ماشین لباسشویی صنعتی

ماشین لباسشویی صنعتی کلمه ای آشنا برای مشتریان می باشد که کلمه صنعتی آن شاید کمی سوال برای خوانندگان این مطلب ایجاد نماید.

ماشین لباسشویی در دو مدل خانگی و صنعتی در بازار موجود و ارائه می گردد و مانند بقیه تجهیزات خانگی و صنعتی تفاوت در ظرفیت و متریال ساخت و طراحی است ولی از لحاظ علکرد هردو وظیفه شست لباس ها رو بر عهده دارند.

ماشین لباسشویی صنعتی در راستای مدرن شدن و به روز شدن مابقی تجهیزات رختشورخانه صنعتی یا همان تجهیزات لاندری (Machine  Laundry ) طراحی و تولید شده که تولید کنندگان مختلفی اقدام به تولید تجهیزات لاندری و ماشین لباسشویی صنعتی می نمایند.

از سال 1394 گروه صنعتی تجهیز گستر خاورمیانه پا به عرصه تولید این تجهیزات گذاشته، با توجه به تجربه بالا در زمینه تولید تجهیزات ساخته شده از استنلس استیل و همکاری با شرکت های بین المللی می توان ماشین لباسشویی صنعتی تجهیزگستر خاورمیانه را در زمره با کیفیت ترین تولیدات در کشور و حتی خاورمیانه قلمداد نمود.

ماشین های لباسشویی صنعتی گروه صنعتی تجهیز گستر خاورمیانه در ابعاد و ظرفیت های مختلفی تولید می شوند که به صورت تیتر وار عبارتند از:

لباسشویی صنعتی

 • 20 کیلو
 • 25 کیلو
 • 30 کیلو
 • 40 کیلو
 • 50 کیلو
 • 70 کیلو
 • 100 کیلو
 • 150 کیلو

این شرکت در راستای داخلی سازی تجهیزات لاندری همواره پیش قدم بوده و سعی در ارائه تجهیزات رخشورخانه صنعتی با کیفیت به مشتریان عزیز نموده است.

محصول پر فروش : ماشین ظرفشویی تونلی

خرید ماشین لباسشویی صنعتی

برای خرید ماشین لباسشویی صنعتی باید ابتدا به میزان ظرفیت خود توجه نمایید که این مهم بر اساس نظرات کارشناسی در مکان هایی همچون هتل ها که متغیرهایی همچون تعداد اتاق ها ، تعداد مهمان ها ، تعداد ستاره ها و … تاثیر گذار هستند تعیین می گردد.

برای خرید ماشین لباسشویی صنعتی چنانچه اطلاعاتی ندارید بهتر است با کارشناسان این شرکت تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز را کسب کنید و سپس با ارائه اطلاعات مورد نظر کارشناس می توانید دستگاه مورد نظر خود را انتخاب و سپس خریداری نمایید.

خرید ماشین لباسشویی صنعتی علی رغم ساده بودن باید نکات بسیاری را مدنظر قرار دهید تا ماشین مدنظر خود را به صورت بهینه تهیه کرده و از خریدی نامطمئن پرهیز کنید زیرا فروشندگان این دستگاه به ندرت از اطلاعات فنی در این زمینه بهره می برند و معمولا در حد خیلی معمولی شما را راهنمایی می کنند.

ماشین-لباسشویی-خشکشویی

شاید نتوان در این مطلب به صورت جزئی وارد شد ولی به صورت کلی برای هر خانواده دو نفره نیاز به 5 کیلو گنجایش در طی یک ماه در هر ماشین لباسشویی اتوشویی نیاز هست ولی این مسئله خیلی نباید ملاک تصمیم گیری قرار گیرد.

مزایای استفاده از ماشین لباسشویی صنعتی

در کشورهای خارجی مراکز لباسشویی عمومی تاسیس شده است و در آنها تعدادی ماشین لباسشویی صنعتی تجهیز و راه اندازی شده است. افراد بسیاری از این مراکز استفاده می کنند در حالیکه در ایران چندان از این مراکز استقبال نمی گردد.

در این مراکز ماشین لباسشویی صنعتی در اختیار مردم قرار داده می شود تا پوشاک و البسه خود را شستشو نمایند و این امر به افرادی که فاقد فضای کافی جهت نگهداری و نصب این تجهیزات هستند و یا توان خرید ماشین لباسشویی خانگی را ندارند کمک شایانی خواهد کرد.

از دیگر مزایایی استفاده از ماشین لباسشویی صنعتی، شستشویی اقلام بزرگ همانند پتو، ملحفه، پرده که نمی توان آنها را توسط ماشین لباسشویی های خانگی شست، می باشد.

از دیگر مزیتهای این گروه از ماشین های لباسشویی شستن البسه و پوشاک در ظرفیت و تعداد بسیار با صرف زمان و قدرت پاک کنندگی بالاتر می باشد از اینرو از این ماشین لباسشویی ها در بسیاری هتلها، بیمارستانها، خوابگاه ها، پانسیونها و …. استفاده می گردد.

ماشین لباسشویی صنعتی مورد استفاده در هتلها

یکی از پرکاربردترین محل استفاده ماشین لباسشویی صنعتی در لاندری هتلها می باشد. هر روزه تعداد بسیاری میهمان و پرسنل در داخل هتلها تردد و توقف دارند از اینرو جهت نظافت روزانه البسه کارکنان، میهمانان، ملحفه ها، روتختی ها، دستمالهای تظنیف، پتوها ، پرده ها، بالشها و رو بالشی ها و …. از ماشینهای لباسشویی بزرگ استفاده می نمایند.

ماشینهای لباسشویی صنعتی که در هتل ها مورد استفاده قرار می گیرند از دقت زیادی برخوردار هستند که می توان حجم مواد شوینده به همراه درجه حرارت آب را به طور دقیق اندازه گیری کرد تا اقلام شستشو در بهترین کیفیت و کم ترین آسیب شستشو شوند.

ماشین لباسشویی صنعتی مورد استفاده در بیمارستان

در بیمارستانها نیز به سبب تردد بیماران بسیاری که دارای امراض و بیماری ها مختلف می باشند می بایست بصورت مستمر اقلامی همچون ملحفه ها، پتوها، کاورها و لباسان بیماران که منتشر کننده آلودگی های میکروبی هستند بصورت دقیق و مطابق با موازین بهداشتی شستشو و عفونی زدایی گردند.

بنابراین می توان گفت که یکی از پرکاربردهای موارد مصرف ماشینهای لباسشویی صنعتی در بیمارستان می باشد که کارکنان بخش خشکشویی این اماکن با توجه به حجم زیاد البسه، پتوها و ملحفه های بسیار و نیز شستشویی مداوم و مستمر آن ها باید از دستگاه شستشوی لباس در بیمارستان استفاده کنند.

ماشین لباسشویی مورد استفاده در خوابگاه های دانشجویی

در خوابگاه های دانشجویی نیز تعداد زیادی دانشجو مستقر هستند و مایل به استفاده از خدمات خشکشویی می باشند از اینرو بسیاری از دانشگاه ها با خرید تعدادی ماشین لباسشویی صنعتی و نصب آنها در خوابگاه ها این نیاز دانشجویان را پاسخ خواهند داد. کارکنان واحد خشکشویی خوابگاه ها حجم بسیار زیادی از البسه را توسط همین ماشین لباسشویی های صنعتی در مدت زمان کوتاهی شسته و خشک می نمایند.

لباسشویی صنعتی

ماشین لباسشویی صنعتی مورد استفاده در پانسیون ها :

پانسیون و سوئیت های اجاره ای که تعداد بسیاری افراد تردد و جابجایی مستمردارند جهت تظنیف البسه ساکنین، پتوها، ملحفه ها و … از ماشین لباسشویی صنعتی استفاده می کنند.

ماشین لباسشویی صنعتی مورد استفاده در تالارهای پذیرایی :

تالارها به سبب برگزاری مراسماتی متعدد اعم از عروسی، عزا، جشنهای تولد و … و پذیرایی از میهمانان بسیارنیاز دایم به شستشوی رومیزی ها، پرده ها، دستمالهای تظنیف و … دارند از اینرو با خرید ماشین لباسشویی صنعتی این اقلام را در حجم بالا و در مدت زمان کم و بسار پاکیزه و بهداشتی شستشو می نمایند.

تفاوت ماشین لباسشویی صنعتی با مدل خانگی

تقاضای زیاد ماشین لباسشویی مقدمه معرفی ماشین های لباسشویی صنعتی است. قیمت ماشین لباسشویی های صنعتی بسیار بیشتر از سایر لباس های شستشوی خانوادگی است.

قیمت ماشین لباسشویی صنعتی

تفاوت اساسی ماشین لباسشویی صنعتی و نمونه های خانگی بر اساس موارد زیر سنجیده می شود :

ساختار دستگاه

ماشین لباسشویی های صنعتی بر اساس شاخصه های پایداری ، قدرتمند و با دوام تولید می شوند در حالیکه مدل خانگی با هدف اصلی تمیز کردن انواع پارچه های روزمره و قیمت و زیبایی تولید می گردند. متریال مورد استفاده در ساخت ماشینهای صنعتی از استنلس استیل خش دار بسیار مقاوم می باشد

طراحی و قیمت

در طراحی ماشین لباسشویی صنعتی همانطور که گفته شده ملاک تنها زیبایی نیست بلکه مقاومت و قدرت بالا و شستشوی تمیز با حجم بالا مهم می باشد از اینرو قیمت آنها نسبت به مدل خانگی بیشتر و طراحی آن اصولی تر می باشد.

مواد پانل بدنه دستگاه

برای تأمین نیازهای عملیاتی ، تجهیزات رختشویی صنعتی معمولاً از مواد استیل ضد زنگ ، فولاد ضد زنگ ساخته می شوند تا در برابر محیط کار سخت مقاومت کنند. به عنوان خانواده ماشین لباسشویی تجهیزات ، پوسته بیشتر از پلاستیک ساخته شده است.

سایر جزئیات

ماشین لباسشویی صنعتی با وزن بیشتر قادر است تا تعداد البسه با وزن 15 تا 300کیلوگرم در هر بار استفاده را شستشو نماید. برای ماشین لباسشویی خانوادگی می توان عملکرد تمیزکاری را در حدود 6-12 کیلوگرم در نظر گرفت .

ماشین لباسشویی صنعتی دارای برنامه های شستشوی متفاوت بر اساس نوع الیاف می باشد. به لحاظ ماندگاری و دوام نیز ماشین لباسشویی خانگی نمی تواند انواع پارچه های سنگین را شستشو و آبگیری و خشک نماید.

ظرفیت موتور

ماشین لباسشویی خشکشویی مطمئناً سبد ضخیمی است و مطمئناً خیلی بیشتر از نیاز ماشین لباسشویی معمولی است تا فضای بیشتری داشته باشد. ظرفیت موتور ماشین لباسشویی خانگی در حدود نیم (0/5)کیلووات است ، در حالی که ماشین آلات صنعتی تقریباً به 5/1 – 30 کیلووات می رسد.

ماشین لباسشویی صنعتی

مشخصات فنی ماشین لباسشویی صنعتی

 1. بدنه داخلی و خارجی از استنلس استیل 304 خش دار گرید ( NO-4) ساخته شده است که معمولا ضخامت بین 1-2 میلیمتر بر اساس استاندارد جهانی در نظر گرفته شده است.
 2. در بخش استراکچر از پروفیل استنلس استیل 304 خش دار گرید (NO-4) استفاده شده که بر اساس استاندارد دارای ضخامت 1.5 تا 3 میلیمتر می باشد.
 3. دارای دیگ یکدست پرس به ضخامت 3 میلیمتر از جنس استنلس استیل 304 خش دار گرید (NO-4)
 4. دارای سبد مشبک استنلس استیل 304 خش دار گرید (NO-4) به ضخامت 2 میلیمتر
 5. استفاده از الکتروموتورهایی با قدرت های متفاوت از برندهای مرغوب خارجی
 6. دارای سیستم تغییر جهت ( چپگرد و راست گرد )
 7. استفاده از شیر تخلیه در سازهای مختلف از برندهای مرغوب خارجی
 8. دارای شیر ورودی و خروجی آب گرم و آب سرد ماشین لباسشویی صنعتی
 9. دارای تابلو برق از برند مرغوب هیوندای در سه مدل دستی ، نیمه اتوماتیک ، تمام اتوماتیک
 10. استفاده از اینورتر جهت کاهش مصرف برق ماشینهای لباسشویی صنعتی ( قابلیت کار با برق تک و سه فاز )
 11. استفاده از سیستم هوشمند کنترل میزان مواد شوینده
 12. دارای سنسور قطع کن آب از نوع برند مرغوب خارجی
 13. مجهز به PLC یا همان صفحه نمایشگر صنعتی که کلیه مراحل شستشو را نمایش داده و قابلیت تغییر و کنترل تمامی مراحل را به کاربر ماشین لباسشویی صنعتی می دهد.
 14. استفاده از بلبرینگ تمام استیل از نوع برند مرغوب اروپایی
 15. دارای برنامه های شستشو استاندارد و متفاوت به منظور کاهش مصرف آب ، انرژی و مواد شوینده
 16. قابلیت شستشوی 24 ساعت
 17. طراحی بسیار هوشمندانه
 18. مجهز به سیستم آبگیری با دور بالا و پایین
 19. پایه‌های استنلس استیل با قابلیت تنظیم ارتفاع
 20. قابلیت سفارش بصورت ثابت و یا متحرک
 21. دارای گواهی استاندارد و نشان ملی استاندارد ایران
 22. طراحی و ساخت با پیشرفته ترین و به روز ترین ماشین آلات تجهیزات لاندری یا رخشورخانه صنعتی
 23. دارای گارانتی و خدمات پس از فروش

محصول پر فروش : یخساز پولکی

قیمت ماشین لباسشویی صنعتی

برای دریافت قیمت ماشین لباسشویی صنعتی بهترین راه این است که ابتدا محصول درخواستی خود را بر اساس متریالی که ساخته شده است مورد بررسی قرار دهید و به صورت یک لیست تهیه نموده و سپس با برآورد قیمت تک تک جزئیات به حدود قیمت ماشین لباسشویی خشکشویی دست خواهید یافت.

گروه صنعتی تجهیز گستر خاورمیانه به عنوان تولید کننده تجهیزات لاندری همواره سعی کرده با کیفیت ترین محصولات را با رعایت استانداردهای جهانی به متقاضیان ارائه دهد.

قیمت لباسشویی صنعتی

قیمت ماشین لباسشویی صنعتی تجهیز گستر خاورمیانه نسبت به قیمت لباسشویی صنعتی خارجی به مراتب کمتر است و شاید در حدود نصف کمتر باشد که این مهم به دلیل وجود تعرفه های وارداتی روی این محصول می باشد.

به عنوان یکی از تولیدکنندگان تجهیزات لاندری همواره سعی داشته ایم با کیفیت ترین محصولات را به بازار عرضه کنیم که شاید به همین دلیل قیمت بالاتری نسبت به بازار ایران را داریم.

شما مشتریان عزیز برای کسب اطلاع از نحوه عملکرد و مکانیزم کارکرد و نصب ماشینهای لباسشویی صنعتی و انواع آن می توانید با کارشناسان شرکت ارتباط برقرار کنید و ضمن کسب این اطلاعات از قیمت ماشین ظرفشویی صنعتی نیز باخبر شوید زیرا ما به دلیل تغییرات روزانه مواد اولیه نمی توانیم قیمت ثابتی را اعلام نماییم و بر اساس تغیییرات متریال اقدام به تغییر قیمت ماشین لباسشویی صنعتی می نماییم.

ماشین لباس شویی هتلی

ماشین لباسشویی هتلی در واقع نوعی ماشین لباسشویی صنعتی است که  از زیر مجمعه های این محصول محسوب می شود، مکانیسم این محصول به این صورت است که بعد از ورود لباس ها و البسه هتلی به داخل لباسشویی هتلی، ماشین به صورت خودکار اقدام به ورود آب به محفظه البسه نموده و همزمان به صورت چرخشی شروع به کار نموده و در همین حین مواد شوینده به آب اضافه شده و دور لباسشویی هتلی بالا می رود و این عمل به صورت تایمینگ که در ابتدا به آن داده می شود ادامه می یابد.

در واقع شسشتو در ماشین لباسشویی هتلی به صورت چرخشی در دور بالا صورت می گیرد که عمل چرخش به صورت ساعتگرد و پادساعتگرد در مدت زمان از قبل تعیین شده صورت می گیرد تا تمامی آلودگی ها از روی البسه هتلی با ترکیب شیمیایی شوینده جدا شده و البسه تا حدود 95 درصد تمیز گردد.

ماشین لباسشویی هتلی بر اساس ظرفیت و مدل دارای مدل های مختلفی می گردد که هتل ها بر اساس ظرفیت خود اقدام به تهیه مدل مدنظر خود می نمایند که البته این مدل ها تنها بسنده به ظرفیت نیست و آپشن هایی که بر روی لباسشویی هتلی وجود دارد نیز باعث می گردد در انتخاب این ماشین گزینه های مختلفی پیش روی خریداران ماشین لباسشویی هتلی قرار گیرد.

یکی از بخش های خیلی مهم در بخش هتل داری اتاق لاندری بوده و باید به آن نگاه ویژه ای از نظر ساختار و کیفیت تجهیزات داخل آن داشته باشید زیرا این محصولات از نظر کار کرد و استفاده مداوم از آنها بایستی از لحاظ ساختاری و کیفی دارای استاندار های لازم از قبیل نشان استاندارد ملی ایران و غیره را دارا باشند.

هتل بخش های مختلفی را دارا بوده و باید تمامی تجهیزات آن دارای کیفیت و استاندارد های لازم خود بوده تا بتواند به یک هتل خوب و پر ستاره بدل شود به همین دلیل تامین تجهیزات و نوع ساخت هتل یکی از مهترین مراحلی است که باید هتل دار به آن دقت نماید تا بتواند به یک مجموعه خوب تبدیل شود.

ماشین لباسشویی هتلی در دو مدل اتوماتیک فنردار و اتوماتیک ساده طراحی و تولید میشود که فرق این دو دستگاه در بخش ساختار داخلی در بخش ستون های آن بوده که نیاز به هیچ گونه بتون ریزی و بخش فنداسیون نداشته و میتواند در تمامی بخش های مختلف از ان استفاده نمایند.ولی در دستگاه اتوماتیک ساده این محصول نیاز داشته تا برای جا گذاری دستگاه یک نقشه و فنداسیون در بخش زیری اتاق لاندری تعبیه شده تا بتوانید این محصول را در آن محیط مناسب جا گذاری کرده تا دچار لرزش و غیره در هنگام کار نگردد.

✔✔ محصولات پیشنهادی :

مخزن استیل

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.