مایکروویو | خرید مایکروفر | ماکروفر

مایکروویو یا همان مایکروفر، با داشتن استانداردهای صنعتی، عملکرد عالی و قابل اطمینان، غذای با کیفیت را به شما و مشریانتان ارائه می دهد. مزایای خرید ماکروویو یا مایکروفر صنعتی بسیار جذاب است:

 • مثلاَ میتوانید از این دستگاه‌ها برای گرم کردن و یا پخت غذاهای گوناگون استفاده نمایید.
 • زمان و میزان حرارت دهی دستگاه را تعیین کنید.
 • و همچنین با مایکروویو قادر خواهید بود تا 100 برنامه پخت مجزا را برای دستگاه تعریف نمایید.

سپس کافیست با فشردن یک دکمه، دستگاه را برای انجام کلیه مراحل پخت و گرم نمودن، هدایت نمایید. وجود این تجهیزات شدیداَ میتواند امور پخت و حرارتدهی غذاها را آسان کند. شاید به همین دلیل است که همواره کارشناسان معتقدند که یکی از اجزای جدایی ناپذیر آشپزخانه های صنعتی، دستگاه ماکروفر است. البته از کابردهای ویژه این تجهیزات در زندگی پرمشغله و سریع منازل مسکونی نیز نباید غافل شد. جایی که با استفاده از مایکروویوها میتوان سریعاَ غذاها را گرم کرده و از دور ریختن غذاهای سرد جلوگیری کرد.

اما آیا فکر میکنید که مزایای این دستگاه در همین موارد خلاصه میشود؟!. پاسخ قطعاَ خیـــــــــــــر است! بخش زیادی از جذابیت های ماکروفرها هنوز باقی مانده است.

ماکروویو که امروزه با نام مایکروفر نیز شناخته می شود یکی از وسایل پرطرفدار دنیای مدرن می باشد زیرا در دنیای صنعتی امروز که زمان بیشترین اهمیت را برای انسان ها دارد این وسیله زمان پخت و آماده سازی غذا را به کمترین زمان ممکن کاهش می دهد و بعلاوه کمترین آسیب را به بافت مواد غذایی وارد می کند.

همین امر باعث شده ساخت مایکروفر هر روز در حال پیشرفت باشد و هر روز شاهد تولید مایکروویو های جدید با ظاهر زیباتر و کوچک تر باشیم که واقعا شباهتی با نمونه های اولیه که ساخت دکتر اسپنسر بودند ندارند!!!

انواع مایکروویو

طراحی و تفاوت انواع مایکروفر، بیشتر به مدل قرارگیری و ابعادی این تجهیزات مربوط می شود. به بیان دیگر، مکانیزم عملکردی مدلهای مختلف مایکروفر، شبیه به هم بوده و بیشتر در نوع قرارگیری با یکدیگر متفاوتند. بطور کلی مایکروویو ها به سه دسته اصلی تقسیم می شوند:

 • مایکروویوهای رومیزی
 • مایکروویو بالا اجاقی
 • و ماکروفر توکار

1.مایکروویو رومیزی

مایکروویو رومیزی

تولید مایکروفر رومیزی، رایج تری از دیگر مدلها است. مهم ترین مسئله در مورد مایکروویو رومیزی، فضایی است که اشغال می کنند. اگر در سطوح آشپزخانه‌تان برای قرارگیری این تجهیزات فضا دارید، شاید بهتر است که همین نوع را انتخاب کنید. چرا که عمدتا ارزان تر از مدلهای دیگر هستند و استفاده از آن ها راحت تر است. همچنین نیازی به انجام کار خاصی برای نصب آن ها نیست و فقط به یک پریز برق نیاز دارید. اگر فضای که در اختیار دارید اندک است، بهتر است به سراغ مدل های جمع و جورتری بروید!

بخاطر داشته باشید که تمامی مدلهای این تجهیزات داری بدنه ای از جنس استیل می باشند. بدنه استنلس استیل تجهیزات آشپزخانه صنعتی موجب میشود که هیچگاه دچار اکسیداسیون و زنگ زدگی نشوند. ضمناَ بسته به طراحی سازنده، مدلهای مختلف مایکروفر میتوانند به صورت گریل دار یا بدون گریل تولید شوند. مدلهای گریل دار امکان آشپزی و پخت بدون روغن را برای کاربران فراهم میکنند.

2.مایکروفر بالا اجاقی

مایکروفر بالا اجاقی

این نوع مایکروویو، بالای اجاق و در ارتفاع نصب می شوند و به این ترتیب فضای سطوح کابینت ها یا میز را در آشپزخانه اشغال نمی کنند. درنتیجه برای آشپزخانه هایی که با محدودیت فضا مواجه هستند، گزینه خوبی به شمار می رود. سیستم این دستگاه ها به گونه ای است که جای هود را در آشپزخانه می گیرند و عملا دوکاره هستند. نکته مهم اینجاست که:

قیمت مایکروویو بالا اجاقی از ماکروفر رومیزی بیشتر است. همچنین به دلیل ساختار فن محور و پیچیده تر، شرایط نصب سخت تری دارند. بنابراین باید از یک نصاب کمک بگیرید و همانطور که واضح است، قابلیت جابجایی لحظه ای ندارند.

3.مایکروویو توکار

مایکروویو توکار

انواع مایکروویو، به صورت توکار در کابینت ها و باکس ها قرار می گیرند. درنتیجه فضای سطحی کمتری اشغال می کنند و عملاَ در نقاط پرت آشپزخانه نیز قابلیت نصب دارند. جنس بدنه ماکروفر توکار نیز از متریال استیل ضد زنگ است. نصب این مدلها نسبتاَ راحت است؛ اما ثابت بوده و قابلیت جابجایی ندارند. قیمت مایکروفر توکار در مقایسه با دو مدل دیگر، به مراتب بیشتر است.

تاریخچه پیدایش مایکروویو

جالب است بدانید که یکی از اختراعات پر کاربرد در دنیای مدرن کاملا تصادفی خلق شده است. مایکروویو صنعتی (Microwave oven) که امروز در بسیاری از خانه ها مورد استفاده می باشد و جزء لاینفک هر آشپزخانه ای شده است توسط فردی خلق شده است که اصلا قصد ساخت یک دستگاه برای پخت سریع غذا را نداشته است.

دکتر پرسی لی بارون اسپنسر

در سال 1946 دکتر پرسی لی بارون اسپنسر در حالی که بر روی رادار و سیستم های راداری تحقیق می کرد به طور اتفاقی متوجه شد که شکلات درون جیبش توسط لامپ الکترونی که امواج ماگنترون را منتشر می کرد ذوب شده است. این اتفاق نظر دکتر اسپنسر را جلب کرد و ایده جدیدی به ذهنش رسید این بار دانه های ذرت را نزدیک امواج ماگنترون قرار داد و مشاهده کرد که دانه های خشک ذرت می ترکند و تبدیل به پاپ کرن می شوند سپس به این نتیجه گیری رسید که این امواج با برخورد به موادغذایی موجب ایجاد تغییر شیمیایی در مواد شده و باعث پخته شدن مواد می شود.

بعدها او جعبه ای فلزی با درب ساخت که امواج ماکروویو به داخل آن هدایت می شد و چون راهی برای خروج نمی یافت در داخل جعبه میدان الکترومغناطیسی بسیار قوی ایجاد می کرد و زمانی که غذا را در داخل جعبه قرار می داد و امواج ماکرو به آن می تابانید به سرعت دمای ماده غذایی بالا می رفت و پخته می شد و اینگونه بود که ماکروویو بزرگترین اختراع قرن بیستم ساخته شد.

کاربردهای مایکروویو

 • پخت انواع غذاهایی که نیاز به برشته شدن یا شوک حرارتی دارند.
 • مایکروفر به منظور ضد عفونی کردن وسایل آشپزی مورد استفاده قرار می گیرد.
 • سیب زمینی را داخل مایکروویو بدون آب بپزید.
 • مواد غذایی مانند: آجیل و نان با حرارت برشته می شوند.
 • برای پخت سبزیجات بدون آب
 • گرم نمودن عادی غذا و نان هایی که در فریزر ذخیره شده اند.
 • انواع مایکروفر، جهت نرم نمودن برخی از مواد خوراکی نظیر عسل بکار می روند.
 • مناسب برای استفاده در انواع کاربری های: رستوران ها، کترینگ، فست فود و فودکورت، مجتمع های بین راهی، هتل و مراکز اقامتی، سلف های دانشگاهی و پادگان ها، آبدارخانه های ادارات، منازل مسکونی و…

انواع روش‌ های پخت غذا با مایکروویو

روش‌ های پخت غذا با مایکروویو

سیستم پخت و گم کردن غذا در مدلهای مختلف مایکروفر، بسیار متفاوت و البته جالب توجه است.  انواع این روشهای جذاب عبارتست از:

 • سیستم کانوکشن: برخی از مدلهای مایکروویو دارای این سیستم (Convection) هستند. نحوه عملکرد سیستمهای کانوکشن بدین گونه است که فنهایی در پشت دستگاه نصب میگردد. هنگامیکه المنتها شروع به تولید گرما میکنند، این گرما بوسیله‌ی فن ها در تمامی فضای دستگاه به جریان در می‌آید. درنتیجه پختی یکنواخت و عالی رقم میخورد.
 • هیتر ذغالی: حالت هیتر ذغالی قادر است که برای ایجاد پختی خاص، نمک خوراک مورد نظر را کاهش دهد. اما به هیچ عنوان کوچکترین آسیبی به مواد مغذی خوراک وارد نمی شود.
 • گریل: با استفاده از گریلهای مایکروویو، میتوان به کباب و پخت استیک و گوشت اقدام نمود. غذاهای پخته شده با گریل (بدون روغن) همواره دارای طعم دلچسب و خاصی هستند.
 • پخت نوری (سولار دام): دو نوع امواج برای پخت به این روش، بطور همزمان بکار میروند. اولی امواج تابشی نوری و دیگری امواج خود دستگاه مایکروفر. برخلاف دیدگاه عموم، غذاهای پخته شده به این روش، به هیچ عنوان خشک نمیشود و کاملاَ آبدار خواهند بود. درصورتیکه حرارت و زمان موردنظر را درست تنظیم کرده باشید.
 • فناوری اینورتر: این فناوری شدیداَ در کاهش مصرف برق و افزایش سرعت گرم سازی و پخت غذا موثر است. بطوریکه میتوانید مقدار توان موردنظرتان برای کارکرد دستگاه را تنظیم نمایید. درنتیجه هم پخت یکدستی بدست می‌آید و هم نیاز نیست که دستگاه با 100% توان خود کار کند.

مزایای مایکروفر

مزایای مایکروفر

مایکروویوها به دلیل راحتی فوق العاده، در آشپزخانه‌های خانگی و صنعتی مورد استقبال قرار می‌گیرند. با نگاهی به افزایش استفاده از آنها، می توان نتیجه گرفت که مردم به خوبی از ویژگیهای این تجهیزات آگاهی دارند. برخی حتی تا آنجا پیش می روند که آشپزخانه مدرن را بدون مایکروویو «ناقص» می نامند. سهولت استفاده و راحتی ماکروفر ها نقطه اصلی فروش آن هاست. همین تنظیمات دقیق مایکروفر موجب شده است تا پخت و پز کیک و گرم کردن فست فودها با این دستگاه‌ها، کاری بسیار آسان و لذتبخش باشد. در ادامه مهمترین مزایای مایکروویو را بر بیان خواهیم نمود. با ما همراه باشید…

· گرم کردن سریع غذا با مایکروویو

مهمترین مزیت استفاده از مایکروویو، گرم کردن سریع و آسان غذای بسته بندی شده یا گرم کردن باقیمانده‌ی غذا است. هنگامی که دکمه استارت کار یک مایکروفر را می‌زنید، یک مگنترون امواج رادیویی ایجاد می کند. سپس انرژی گرمایی را مستقیماً به مولکول های مواد غذایی منتقل می نماید. مولکول‌های درون غذا یا مایع به‌ شدت سریع ارتعاش می یابند و به آن ماده غذایی اجازه می‌ دهند تا به سرعت گرم شود. لازم به ذکر است که انواع مایکروویو نسبت به اجاق‌ های معمولی، شدیداَ دوستدار محیط ‌زیست هستند. زیرا از انتشار مواد مضر در هوا جلوگیری می کنند.

· تنظیمات دقیق ماکروفر

برنامه های آشپزی در اکثر مایکروویوها از قبل بارگذاری شده اند و به شما این امکان را می دهند که آنچه را که می خواهید بپزید، انتخاب کنید. این روزها، مایکروویوهای جدید با تعداد زیادی دستور العمل از پیش بارگذاری شده برای تنظیم تایمر تولید می‌شوند. توجه داشته باشید که:

هنگام کار با یک مایکروویو، تنها کاری که باید انجام دهید این است که تایمر را تنظیم کنید. سپس منتظر بمانید تا غذای مورد نظر شما پخت یا گرم شود. وقتی مایکروویو به صدا درآمد، می توانید به راحتی غذای خود را دریافت کنید.

برخلاف یک اجاق گاز معمولی، مجبور نیستید آنجا بایستید و پختن غذا را تماشا کنید یا هم بزنید تا به ته نچسبد و نسوزد. چه چیزی از این فوق العاده تر برای مدیریت زمانتان؟!

· تمیز کردن آسان مایکروویو

تمیز کردن آسان مایکروویو

یکی از برجسته ترین مزایای مایکروفر، قابلیت تمیزسازی راحت ظروف و حفره پخت و پز آن است. در مایکروویو، غذا یا مایع به سرعت گرم شده و به سرعت پخته می شود. بنابراین پیشنهاد میشود پس از هربار استفاده یا نهایتاَ در پایان هر روز کاری، نسبتاَ به تمیزسازی این تجهیزات اقدام نمایید. بیاد داشته باشید که در صورت عدم پاکسازی مناسب این دستگاه‌ها، طعم و تکه های غذای قبلی ممکن است به غذای جدید منتقل شود!!. نکته ای که اصلاَ خوشایند نخواهد بود!

حوله مرطوب، مناسبترین و راحت ترین وسیله‌ایست که با آن میتوانید به تمیزسازی مایکروویو اقدام کنید.

· یخ زدایی مایکروویو

امکان یخ زدایی و ذوب کردن غذاهای منجمد نیز بوسیله‌ی انواع ماکروفر فراهم است. یخ زدایی این تجهیزات به گونه ایست که از طعم و کیفیت مواد غذایی کم نمی کند. درواقع می‌توانید با استفاده از گزینه یخ ‌زدایی، در حین انجام کارهای معمولی خود، غذا را در مایکروویو قرار دهید تا یخ ‌زدایی شود. نهایتاَهنگامی که کارهایتان را تمام کردید، می‌توانید به سرعت اقلام یخ ‌زدایی شده را آماده پخت کنید. بدون اینکه ساعت ‌ها منتظر یخ‌ زدایی مواد غذایی و خوراک بمانید. مایکروویوهای جدید دارای عملکرد دوگانه یخ زدایی هستند. بطوریکه می توانید مواد غذایی را مطابق با ورودی وزن یا تنظیم تایمر یخ زدایی کنید.

· ایمنی بالای استفاده از مایکروویو

استفاده از مایکروفر برای کودکان در سن کافی نسبت به استفاده از اجاق گاز و…، گزینه ای به مراتب امن تر است. برخلاف اجاق ‌های معمولی یا اجاق‌ های گازی که دود و گرمای بیشتری در آشپزخانه منتشر می‌ کنند، مایکروفر کمترین میزان دود و گرما را تولید می‌کند. پخت و پز در این تجهیزات برای کودکان بی خطر است. زیرا دمای بالایی ایجاد نمی کنند که باعث سوختگی یا سوختن شود. برخی از مدل های مایکروفر دارای صفحه کنترل لمسی هستند که برای کودکان کوچک بسیار مناسب است.

· تنظیمات حرارتی متغیر مایکروویو

تنظیمات حرارتی متغیر مایکروویو

این روزها مایکروویوهای نسل جدید، دارای قابلیتهای فراوانی برای تنظیم تایمر هستند. ساختار طراحی این دستگاه ها به گونه‌ایست که تنظیمات حرارتی مختلفی را ارائه می‌ کنند. بنابراین می‌ توانید زمان پخت غذا و میزان قدرت مورد نظر خود را انتخاب کنید. با بکارگیری چنین دستگاهی، تنها کاری که باید انجام دهید این است که تایمر را تنظیم کنید و غذای شما دقیقاً خودش پخته می شود. فقط باید منتظر بمانید تا دستگاه بوق بزند و سپس از یک غذای کاملا پخته شده لذت ببرید.

· مصرف کم انرژی مایکروفر

یکی دیگر از مزایای پخت و پز در مایکروویو، اینست که در هزینه‌های مصرف انرژی، صرفه جویی می‌کند. در مقایسه با اجاق های معمولی، ماکروفرها انرژی کمتری مصرف می کنند. توان مایکروفر بین 600 تا 1200 وات است. می توانید دستگاه را طوری تنظیم کنید که به طور خودکار روشن و خاموش شود. همچنین وقتی زمان پخت و درجه حرارت به حد مطلوب برسد، خاموش شود. بخش قابل توجهی از ایده های طراحی این تجهیزات، بر مبنای کاهش مصرف انرژی می باشد.

· عدم تغییر در طعم و کیفیت ماده غذایی

غذاهایی که در مایکروویو پخته می شوند، مغذی تر از غذا های پخته شده در اجاق معمولی هستند. به دلیل روش پخت سریع، غذا نمی‌سوزد و تمام طعم‌ها و مواد مغذی خود را حفظ می کند. بعد از پختن در مایکروفر، می‌ توانیم غذا را با همان ذائقه و بدون تغییر ماهیت ویتامین‌ها، مواد قندی و پروتئین سرو کنیم.

مقایسه اون توستر با مایکروفر

مقایسه اون توستر با مایکروفر

دستگاه اون توستر و مایکروفر، دو دستگاه و دو محصول مجزا از یکدیگر هستند که کاربردهای متفاوتی دارند. ولی در عین حال می توانند مکمل های جذابی برای یکدیگر باشند. در واقع اون توسترها که به آن ها فرهای رومیزی نیز گفته می شود، بمنظور پخت و پز بکار می روند.

آون توسترها منبع حرارت دو جانبه دارند. به‌عبارت دیگر، المنت های آن در پایین و بالای دستگاه قرار گرفته اند. اما مایکروویو با تولید امواج و اشعه باعث می شود مواد غذایی زودتر و سریعتر گرم شود و همچنین آب زودتر به نقطه جوش برسد. هم مایکروفر ها و هم آون توسترها، دارای مدلهای گریل دار و بدون گریل هستند.

نکته مهم دیگر این است که ماکروفرها دارای کارکرد دوجانبه برای پخت و پز و گرم کردن غذا هستند. این درحالیست که اگر شما بخواهید از آون توسترها به عنوان دستگاهی برای گرم کردن غذا استفاده کنید، چون از اشعه و امواج استفاده نمی شود، نیاز به مدت زمان طولانی تری برای گرم کردن غذا خواهید داشت. درنتیجه مقرون به صرفه نیستند و موجب افزایش مصرف برق میشوند. البته باید گفت که در مورد پخت و طبخ غذا، اون توسترها به مراتب گزینه ایده آل تری بشمار میروند.

خرید مایکروویو

خرید مایکروفر

بمنظور خرید مایکروویو، پیشنهاد میشود به نکات کلیدی زیر توجه نمایید:

 • ابعاد و سایز مایکروفر را بسته به نیاز خود انتخاب نمایید. اغلب مایکروویوها در ابعاد 25/4 سانتی متر تا 35/6 سانتی متر، 35/6 سانتی متر تا 50/8 سانتی متر، 45/7 سانتی متر تا 61 سانتی متر تولید می شوند.
 • مقدار هزینه و بودجه ای که می خواهید برای خرید یک مایکروویو مناسب صرف کنید.
 • انواع ماکروفر به صورت گریل دار و بدون گریل طراحی میشوند که می بایست با توجه به نیاز خود، مناسب ترین نوع آن را تهیه کنید.
 • بسته به فضای موجود، می توانید به خرید مایکروویو رو میزی، بالای اجاقی و یا توکار اقدام نمایید.
 • خریدتان را حتماَ و حتماَ از شرکتهای سازنده یا وارد کننده معتبر انجام دهید. شرکتهای معتبری نظیر: «گروه صنعتی تجهیز گستر خاورمیانه»، گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر ارائه میدهند.
 • هنگام خرید، سلامت ظاهری دستگاه های مایکروفر را مورد ارزیابی قرار دهید.

قیمت مایکروویو

قیمت مایکروویو

تعیین قیمت مایکروویو یا مایکروفر، کاملاَ بسته به این موضوع است که چه مدلی را برای خرید انتخاب میکنید. هریک از مدلهای دستگاه مایکروفر میتواند دارای ویژگیهای خاص و منحصر بفردی باشد. برخی از مهمترین پارامترهای تأثیرگذار بر قیمت ماکروفر صنعتی به شرح زیر است:

 • جنس بدنه
 • توان حرارت دهی و گرمایشی دستگاه
 • نوع طراحی دستگاه. (مایکروویو رومیزی، رو اجاقی و یا توکار)
 • ابعاد و ظرفیت مایکروفر
 • برنامه پذیری و میزان هدایت الکتریکی و مکانیکی دستگاه ماکروفر
 • میزان تعبیه سنسورهای حرارتی و سیگنال های هشدار دهنده
 • بهره گیری از استانداردهای بین المللی و داخلی
 • برند سازنده
 • تخولات قیمت دلار
 • گریل دار یا بدون گریل
 • سرعت پخت
 • توان مصرفی
 • میزان بهره وری انرژی
 • تعبیه فن های انتقال حرارت و…

آیا مایکروفر سرطان زا است؟

مایکروفر

خیلی از افراد فکر میکنند که چون مایکروفر دارای اشعه است، باعث ایجاد سرطان می شود. این نگرانی ها باعث شده است تا مطالعات زیادی در این زمینه انجام شود و منجر به رفع نگرانیها شود. پژوهش های معتبر بین المللی نشان می دهد که:

اشعه مایکروویو هیچ ضرری برای بدن و سلامتی انسان ندارد و نمی تواند باعث ایجاد تغییر در بافت مواد غذایی شود. گرچه که بلحاظ سلامتی، بهتر است هیچ نوع غذا و مایعی، دوباره در معرض حرارت قرار نگیرد. اما از یکسو، ضرر مصرف سرد مواد غذایی و از سوی دیگر، محدودیتهای زمانی زندگی مدرن، موجب استقبال زیاد کاربران برای خرید مایکروفر صنعیت شده است.

برای استفاده بهینه از مایکروویو می بایست از ظروف مخصوص مناسب و سازگار با این دستگاه استفاده شود. ظروفی که بر روی آن ها نوشته شده باشد: مناسب برای استفاده درون مایکروویو. ظروف پلاستیکی عادی، هنگامی که در معرض اشعه و حرارت قرار گیرند، باعث آزاد شدن مواد مضری در مواد غذایی می گردند. بذا مناسب ماکروفر نبوده و سرطان زا می باشند.

خرید مایکروویو از گروه صنعتی تجهیز گستر

خرید مایکرو ویو صنعتی

گروه صنعتی تجهیز گستر (https://industrial-kitchen.com) در سال 1383 تأسیس شد. مجموعه تجهیز گستر خاورمیانه در هجدهمین سال فعالیت مستمر خود در زمینه طراحی و تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی، امروزه با افتخار اعلام میدارد که علاوه بر پاسخگویی کامل به نیازهای داخلی کشور، در عرصه صادرات محصولات باکیفیت ایرانی نیز، پیشگام بوده است. فارغ از طراحی و تولید و گاهاَ واردات مدلهای مختلف مایکروویو یا همان مایکروفر، لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی تجهیزگستر، بسیار گسترده می باشد. بطوریکه با خیال راحت میتوانید به افتتاح رستوران موردنظرتان بپردازید و یا فضای فعلیتان را تجهیز کنید:

 • تجهیزات کافی شاپ. (اسپرسو ساز صنعتی، قهوه ساز صنعتی، مخلوط کن صنعتی، آبمیوه گیری و…)
 • تجهیزات آماده سازی. (کالباس بر صنعتی، میز کار صنعتی، چرخ گوشت صنعتی، خلال ساز، پوست‌کن و غیره)
 • تجهیزات نظافتی رستوران. (ماشین ظرفشویی صنعتی، سیخ شور، ترولی ظروف کثیف، جارو برقی صنعتی و…)
 • تجهیزات فست فود. (فر ریلی و صندوقی پیتزا، مایکروویو، خمیر پهن کن، کانتر گرم و سرد، ظروف بنماری، سرخ کن، شوتینگ سیب زمینی، جوجه گردان، مرینیتور)
 • تجهیزات برودتی. (یخساز صنعتی، یخچال رستورانی، فریزر صنعتی، یخچال کبابی و…)
 • تجهیزات رستوران صنعتی. (اجاق گاز صنعتی، مایکروفر، اجاق پلوپز، پلوپز اتومات، اجاق گریل، مایکروفر و…)
 • سیستم های تهویه هوا، تجهیزات لاندری، ادوات سرو خوراک، تجهیزات سلف سرویس و…

توصیه میکنیم حتماَ قبل از خرید مایکروفر و ثبت سفارش، با کارشناسان مربوطه تماس حاصل نمایید. و در جریان آخرین قیمت تجهیزات مایکروویو قرار بگیرید. همواره تأکید داریم که: در مسیر بهترین شدن و برترین ماندن، هیچگاه تنهایتان نخواهیم گذاشت…

نشانی دفتر فروش: سعادت آباد، ضلع شمال غربی، چهارراه خیابان نامی، ساختمان عمارت سرو، پلاک 9، طبقه چهارم

آدرس کارخانه: جاده قدیم کرج، سه راه شهریار، سعید آباد

تماس: 02122380562 – 09128299793

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.