کیلوگرم یخ را در خود نگه دارد.

به لحاظ مشخصات فنی، وزن یخ ساز پودری 50 کیلویی معادل 60 کیلو گرم است. همچنین ابعاد این دستگاه معادل 50 * 55 * 85 می باشد. توان کمپرسور یخساز پودری 50 کیلویی نیز 3.1 اسب بخار خواهد بود.

دستگاه یخساز پودری 100 کیلویی

یخساز پودری 100 کیلویی

یخسازهای پودری 100 کیلویی امکان ساخت یخهایی به شکل پودر یخ را دارند. همانگونه که از نامشان پیداست، توان تولید یخ این دستگاه ها 100 کیلوگرم در طی شبانه روز می باشد. مخازن این دستگاه ها قادرند تا بصورت یکجا، 35 الی 40 کیلوگرم یخ را در خود نگهداری کنند.

یخساز پودری ظرفیت 100 کیلوگرم دارای وزنی در حدود 64.5 KG است. ضمن اینکه دارای ابعادی معادل 55 * 55 * 115 سانتیمتر می باشد. توان کمپرسور یخساز 100 کیلویی معادل 2.1 اسب بخار است. همچنین بسته به استفاده از کمپرسورهای ایتالیایی و فرانسوی و یا داخلی، قیمت یخسازها میتواند بسیار متفاوت شود.

یخساز پودری 200 کیلویی

دستگاه یخساز پودری 200 کیلویی نیز قابلیت تولید 200 کیلوگرم یخ را در 24 ساعت دارد. انواع یخساز صنعتی از زمانی که روشن میشوند، قادرند که به شکل مستمر به تولید یخ بپردازند. همچنین این یخسازهای پودری دارای ویژگیهای مشترکی همچون:

 • بدنه های داخلی و خارجی استیل، گالوانیزه یا کامپوزیت آلومینیوم
 • امکان کنترل دستگاه به صورت نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک
 • دارای سیستم هشداردهنده در هنگام بروز مشکل یا پر شدن مخزن نگهداری.
 • روکش استنلس استیل یا ورق کامپوزیت آلومینیوم در طرح های متنوع.
 • امکان تبدیل آبهایی با دمای تا مثبت 20 درجه سانتیگراد به پودرهای یخ
 • قابلیت استفاده از انواع یخساز پودری در دمای محیطی 30 درجه سانتی گراد

و تعبیه سیستم های حفاظت الکتریکی می باشد.

دستگاه یخساز پودری 3000 کیلویی

دستگاه یخساز پودری 3000 کیلویی قادر است تا در طول شبانه روز، در حدود 3تن یخ تولید کند. گاز مبرد بکار رفته در غولهای یخساز 3000 کیلویی نیز کاملاَ مشابه با ظرفیتهای پایین است. بطوریکه در تمامی دستگاه‌های یخساز از گاز مبرد فرئون R404A استفاده میشود. این یخسازها با توجه به قدرت خود، با تک سیلندر به امر ساخت یخ مشغول می باشند. همچنین کمپرسورهای بکار رفته در این تجهیزات، بایستی با توان بین 7.5 تا 8.5 اسب بخار باشد.

ضمناَ طبق استانداردها پیشنهاد میشود که برای اتصال یخساز پودری (با ظرفیت زیاد) به لوله کشی آب شهری، استانداردهای لوله کشی رعایت شود. چنانکه برای لوله های خروجی و ورودی، ابعاد زیر زعایت شود:

 1. لوله های خروجی جریان آب 24 میلی متری
 2. لوله های ورودی جریان آب 34 میلی متری

مزایای دستگاه یخساز پودری

مزایای یخ ساز پودری

انواع یخساز پودری از ویژگیها و مزایای گسترده ای سود می برند. ویژگیهایی که موجب استقبال و تقاضاهای بسیار زیاد برای خرید یخ ساز پودری در سالیان اخیر شده است. از جمله این مزایای جذاب میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. بدنه مستحکم
 2. سیستم سرمایشی عالی برای تولید مستمر توده های یخ
 3. جداره های داخلی و بدنه بیرونی ضدزنگ استیل
 4. مناسب بودن قیمت یخساز پودری
 5. حفظ کیفیت مواد غذایی، خمیرها و مواد شیمیایی – بهداشتی
 6. مصرف انرژی کم
 7. تولید یخ های پودری باکیفیت. (بدون ایجاد چسبندگی و تشکیل توده های یخ غیرقابل استفاده و حجیم)
 8. قابلیت نصب و اجرای بسیار ساده و سریع
 9. امکان دسترسی آسان به مخزن تولید به جهت تخلیه یخهای پودری
 10. سهولت در جابجایی و حمل و نقل
 11. امکن طراحی و ثبت سفارش در ظرفیت های تولید متنوع
 12. ایجاد سطح تماس وسیع تر یخهای پودری؛ در مقایسه با تمامی مدلهای دیگر
 13. عدم نیاز به تعمیرات خاص
 14. سیستم خودکار خاموش شونده یخساز پودری. (در صورت پرشدن مخزن و تکمیل ظرفیت تولید)
 15. عایق بندی جداره های مختلف دستگاه به منظور جلوگیری از اتلاف حرارتی
 16. عدم اشغال فضای زیاد
 17. سر و صدای بسیار کم

اهمیت عایق بودن جداره‌های یخسازهای صنعتی

عایقکاری بدنه دستگاه‌های یخساز

عایق بودن بدنه و جداره‌های انواع یخساز صنعتی، از جمله مدلهای «پودری» از چند جهت دارای اهمیت است:

 • میزان اتلاف حرارت را به نزدیک صفر می رساند.
 • با عایق بندی مناسب بدنه‌ها و حفظ سرمایش، به صرف انرژی و برق کمتری نیز برای تولید نیاز است.
 • عایق بندی مناسب موجب میشود که حتی در صورت قطعی برق نیز دستگاه بدون افت راندمان به کار خود ادامه دهد. زیرا سرما به خوبی در تونل انجماد حفظ خواهد شد.
 • چنانچه میزان اتلاف انرژی در هرگونه یخساز پودری بالا باشد، قطعات و سیستمهای تبرید بایستی با فشار کاری بیشتری به تولید بپردازند. در نتیجه امکان فرسودگی و استهلاک قطعات تا حدودی افزایش می یابد. و این یعنی که میزان هزینه هایتان افزایش یافته و باید چندباره دست در جیبتان کنید!

دمای مناسب نگهداری یخ پودری

کارشناسان همواره تأکید دارند که به منظور نگهداری مناسب یخهای پودری، بهتر است از محیطی با محدوده دمایی «1.5 الی 10 درجه سانتیگراد» بهره گرفته شود. چنانچه دما بیشتر از این محدوده باشد، یخها سریعاَ ذوب میشوند. کاهش دما تا میزان صفر درجه سانتیگراد نیز میتواند یخ پودری را به توده‌های ضخیم نامناسب تبدیل کند.

کاربردهای انواع یخساز پودری

کاربردهای انواع یخساز پودری

موارد کاربرد یخساز پودری با توجه به نوع خاص تولید یخ در آنها، بسیار گسترده است. از تولید و پخت گرفتــــــــــــــه تا صید و بحث های تولیدات درمانی. گوشه ای از موارد کاربرد این یخ سازها به شرح زیر است:

 1. سازمان های شیلات (به جهت حفظ تازگی ماهیان صید شده)
 2. بازارهای ماهی فروشان. (قرار دادن توده های پودری یخ در زیر باله‌های پولکی و سطح پوست ماهی به منظور عدم تغییر رنگ و فساد گوشت ماهی)
 3. کشتارگاه ها. (به منظور حفظ چندین ساعته و یا انتقال گوشت دام و طیور)
 4. شرکت های تولید فرآورده های پروتئینی. (سوسیس، کالباس، کوکتل و…)
 5. مغازه های پخت و تهیه نانهای حجیم
 6. مصارف متعدد در تولید داروهای گیاهی و شیمیایی
 7. آبمیوه فروشی ها، کافی شاپ ها، هتل و رستوران ها
 8. کارخانجات صنعتی (در راستای خنکسازی سریع حجم زیاد آب آشامینی برای کارکنان)
 9. قنادی ها (خنکسازی گرمای بالای خمیرها در پروسه‌ی بعمل آوری)
 10. انواع آزمایشگاه های تحقیقاتی و پژوهشی
 11. مراکز زیبایی و مراقبت پوستی

بهداشت بالای یخهای یخساز پودری

تا چندین دهه پیش، اساس استفاده از یخهای صنعتی برای تمامی کاربریها به یک گونه بود. قالب های بزرگ یخ در شرکتهای یخسازی تولید میشدند و با ماشین به کارخانجات و دیگر کاربریهای مورد نیاز انتقال پیدا میکردند. پس از تخلیه قالبهای بزرگ یخ در مقصد، با استفاده از کاردکهایی خاص، قطعات یخ کوچک میشدند. قطعاتی که شکل مناسبی نداشته و دارای زوایای تیز و تندی بودند. به علاوه اینکه دستهای کثیف نیروهای انسانی و آلودگیهای فرآیند حمل و نقل، همواره برای تهدید سلامت انسان در کمین بودند.

امروزه اما وجود انواع یخساز صنعتی (یخساز پودری، پولکی، حبه ای و…) در نهایت بهداشت به تولید یخ اقدام می کنند. این مسئله از لحاظ بهداشتی، از چند جهت حائز اهمیت است:

 1. آب تصفیه شده و فاقد املاح مضر در دستگاه وارد میشود. همچنین دستگاه ها عمدتاَ دارای سیستم تصفیه ساز آب نیز هستند.
 2. میزان دخالت انسانی و سرایت آلودگی به قطعات یخ یخساز پودری، به کمترین حالت خود رسیده است.
 3. قطعات یخ در فرمهای دلخواه و بدون زوایای تیز تولید میشوند. در حقیقت تیغه های خودکار جای کاردکهای آلوده افراد را گرفته اند.

اجزا و بخشهای مختلف یخساز پودری

اجزا و بخشهای مختلف یخساز پودری

مهمترین قطعات، سیستمها و بخشهای تشکیل دهنده‌ی یک دستگاه یخساز پودری عبارتست از:

 • کندانسور یخساز: با استفاده از کندانسور، گازهای تبرید به میزان دمای موردنظر برای میعان میرسند. بنابراین گاز به نقطه ای از سرما میرسد که به مایع تبدیل شود.
 • کویل مسی: مخزن نگهدارنده گازهای مبرد فرئون
 • کمپرسور: چرخاننده و هدایتگر گاز تبرید به سمت کندانسور و اواپراتور می باشد. با افزایش ظرفیت و قدرت یخساز پودری، توان کمپرسور نیز باید بیشتر شود.
 • اواپراتور یخساز پودری: قطعه ایست که به منظور گرماگیری فضای داخل دستگاه نصب میشود. اساس وجود تونل انجماد بر مبنای حضور گاز مبرد و گرماگیری اواپراتور است.
 • بدنه بیرونی: بدلیل مقاومت ضربه ای و ضداکسیداسیونی عالی، در 99% موارد از جنس استیل استفاده میشود. (استنلس استیل 304 یا 316)
 • بدنه داخلی: عمدتاَ از یکی سه متریال استیل، گالوانیزه آبکاری شده و یا کامپوزیت آلومینیوم
 • الکتروموتور و الکتروگیربکس: قطعات مهمی که در راستای ایجاد و انتقال توان و انرژی فعالیت میکنند.
 • مخزن نگهدارنده یخ: یخها پس از تولید در مخازن نگهدارنده ذخیره می شوند. یخهای تولید شده بوسیله‌ی یخساز پودری به گونه ای هستند که با قرار گیری بر روی هم، به توده‌های ضخیم و ناکارآمد تبدیل نمی شوند.
 • سیستم پالایش املاح آب ورودی: بطور خودکار، آبهای ناخالص را تصفیه می کند.
 • شیر تنظیم و لوله های وارد کننده آب
 • سنسور مخزن: چنانچه ظرفیت مخزن کاملاَ یا تا سطح خاصی پر شود، بوسیله‌ی فلوتری سیگنالی به موتور ارسال میگردد. بلافاصله پس از ارسال سیگنال، دستگاه در حالت استندبای و بدون فعالیت قرار میگیرد. بنابراین در مصرف آب و انرژی صرفه جویی می شود.

جنس بدنه دستگاه یخ ساز پودری

جنس بدنه دستگاه یخساز پودری

یکی از ویژگیهای مشترک انواع دستگاه یخساز صنعتی، استفاده از متریال استیل استنلس در بدنه خارجی آنهاست. همچنین در دیواره ها و بدنه داخلی نیز از متریال استیل یا گالوانیزه استفاده میشود. چنانچه از گالوانیزه در بدنه داخلی دستگاه یخساز پودری بهره گرفته شود، بایستی لایه‌های ضدزنگ در دور آن تعبیه گردد. استفاده از گالوانیزه میتواند موجب کاهش هزینه های تولید و کاهش قیمت یخساز پودری شود.

استیل استنلس بکاررفته در تولید این تجهیزات میتواند از گریدهای 304 یا 316 باشد. البته جنس استیل یک ویژگی دیگر نیز دارد و آن شکیل شدن ظاهر یخسازهای صنعتی است. زیبایی متریال استیل میتواند منجر به تولید دستگاه های یخ سازهایی با ظاهر مناسب شود. در چنین شرایطی امکان استفاده از یخ ساز پودری در دکوراسیونهای آشپزخانه ای و رستورانهای صنعتی فراهم تر خواهد بود؛ و هیچگونه نگرانی در رابطه با خراب شدن ظاهر فضاهای لوکس وجود ندارد.

نحوه نصب یخساز پودری

نصب دستگاه یخساز پودری درواقع تابع هیچگونه اصول خاصی نبوده و بسیار راحت است. بطورکلی البته نصب تمامی مدلهای یخساز صنعتی ساده می باشد. چرا که فقط نیاز به آب و برق برای تولید یخ در فرم های مختلف دارند. البته در زمینه نصب یخساز پودری، پولکی، قالبی و حبه ای باید به چندین نکته ابتدایی توجه داشت:

 1. دستگاه یخ ساز را به شکل کج و ناصاف بر روی هیچ سطحی قرار ندهید.
 2. یخسازهای با ظرفیت بالا، دارای ابعاد بزرگتری نیز می باشند. لذا به منظور دسترسی راحت به مخازن و درب دسترسی درونی، دستگاه را به گونه ای جانمایی کنید که این نقاط به دیوارها نچسبند.
 3. به منظور نصب یخسازهای پولکی، حبه ای و پودری به راحتی کافیست که دستگاه ها را به برق تکفاز شهری متصل کنید. درحالیکه مدلهای یخساز قالبی با توجه به مکانیزم سنگین‌تر خود، بایستی به برق 3فاز صنعتی متصل شوند.
 4. سیستم های دستگاه را بررسی کنید. اگر دستگاه یخ ساز دارای تصفیه‌ساز خودکار باشد، آب ناخالص را نیز میتوان وارد دستگاه نمود. اما چنانچه دستگاه فاقد سیستم تصفیه اتومات باشد، بهتر است آب دتصفیه شده به دستگاه ریخته شود.
 5. دستگاه یخ ساز پودری ممکن است فاقد خروجی لوله کشی به آب شهری باشد. دراین صورت باید مخزن دستگاه را به صورت دستی (با آب) پر کنید.

راهکارهای خرید یخساز پودری

خرید یخ ساز پودری

خرید دستگاه یخساز پودری بایستی با دقت کافی و بر پشتوانه کسب اطلاعات تکمیلی صورت گیرد. درواقع چنانچه به خرید دستگاهی ضعیف اقدام کنید، گویی بخشی از پول خود را دور انداخته و با دست خود به چاله‌ی دردسرها و تعمیرات پیاپی پرت شده‌اید!!. لذا در خرید یخساز پودری مناسب به نکات زیر توجه نمایید.

 • شرکت معتبر، خلاق و باکیفیت!!. بلـــــــــــــــه… مهمترین و ابتدایی ترین گام در مسیر خریدی مناسب، رجوع به سازندگان معتبر است. چرا که هم محصول باکیفیت تولید کرده و هم ضمانت نامه و خدمات پس از فروش معتبر ارائه می نمایند.
 • متناسب با نیازهای خود، ظرفیت مورد نظرتان را برای خرید یخساز پودری سفارش دهید.
 • فراموش نکنید که بدنه های داخلی و خارجی یخ ساز پودری باید در اولویت اول ضدزنگ باشند. همچنین در برابر ضربه و ترک برداری نیز مستحکم باشند.
 • اطمینان حاصل نمایید که سیستم سرمایشی دستگاه مورد نظر، قوی و بدون افت راندمان باشد.
 • میزان مصرف انرژی و برق دستگاه یخ ساز صنعتی را جدی بگیرید.
 • حتماَ و حتماَ دارای استانداردهای تولید باشد.

تجهیز گستر خاورمیانه؛ نامی آشنا در طراحی یخ‌سازهای پودری

دستگاه یخ‌ساز پودری

مجموعه تجهیز گستر خاورمیانه نامی آشنا برای تمامی صنعتگران و کارفرمایان خریدار تجهیزات آشپزخانه صنعتی و انواع یخ سازهای صنعتی محسوب میشود. طراحی های نوین، متریال های باکیفیت، سیستم های پیشرفته، بدنه‌های قدرتمند، لیست کامل و قیمت مقرون بصرفه، ویژگیهای همه جانبه ایست که موجب اعتماد همیشگی شرکتها و صنایع بزرگ کشور به شرکت تجهیز گستر خاورمیانه شده است.

به عبارتی هر دستگاه و لوازمی که به کسب و کارهای رستورانی، فست فودی و آشپزخانه های صنعتی مربوط باشد، توسط مهندسین برجسته و نخبه مجموعه تجهیز گستر طراحی و تولید میشود. انواع یخساز پودری، پولکی، حبه ای، رستورانی و قالبی نیز در هیمن قاعده جای داشته و توسط عوامل تولید این شرکت، ساخته میشوند. به منظور خرید انواع یخ ساز پودری و دیگر مدلهای صنعتی، کافیست با مشاوران برجسته شرکت تجهیز گستر تماس حاصل نمایید. (مشاوره رایگان)

شماره های تماس: 02122380562 – 09128299793

دفتر مرکزی فروش: سعادت آباد، ضلع شمال غربی، چهار راه خیابان نامی، ساختمان عمارت سرو، پلاک 9، طبقه چهارم

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 10 میانگین: 5]
 1. سلام ما مغازه ماهی فروشی هستیم در بوشهر. چند تا مغازه هستیم که تا حالا صرف می کرد یخ رو بصورت قالبی بخریم بیاریم پودرش کنیم. الان نمی صرفه این کار. اگر ما روزی 300 کیلو یخ پودری بخواهیم قیمت یک دستگاه یخ ساز پودری 300 کیلویی چند است؟

  1. سلام . قیمت محصولات متاسفانه ساعتی شده. مخصوصا چون استیل دیگه با ارز 4200 تومانی وارد میشه قیمتش ثابت نیست. فردا خدمت شما تماس خواهیم گرفت و قیمت یخساز پودری سیصد کیلویی با آپشن های کاستن ظرفیت ارائه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.