مخلوط کن صنعتی | بلندر صنعتی | تجهیزات کافی شاپ

یکی از تجهیزات کافی شاپ دستگاه مخلوط کن صنعتی یا بلندر صنعتی است که جهت میکس انواع آبمیوه و سس و .. استفاده می شود. مخلوط کن صنعتی یا همان بلندر صنعتی یکی از پرکاربردترین تجهیزات فست فود و کافی شاپ است که در مدل های مختلف در بازار وجود دارد.

مخلوط کن صنعتی به زبان انگلیسی Mixer و یا Blender نامیده می شود و توسط شرکت های مختلفی تولید و به بازار عرضه می گردد.

تفاوت مخلوط کن های صنعتی

تفاوت مخلوط کن صنعتی در نوع تیغ و نوع پارچ و از همه مهمتر نوع موتور و دور موتور آن می باشد. هر کدام و هر مدل مخلوط کن صنعتی یا همان بلندر صنعتی برای کار متفاوتی استفاده می شوند و با توجه به مشخصات بلندر صنعتی یا همان مخلوط کن صنعتی کاربرد دستگاه مشخص می گردد.

مکانیسم یا نحوه عملکرد مخلوط کن صنعتی

مکانیسم مخلوط کن صنعتی به این صورت است که پارچ روی یک موتور قرارمی گیرد که با چند دکمه که روی دستگاه مخلوط کن تعبیه شده است شروع به چرخش با دور بالا می نماید و با این عملیات مواد داخل پارچ با همدیگر ترکیب می شود.

مدل های مخلوط کن صنعتی

مخلوط کن صنعتی در دو مدل مخلوط کن صنعتی خارجی و مخلوط کن خانگی توسط تولیدکنندگان مخلوط کن تولید و به بازار عرضه می شود، تفاوت مخلوط کن صنعتی با مخلوط کن خانگی در متریال ساخت مخلوط کن صنعتی و قدرت و دور موتور آن می باشد و معمولا جهت مصارف صنعتی از مخلوط کن هایی با قدرت بالاتر و متریالی با جنس مقاوم تر استفاده می شود.

بلندر صنعتی در مدلهای مختلف و توسط تولید کنندگان مختلف تولید می شود. از جمله برندهای مخلوط کن صنعتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. مخلوط کن صنعتی ویتامیکس ( Vitamix ) آمریکا یا بلندر صنعتی ویتامیکس ( Vitamix ) آمریکا
  2. مخلوط کن صنعتی گاستروبک ( Gastroback ) آلمان یا بلندر صنعتی گاستروبک ( Gastroback ) آلمان
  3. مخلوط کن صنعتی برویل ( Breville ) استرالیا یا بلندر صنعتی برویل ( Breville ) استرالیا
  4. مخلوط کن صنعتی همیلتون بچ (Hamilton Beach ) آمریکا یا بلندر صنعتی همیلتون بچ (Hamilton Beach ) آمریکا
  5. مخلوط کن صنعتی ایرانی یا بلندر صنعتی ایرانی
  6. مخلوط کن صنعتی چینی یا بلندر صنعتی چینی

تجهیزات کافی شاپ جزء تولیدات گروه صنعتی تجهیز گستر نمی باشد ولی با توجه به راه اندازی صفر تا صد رستوران ، کافی شاپ ، فست فود و آشپزخانه صنعتی اقدام به وارد نمودن انواع مخلوط کن صنعتی نموده اییم.

قیمت مخلوط کن صنعتی | قیمت بلندر صنعتی

قیمت مخلوط کن صنعتی یا قیمت بلندر صنعتی با توجه به مدلهای مختلف آن دارای دامنه زیادی است و از آنجا که اکثرا جزء تجهیزات وارداتی می باشند قیمت مخلوط کن های صنعتی وابستگی به قیمت دلار دارند و نمی توان به صورت ثابت قیمت مخلوط کن صنعتی را تعیین نمود.

جهت انتخاب مخلوط کن صنعتی علاوه بر قیمت مخلوط کن صنعتی نوع پارچ مخلوط کن صنعتی ، نوع تیغه و نوع موتور و قدرت موتور مخلوط کن صنعتی را باید مورد توجه قرار دهید.

تعیین قیمت مخلوط کن صنعتی یا همان قیمت بلندر صنعتی بستگی به برند مخلوط کن صنعتی ، مشخصات مخلوط کن صنعتی  و متریال ساخت مخلوط کن صنعتی دارد و شما متقاضیان مخلوط کن صنعتی  جهت استعلام قیمت مخلوط کن صنعتی باید با کارشناسان تجهیز گستر تماس حاصل فرمایید.

علاوه بر مسائل بالا یکی از مهمترین مسائل در تعیین قیمت مخلوط کن صنعتی و انتخاب و خرید مخلوط کن صنعتی گارانتی و خدمات پس از فروش مخلوط کن صنعتی که حتما باید مورد توجه قرار بگیرد.

از آنجا که در مصارف صنعتی خرابی دستگاه مخلوط کن صنعتی هزینه بالایی به صاحب دستگاه وارد می کند در صورت خرابی مخلوط کن، تعمیر سریع آن و موجودی قطعات مخلوط کن صنعتی بسیار مهم است و حتما به شما پیشنهاد می گردد از شرکت های معتبر در این زمینه اقدام به خرید مخلوط کن صنعتی نمایید.

3.7/5 (3 Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *