کابینت استیل صنعتی | کابینت آشپزخانه صنعتی | کابینت استیل

در آشپزخانه صنعتی علاوه بر تجهیزات پیشرفته نیازمند نظم و برنامه ریزی هستیم زیرا عدم وجود نظم باعث کند شدن سرعت پخت و پز و کاهش سطح بهداشت محیط آشپزخانه صنعتی می گردد یکی از وسایل که به این مهم کمک می کند کابینت استیل صنعتی می باشد. کابینت مورد استفاده در آشپزخانه صنعتی از جنس استیل است. هم از لحاظ استقامت و هم از لحاظ بهداشتی برای آشپزخانه های صنعتی که مقادیر بسیاری غذا طبخ می کنند، کابینت استیل صنعتی مناسب است. کابینت آشپزخانه صنعتی در دو بخش تولید و مورد استفاده قرار می گیرد، گروه صنعتی تجهیز گستر اقدام به تولید انواع کابینت صنعتی استیل می نماید و در زیر تولیدات کابینت صنعتی تجهیز گستر را به شما خواهیم گفت.

انواع کابینت صنعتی

 1. کابینت دیواری استیل صنعتی
 2. کابینت زمینی استیل صنعتی

تفاوت و تشابهات کابینت های صنعتی دیواری و زمینی

در واقع از لحاظ کاربرد هردو مدل یکسان می باشند ولی از لحاظ ابعاد و محل قرار گیری هردو کابینت استیل متفاوت هستند که در ادامه در مورد هر یک به صورت جداگانه توضیح خواهیم داد. از کابینت استیل یا کابینت صنعتی در آشپزخانه های صنعتی ، فست فودها ، رستوران ها ، کترینگ ها و … مورد استفاده قرار می گیرد. میزان استفاده از کابینت صنعتی استیل بسته به طراحی آشپزخانه صنعتی و میزان کارآیی و مقدار طبخ غذا رستوران متفاوت است و متقاضیان عزیز می توانند جهت دریافت مشاوره در زمینه انتخاب اندازه و متراژ کابینت زمینی و دیواری استیل با مشاوران تجهیز گستر تماس بگیرند.

کابینت صنعتی استیل

در آشپزخانه های صنعتی از کابینت صنعتی استیل استفاده می شود و این کابینت صنعتی استیل همانطور که اشاره شد از دو بخش زمینی و دیواری درست شده است که ابتدا در مورد نحوه ساخت کابینت صنعتی استیل زمینی و سپس دیواری صحبت خواهیم نمود.

کابینت صنعتی زمینی استیل

کابینت زمینی استیل از دو بخش داخلی و نمای خارجی درست شده و بخش داخلی شامل داخل دربها ، طبقات ، پهلوها ، پشت کابینت اسیتل می شود که از جنس استنلس استیل خش دار نگیر ضخیم درست می شود و در بخش خارجی که شامل بدنه خارجی دربها می شود از استنلس استیل خش دار ایتالیایی به ضخامت ۱ میلیمتر استفاده شده تا نمایی زیبا به کابینت شما بدهد. کابینت صنعتی استیل زمینی از دو درب تشکیل می شود که معمولا به وسیله لولاهای فنری به بدنه متصل شده اند و رویه بالایی کابینت صنعتی استیل زمینی از استیل به ضخامت ۱ میلیمتر با لبه ایی در قسمت پشت در حدود ۵ سانتیمتر تشکیل شده، دستگیره از نوع توکار از جنس استنلس استیل می باشد و در انتها این کابینت صنعتی رویه ۴ پایه قابل ریگلاژ از پروفیلهای استنلس استیل و پلاستیک سخت قرار گرفته است.

کابینت صنعتی دیواری استیل

در کابینت دیواری استیل نیز به همین شکلی که کابینت زمینی توضیح داده شد درست می شود با این تفاوت که از لحاظ ابعاد متفاوت می باشد، بدون رویه بالایی و لبه ۵ سانتیمتری که به دلیل نصب در قسمت بالایی دیوار نیازی به آن نمی باشد و همچنین به دلیل نصب روی دیوار خبری از چهار پایه پروفیلی نمی باشد.

مشخصات فنی کابینت زمینی استیل صنعتی

کابینت استیل

 1. جنس بدنه خارجی درب های کابینت زمینی استیل صنعتی تماما از ورق استنلس استیل ۳۰۴ خش دار ایتالیا با ضخامت ۱-۲ میلمیتر و جوشکاری تماما با روش تیگ ( TIG ) از نوع آرگون می باشد.
 2. جنس بدنه داخلی کابینت زمینی استیل صنعتی ( داخل درب ها ، طبقات ، پهلوها ، پشت ) تمام از استنلس استیل ۳۰۴ خش دار ایتالیا با ضخامت ۰٫۶-۱ میلیمتر و جوشکاری تماما با روش تیگ (TIG) از نوع آرگون می باشد.
 3. دارای دو درب که بوسیله لولاهای فنری به بدنه متصل شده است.
 4. دارای رویه از جنس استلس استیل ۳۰۴ خش دار ایتالیا با لبه در قسمت پشت در حدود ۵ سانتیمتر به صورت خمکاری
 5. دستگیره از نوع استنلس استیل به صورت توکار
 6. دارای ۴ پایه قابل ریگلاژ از پروفیل های استنلس استیل ۳۰۴ خش درا ایتالیا و پلاستیک سخت
 7. ابعاد خارجی کابینت زمینی صنعتی استیل : ۵۰ عرض * ۸۵ ارتفاع با طول متغیر ( ابعاد به سانتیمتر )
 8. دارای گواهی استاندارد و نشان ملی استاندارد ایران
 9. طراحی و ساخت با پیشرفته ترین و به روز ترین ماشین آلات تجهیزات آشپزخانه صنعتی
 10. دارای گارانتی و خدمات پس از فروش

 

مشخصات فنی کابینت دیواری استیل صنعتی

کابینت استیل

 1. جنس بدنه خارجی درب های کابینت دیواری استیل صنعتی تماما از ورق استنلس استیل ۳۰۴ خش دار ایتالیا با ضخامت ۱-۲ میلمیتر و جوشکاری تماما با روش تیگ ( TIG ) از نوع آرگون می باشد.
 2. جنس بدنه داخلی کابینت دیواری استیل صنعتی ( داخل درب ها ، طبقات ، پهلوها ، پشت ) تمام از استنلس استیل ۳۰۴ خش دار ایتالیا با ضخامت ۰٫۶-۱ میلیمتر و جوشکاری تماما با روش تیگ (TIG) از نوع آرگون می باشد.
 3. دارای دو درب که بوسیله لولاهای فنری به بدنه متصل شده است.
 4. دستگیره از نوع استنلس استیل به صورت توکار
 5. دارای یک طبقه میانی
 6. ابعاد خارجی کابینت دیواری صنعتی استیل : ۳۰ عرض * ۶۰  ارتفاع با طول متغیر ( ابعاد به سانتیمتر )
 7. دارای گواهی استاندارد و نشان ملی استاندارد ایران
 8. طراحی و ساخت با پیشرفته ترین و به روز ترین ماشین آلات تجهیزات آشپزخانه صنعتی
 9. دارای گارانتی و خدمات پس از فروش

قیمت کابینت استیل صنعتی

تعیین قیمت کابینت استیل صنعتی صرفا متراژ آن نمی باشد زیرا نوع متریال به کار رفته و همچنین نحوه ساخت کابینت که بسته به تکنولوژی تولید کننده آن متفاوت است، در قیمت کابینت تمام استیل صنعتی تاثیر گذار هستند. البته از همه مهمتر در تعیین قیمت، نوع استیل استفاده شده در کابینت تمام استیل صنعتی می باشد که به دلیل تنوع و شباهت مدلهای مختلف استیل تعیین قیمت صرفا با توجه به ظاهر آن بسیار سخت است و به همین منظور به شما خریداران توصیه می شود که حتما قبل خرید از استیل به کار رفته اطلاع پیدا کنید.

گروه صنعتی تجهیز گستر با دو دهه تجربه در زمینه تولید انواع تجهیزات آشپزخانه صنعتی اقدام به تولید انواع کابینت صنعتی سفارشی می نماید که این تولید با انواع تجهیزات پیشرفته و به روز دنیا صورت می گیرد و همین مسئله هم باعث زیبایی خاص آن و هم باعث افزایش طول عمر کابینت استیل می گردد.

جهت کسب اطلاع و مشاوره در زمینه متریال به کار رفته و قیمت کابینت تمام استیل صنعتی با کارشناسان گروه صنعتی

تجهیز گستر تماس حاصل فرمایید.

✔✔ محصولات پیشنهادی :

سینک صنعتی

کباب پز ریلی

بویلر آب جوش

هود صنعتی

اجاق پلوپز صنعتی

کباب پز صنعتی

فر ریلی پیتزا

5/5 (1 Review)
  1. با سلام
   برای دریافت اطلاعات قیمت و جزییات بیشتر در مورد کابینت استیل صنعتی در ساعات اداری با واحد فروش تماس حاصل فرمایید
   با تشکر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *