میز کار صنعتی | قیمت میز کار صنعتی

میز کار صنعتی 

میز کار صنعتی در واقع از یک تخته کار که بر روی چهار پایه سوار است تشکیل شده است و این وسیله بسیار ساده کاربرد بالایی در آشپزخانه صتعتی دارد و تقریبا می توان گفت بدون میز کار صنعتی آشپزخانه صنعتی دچار اختلال می گردد.

میز کار صنعتی در واقع فعال ترین عضو خانواده تجهیزات آشپزخانه صنعتی می باشد که نقش بسیار مهمی در کلیه مجموعه و زیر مجموعه های آن فراهم می کند و به همین منظور میز کار را در اشکال مختلف و متریال  مختلف درست و استفاده می کنند.

میز کار صنعتی که شامل چندین مدل می گردد . میزکار یا تخت کار در جنس های مختلفی تولید می شوند.

انواع میز کار صنعتی 

  1. میز کار استیل
  2. میز کار چوبی
  3. میز کار پلی اتیلن یا تفلون

میز کار بر اساس جنسی که تخته کار روی میز کار صنعتی از آن ساخته می شود تقسیم بندی می شود و معمولا از لحاظ کارآیی شبیه هم هستند ولی متقاضیان میز کار صنعتی بعضا به دلایل بهداشتی و بعضا به دلایل زیبایی و چیدمان از مدل های مختلف میزکار صنعتی استفاده می کنند.

حال بعد از آشنایی با انواع میز کار لازم میدانیم شما را با توضیحی مختصر در مورد انواع میز کار صنعتی آشنا کنیم و قیمت میز کار صنعتی را با تشریح نحوه قیمت گذاری میز کار صنعتی جهت انتخاب میزکار صنعتی خواهیم گفت.

تا سال ۱۳۸۴ از میز کار پلاستیکی به عنوان میز کار در آشپزخانه صنعتی استفاده می گردید ولی در این سال وزارت بهداشت به دلیل خرد شدن تیکه های پلاستیکی و مخلوط شدن آن با غذا استفاده از این نوع میز کار صنعتی را ممنوع کرده و میز کار صنعتی چوبی جای میز کار صنعتی پلاستیکی را گرفت و این چرخه توسط وزارت بهداشت همیشه در جهت حفظ بهداشت و ایمنی آشپزخانه صنعتی ادامه داشته و دارد.

قیمت میز کار صنعتی 

میز کار بر اساس متریالی که از آن ساخته شده است و همچنین سایز میز کار صنعتی و مهمتر کیفیت ساخت دارای قیمت های متفاوتی است که البته باید خدمت شما عزیزان عرض شود شاید به صورت یک نگاه سطحی به میز کار صنعتی متوجه تفاوت های انواع میز کار صنعتی نگردید ولی در صورت تحقیقات بیشتر و توجه بیشتر در هنگام خرید میز کار صنعتی حتما متوجه دلیل اختلاف قیمت زیاد انواع میز کار صنعتی خواهید شد.

قیمت میز کار استیل ، قیمت میز کار چوبی ، قیمت میزکار تفلون هر کدام در نوع خود بسته به مدل میز کار صنعتی و به عنوان اولین مسئله تاثیر گذار بر قیمت میز کار ، نوع استیل به کار رفته در میز کار می باشد که تفاوت انواع استیل فقط و فقط در طول زمان مشخص می گردد ، دومین مسئله تاثیر گذار بر قیمت میز کار صنعتی ضخامت استیل می باشد ، سومین مسئله وجود قسمت های مختلف روی میز کار صنعتی از جمله پاتروکی و … می باشد.

این مسائل تاثیر گذار بر قیمت میز کار صنعتی تنها بخش کوچکی هستند که باعث اختلاف قیمت انواع میز کار صنعتی می گردد موارد دیگری نیز هستند از جمله نوع چوب استفاده شده ، نوع تفلون یا پلی اتیلن و ضخامت آنها و …

گروه صنعتی تجهیز گستر همواره سعی بر این داشته تا بهترین متریال را در ساخت تجهیزات آشپرخانه صنعتی به کار ببرد و همواره کیفیت را بر قیمت در ساخت ارجحیت می دهد.

چرا باید از میز کار صنعتی استفاده کنیم؟

✔✔ محصولات پیشنهادی :

میز کار استیل

میز کار تفلون

میز کار برنج پاک کنی

میز کار چوبی

تخت کار تفلونی

5/5 (3 Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *