ماهیتابه گردان | تابه گردان | تجهیزات پخت غذا

ماهیتابه گردان | تابه گردان

 

برای سرخ کردن بسیاری از اقلام آشپزخانه های صنعتی نیازمند نوعی دستگاه به نام ماهیتابه گردان یا همان تابه گردان هستیم که عملیات سرخ کردن سیب زمینی ، سوپ ها ، خورش ها ، خوراک ها و … را انجام بدهد.قیمت تابه گردان را در ادامه خدمت شما اعلام خواهیم نمود و در اینجا سعی در معرفی ماهیتابه گردان و نحوه استفاده تابه گردان خواهیم نمود.

تابه گردان چیست؟!

تابه گردان در واقع از جمله تجهیزات آشپزخانه صنعتی مدرن است که برای سهولت آشپزی و رعایت مسائل ایمنی و بهداشتی به آشپزخانه های صنعتی اضافه گردیده است.

گروه صنعتی تجهیز گستر با استفاده از تکنولوژی روز دنیا که ناشی از همکاری ۲۰ ساله با شرکت فاگور اسپانیا به دست آورده است اقدام به تولید تابه گردان صنعتی یا همان ماهیتابه گردان  نموده است.

ظرفیت های تابه گردان

 1. ماهیتابه گردان ۸۰ لیتر یا تابه گردان ۸۰ لیتر
 2. ماهیتابه گردان ۱۲۰ لیتر یا تابه گردان ۱۲۰ لیتر

چرا ماهیتابه گردان ؟!!

از جمله مزایا تابه گردان شرکت تجهیز گستر می توان به نحوه ساخت و ماشین آلات ساخت ماهیتابه گردان اشاره کرد از جمله

پیشرفته ترین ماشین آلات ساخت تجهیزات آشپزخانه صنعتی از کشور آلمان می باشند و همچنین گارانتی

و خدمات پس از فروش تابه گردان تجهیز گستر در نوع خود بی نظیر است.

از این تابه گردان در مکان هایی همچون رستوران ، فست فود ، هتل ، آشپزخانه صنعتی اداره جات ، کترینگ و … استفاده می شود.

تابه گردان رستورانی

دستگاه تابه گردان رستورانی در واقع از یک پاتیل پرسی درست شده است که بر اساس تقاضا در ضخامت های مختلف قابل تولید است و همچنین جداره بیرون که هردو از جنس استنلس استیل ۳۰۴ خش دار می باشند و ضخامت این ورق تابه گردان رستورانی بر اساس سفارش مشتری و البته رعایت اصول استاندارد تجهیزات آشپزخانه صنعتی می باشد.

دیگ تابه گردان به شکل چهارگوش می باشد با قابلیت چرخش ۹۰ درجه ایی جهت تخلیه غذای داخل تابه، این خصوصیت باعث راحتی کار با تابه گردان توسط سرآشپز می گردد.

در تابه گردان رستورانی تجهیز گستر از ۴ عدد برنر مشعل خطی استیل به طول ۵۰ سانتیمتر برای عملیات پخت استفاده شده و همچنین از پایلوت یا همان گیرانه گازی ساخت کشور ایتالیا بهره برده اییم تا از لحاظ مسائل ایمنی بتوانیم محصولی با کیفیت را به شما ارائه بدهیم.

در قسمت چرخشی تابه گردان رستورانی نوعی گیربکس از نوع حلزونی جهت حرکت دیگ ماهیتابه گردان به صورت مکانیکی قرار داده شده و بین بدنه دیگ و جداره داخلی پاتیل نوعی پتوی سرامیکی به قطر ۲ اینچ به کار برده شده که باعث جلوگیری از اتلاف انرژی در سطح بالا می گردد.

شاسی اصلی تابه گردان از پروفیل های مجوف فولادی رنگ آمیزی شده می باشد که البته در صورت سفارش مشتری امکان ساخت با پروفیل های استنلس استیل نیز می باشد.

از نوعی شیر گازی ترموکوپل دار ایتالیایی جهت حفظ ایمنی تابه گردان استفاده کرده ایم و همچنین از یک جرقه زن که مجهز به باطری ۹ ولت کتابی است جهت سهولت در روشن کردن تابه گردان نیز استفاده کرده ایم.

این بدنه تابه گردان روی ۴ عدد پایه از جنس پروفیل ۴۰*۴۰ استنلس استیل ۳۰۴ خش دار همراه با پایه قابل تنظیم از جنس پلاستیک سخت سوار شده است.

مشخصات تابه گردان ۸۰ لیتری

 1. دیگ تابه گردان ۸۰ لیتری به شکل چهارگوش و به ظرفیت ۸۰ لیتر بدنه خارجی کاملا از جنس استنلس استیل ۳۰۴ خش دار به ضخامت ۱ میلیمتر و جداره داخلی که قسمت آتشخانه تابه گردان نیز می باشد ترکیبی از ۲ و ۱/۵ میلیمتری از جنس استنلس استیل ۳۰۴ خش دار
 2. پاتیل دیگ یکپارچه و پرسی ساخته شده کاملا از ورق استنلس استیل ۳۰۴ به ضخامت ۹ میلیمتر که البته امکان ساخت با پاتیل جوشی نیز وجود دارد.
 3. قابلیت کار با گاز شهری یا مایع
 4. مجهز به شیر گاز ترموکوپل دار خارجی
 5. مجهز به سیستم جرقه زن ، شمعک و ترموکوپل برای شعله تابه گردان صنعتی جهت ایمنی کامل
 6. لگن ساخته شده با طراحی خاص از ورق استنلس استیل ۳۰۴ خش دار در قسمت کف تابه گردان با ضخامت ۷ میلمیتر و در قسمت بدنه به ضخامت ۲ میلیمتر
 7. دارای پوشش تفلون صنعتی در داخل لگن جهت جلوگیری از چسبیدن مواد غذایی به تابه گردان از ایتالیا
 8. دارای چهار عدد شعله برنر استاندارد استیل با فن آوری خاص مخصوص تجهیزات سرخ کن زیر تابه گردان جهت یکنواختی انتقال حرارت در تمام سطح تابه از کشور اسپانیا
 9. تابه گردان مجهز به مکانیزم بالابر مکانیکی جهت تخلیه کامل لگن و چرخش ۹۰ درجه تابه به صورت کاملا ساده
 10. دارای شیر ورودی آب بر روی دستگاه با دسترسی آسان و قابلیت اتصال تابه گردان به سیستم آب شهری
 11. دارای پایه هایی از جنس استنلس استیل ۳۰۴ خش دار با قابلیت تنظیم ارتفاع
 12. دارای سیستم لوله کشی شمعک و مشعلها از جنس فلکسی استیل تحت استاندارد خارجی
 13. ابعاد تابه گردان ۸۰ لیتری : ۸۰ طول * ۹۰ عرض * ۹۰ ارتفاع ( ابعاد به سانتیمتر )
 14. ارگونومی بالا و مفید و با کیفیت برای حجم های بالای پخت با کمترین استفاده از نیروی انسانی در نهایت بهره‌وری و صرفه جویی در زمان و انرژی؛ به عنوان نمونه تخلیه کامل محتویات تابه به صورت اتوماتیک و بدون دخالت دست و درگیری پرسنل محقق گردیده و بنابراین خطرات مربوط به گرداندن تابه جهت تخلیه محتویات برطرف گشته و مشکلات پر هزینه بهره برداری مرتفع می گردد.
 15. دارای گواهی استاندارد و نشان ملی استاندارد ایران
 16. طراحی و ساخت با پیشرفته ترین و به روز ترین ماشین آلات تجهیزات آشپزخانه صنعتی
 17. دارای گارانتی و خدمات پس از فروش

مشخصات تابه گردان ۱۲۰ لیتری

 1. دیگ تابه گردان ۱۲۰ لیتری به شکل چهارگوش و به ظرفیت ۱۲۰ لیتر بدنه خارجی کاملا از جنس استنلس استیل ۳۰۴ خش دار به ضخامت ۱ میلیمتر و جداره داخلی که قسمت آتشخانه تابه گردان نیز می باشد ترکیبی از ۲ و ۱/۵ میلیمتری از جنس استنلس استیل ۳۰۴ خش دار
 2. پاتیل دیگ یکپارچه و پرسی ساخته شده کاملا از ورق استنلس استیل ۳۰۴ به ضخامت ۹ میلیمتر که البته امکان ساخ با پاتیل جوشی نیز وجود دارد.
 3. قابلیت کار با گاز شهری یا مایع
 4. تابه گردان دارای شیر گار ترموکوپل دار خارجی
 5. مجهز به شیر گاز ترموکوپل دار خارجی
 6. مجهز به سیستم جرقه زن ، شمعک و ترموکوپل برای شعله تابه گردان صنعتی جهت ایمنی کامل
 7. لگن ساخته شده با طراحی خاص از ورق استنلس استیل ۳۰۴ خش دار در قسمت کف تابه گردان با ضخامت ۷ میلمیتر و در قسمت بده به ضخامت ۲ میلیمتر
 8. دارای پوشش تفلون صنعتی در داخل لگن جهت جلوگیری از چسبیدن مواد غذایی به تابه گردان از ایتالیا
 9. دارای شش عدد شعله برنر استاندارد استیل با فن آوری خاص مخصوص تجهیزات سرخ کن زیر تابه گردان جهت یکنواختی انتقال حرارت در تمام سطح تابه از کشور اسپانیا
 10. تابه گردان مجهز به مکانیزم بالابر مکانیکی جهت تخلیه کامل لگن و چرخش ۹۰ درجه تابه به صورت کاملا ساده
 11. دارای شیر ورودی آب بر روی دستگاه با دسترسی آسان و قابلیت اتصال تابه گردان به سیستم آب شهری
 12. دارای پایه هایی از جنس استنلس استیل ۳۰۴ خش دار با قابلیت تنظیم ارتفاع
 13. دارای سیستم لوله کشی شمعک و مشعلها از جنس فلکسی استیل تحت استاندارد خارجی
 14. ابعاد تابه گردان ۱۲۰ لیتری : ۹۰ طول * ۹۰ عرض * ۱۲۰ ارتفاع ( ابعاد به سانتیمتر )
 15. ارگونومی بالا و مفید و با کیفیت برای حجم های بالای پخت با کمترین استفاده از نیروی انسانی در نهایت بهره‌وری و صرفه جویی در زمان و انرژی؛ به عنوان نمونه تخلیه کامل محتویات تابه به صورت اتوماتیک و بدون دخالت دست و درگیری پرسنل محقق گردیده و بنابراین خطرات مربوط به گرداندن تابه جهت تخلیه محتویات برطرف گشته و مشکلات پر هزینه بهره برداری مرتفع می گردد.
 16. دارای گواهی استاندارد و نشان ملی استاندارد ایران
 17. طراحی و ساخت با پیشرفته ترین و به روز ترین ماشین آلات تجهیزات آشپزخانه صنعتی
 18. دارای گارانتی و خدمات پس از فروش

قیمت تابه گردان | قیمت ماهیتابه گردان

برای تعیین قیمت تابه گردان یا همان قیمت ماهیتابه گردان ابتدا به سراغ متریال دستگاه می رویم که در این صنعت حرف اول را می زند و این مسئله که نوع استیل به کار برده از چه نوعی است و از چه ضخامتی تاثیر بسزایی در قیمت تابه گردان می گذارد و بعد این مسائل باید به سراغ تکنولوژی ساخت و سازنده تابه گردان برویم تا قیمت تابه گردان را تعیین کنیم. گروه صنعتی تجهیز گستر بعد از ۲۰ سال سابقه در زمینه ساخت انواع تابه گردان به عنوان یکی از برندهای تابه گردان در ایران شناخته می شود و ماهیتابه گردان ساخت گروه صنعتی تجهیز گستر در دو ظرفیت ۸۰ و ۱۲۰ در دو قیمت متفاوت خدمت شما عزیزان ارائه می گردد.

چه تابه گردانی بخریم؟

با توجه به وجود تولیدکنندگان مختلف تابه گردان شما به راحتی متوجه دلیل تغییر قیمت تابه گردان نمی شوید به همین منظور به شما پیشنهاد می گردد ابتدا در مورد استیل و مشخصات تابه گردان تحقیق کرده یا در صورت عدم توانایی در این زمینه سراغ تولیدکنندگان معتبر تابه گردان رفته و جنس مورد نظر خود را تهیه کنید.

کارشناسان تجهیز گستر جهت مشاوره در زمینه خرید تابه گردان ( ماهیتابه گردان ) و استعلام قیمت تابه گردان یا همان استعلام قیمت ماهیتابه گردان در خدمت شما هستند.

✔✔ محصولات پیشنهادی :

کباب پز صنعتی گازی

دیگ چلوپز صنعتی

بویلر آب جوش

کباب پز ریلی

دیگ خورشت پز صنعتی

 

2.3/5 (3 Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *