سینک صنعتی | قیمت سینک ظرفشویی صنعتی رستوران | سینک ظرف شویی

۹به عنوان یکی از تجهیزات شستشو باید به سینک صنعتی اشاره کرد که در رستوران به آن سینک ظرفشویی صنعتی می گویند و از جمله تجهیزات ضرروی و لازم در آشپزخانه صنعتی است. در گذشته با نبود خط اتوماسیون شستشو صنعتی در کنار جوی آب و حوزچه ها شستن ظروف کثیف انجام می شده است که به مرور با مکانیزه شدن آشپزخانه های صنعتی تجهیزات شسشتو همچون سینک صنعتی یا همان سینک ظرفشویی رستورانی به وجود آمدند و کمک شایانی به بهداشت و ایمنی آشپزخانه های صنعتی کردند.

تفاوت سینک صنعتی با سایر سینک ها

تفاوت سینک صنعتی با مدل خانگی آن اولا در ابعاد سینک و دوما در عمق و مقاومت سینک می باشد، از آنجاکه سینک ظرفشویی رستورانی نسبت به مدل خانگی آن مورد استفاده بیشتری قرار می گیرد باید حتما از لحاظ ضخامت و مقاومت به مراتب بهتر باشد.  بسته به ظرفیت و طراحی خط اتوماسیون شستشو آشپزخانه صنعتی می توان از انواع  سینک صنعتی تولیدی استفاده کرد.

ظرفیت های مختلف سینک صنعتی

 1. سینک تک لگن صنعتی
 2. سینک دو لگن صنعتی
 3. سینک سه لگن صنعتی

گروه صنعتی تجهیز گستر اقدام به طراحی و تولید انواع سینک ظرفشویی رستورانی نموده که با توجه تکنولوژی روز دنیا در تولید لگن های پرسی جهت تولید بهترین سینک صنعتی این لگن ها را وارد نموده و سپس با عملیات ماشین آلات پیشرفته برش و جوش و خم یک سینک کامل صنعتی را تولید و به بازار عرضه می کند. سینک های صنعتی در رستوران ها ، کترینگ ها ، هتل ها ، فست فودها ، آشپزخانه های صنعتی اداره جات و … مورد استفاده قرار می گیرد

سینک صنعتی استیل

برای ساخت سینک صنعتی استیل با توجه به عدم تولید لگن پرسی در ایران ابتدا لگن تمام پرسی را از کشور ایتالیا وارد می کنیم و سپس پایه سینک صنعتی استیل ساخته می شود. نمای پوششی سینک را از استنلس استیل ۳۰۴ به ضخامت ۱ تا ۱٫۵ میلیمتر پوشش می دهیم و درقسمت پایه از پروفیل های استنلس استیل ۴۰*۴۰ که توسط پروفیل استنلس استیل ۳۵*۲۵ کلاف شده است، استفاده کرده ایم که این پروفیل به وسیله چهار عدد پایه قابل تنظیم مجهز شده است. در قسمت کناری دیوار دارای لبه ایی ۵ سانتیمتری از جنس رویه به صورت خم کاری و یک تکه می باشد که باعث می گردد تا عملکرد سینک صنعتی و عملیات شستشو بهداشتی تر گردد.

گروه صنعتی تجهیز گستر سینک های خود را با گارانتی ۳۶ ماهه به مشتری ارائه می دهد تا از لحاظ کیفیت سینک صنعتی استیل تولیدی خود را تضمین نماید.

مشخصات سینک صنعتی تک لگن

سینک صنعتی تک لگن

 1. اسکلت و بخشهای خارجی سینک تک لگن صنعتی تماما از ورق و پروفیل استنلس استیل ۳۰۴ خش دار ایتالیا با ضخامت ۱-۲ میلمیتر و جوشکاری تمام با روش تیگ ( TIG ) از نوع آرگون می باشد.
 2. دارای یک لگن پرسی فابریک با رویه پرسی
 3. چهار عدد پایه از پروفیل استنلس استیل ۴۰*۴۰ که به وسیله پروفیل استنلس استیل ۲۵*۲۵ به هم کلاف شده است.
 4. دارای چهار عدد پایه قابل تنظیم
 5. در سینک تک لگن صنعتی از یک طبقه مشبک با پروفیل های ۲۵*۲۵ فابریک استنل استیل در زیر لگنها بطوریکه فاصله پلها از هم ۱۰ سانتیمتر است.
 6. ضلع کناری سینک تک لگن صنعتی از دیوار دارای لبه ایی ۵ سانتیمتری و از جنس رویه بصورت خمکاری و یک تکه با رویه سینک می باشد.
 7. ابعاد خارجی سینک تک لگن صنعتی : ۸۰ طول * ۶۵ عرض * ۸۵ ارتفاع ( ابعاد به سانتیمتر )
 8. ابعاد لگن سینک تک لگن صنعتی : ۶۰ طول * ۵۰ عرض * ۲۸ ارتفاع ( ابعاد به سانتیمتر )
 9. قطر سوراخ کف سینک صنعتی : ۹ سانتیمتر
 10. دارای گواهی استاندارد و نشان ملی استاندارد ایران
 11. طراحی و ساخت با پیشرفته ترین و به روز ترین ماشین آلات تجهیزات آشپزخانه صنعتی
 12. دارای گارانتی و خدمات پس از فروش

مشخصات سینک دو لگن صنعتی

سینک دو لگن صنعتی

 1. اسکلت و بخشهای خارجی سینک دو لگن صنعتی تماما از ورق و پروفیل استنلس استیل ۳۰۴ خش دار ایتالیا با ضخامت ۱-۲ میلمیتر و جوشکاری تمام با روش تیگ ( TIG ) از نوع آرگون می باشد.
 2. دارای دو لگن پرسی فابریک با رویه پرسی
 3. چهار عدد پایه از پروفیل استنلس استیل ۴۰*۴۰ که به وسیله پروفیل استنلس استیل ۲۵*۲۵ به هم کلاف شده است.
 4. دارای چهار عدد پایه قابل تنظیم
 5. در سینک دو لگن صنعتی از یک طبقه مشبک با پروفیل های ۲۵*۲۵ فابریک استنل استیل در زیر لگنها بطوریکه فاصله پلها از هم ۱۰ سانتیمتر است.
 6. ضلع کناری سینک دو لگن صنعتی از دیوار دارای لبه ایی ۵ سانتیمتری و از جنس رویه بصورت خمکاری و یک تکه با رویه سینک می باشد.
 7. ابعاد خارجی سینک دو لگن صنعتی : ۱۵۰ طول * ۶۵ عرض * ۸۵ ارتفاع ( ابعاد به سانتیمتر )
 8. ابعاد لگن سینک دو لگن صنعتی : ۶۰ طول * ۵۰ عرض * ۲۸ ارتفاع ( ابعاد به سانتیمتر )
 9. قطر سوراخ کف سینک صنعتی : ۹ سانتیمتر
 10. دارای گواهی استاندارد و نشان ملی استاندارد ایران
 11. طراحی و ساخت با پیشرفته ترین و به روز ترین ماشین آلات تجهیزات آشپزخانه صنعتی
 12. دارای گارانتی و خدمات پس از فروش

مشخصات سینک صنعتی سه لگن

سینک صنعتی

 1. اسکلت و بخشهای خارجی سینک س لگنه صنعتی تماما از ورق و پروفیل استنلس استیل ۳۰۴ خش دار ایتالیا با ضخامت ۱-۲ میلمیتر و جوشکاری تمام با روش تیگ ( TIG ) از نوع آرگون می باشد.
 2. دارای سه لگن پرسی فابریک با رویه پرسی
 3. چهار عدد پایه از پروفیل استنلس استیل ۴۰*۴۰ که به وسیله پروفیل استنلس استیل ۲۵*۲۵ به هم کلاف شده است.
 4. دارای چهار عدد پایه قابل تنظیم
 5. در سینک سه لگن صنعتی از یک طبقه مشبک با پروفیل های ۲۵*۲۵ فابریک استنل استیل در زیر لگنها بطوریکه فاصله پلها از هم ۱۰ سانتیمتر است.
 6. ضلع کناری سینک سه لگن صنعتی از دیوار دارای لبه ایی ۵ سانتیمتری و از جنس رویه بصورت خمکاری و یک تکه با رویه سینک می باشد.
 7. ابعاد خارجی سینک سه لگن صنعتی : ۲۰۰ طول * ۶۵ عرض * ۸۵ ارتفاع ( ابعاد به سانتیمتر )
 8. ابعاد لگن سینک سه لگن صنعتی : ۶۰ طول * ۵۰ عرض * ۲۸ ارتفاع ( ابعاد به سانتیمتر )
 9. قطر سوراخ کف سینک صنعتی : ۹ سانتیمتر
 10. دارای گواهی استاندارد و نشان ملی استاندارد ایران
 11. طراحی و ساخت با پیشرفته ترین و به روز ترین ماشین آلات تجهیزات آشپزخانه صنعتی
 12. دارای گارانتی و خدمات پس از فروش

قیمت سینک ظرفشویی رستورانی

برای تعیین قیمت سینک ظرفشویی رستورانی باید ابتدا به پرسی بودن و نبودن لگن های آن دقت نمایید و از آنجا که شرکت های کمی از سینک های پرسی به دلیل قیمت بالای آن استفاده می کنند، متاسفانه در هنگام استعلام قیمت سینک صنعتی به این مسئله اشاره نمی گردد ولی این مسئله تاثیر بسزایی در کارآیی سینک ظرفشویی رستورانی دارد.

اساس قیمت سینک ظرفشویی صنعتی

سینک ظرفشویی رستورانی به نوع استیل به کار برده شده در پروفیل و بقیه جاهای سینک است و همچنین ضخامت استیل است. مسائل گفته شده هرچند بسیار مهم هستند ولی نکته ایی که نمی توان قیمتی برای آن تعیین کرد هنر و تکنولوژی ساخت شرکت سازنده است، هنر مسئله ای منحصر به فرد است و نمی توانید قیمت مشخصی را برای آن تعیین کنید و با توجه به تجربه ۲۰ سال گروه صنعتی تجهیز گستر در این زمینه و نشان استاندارد ملی شما می توانید جهت تهیه و خرید سینک ظرفشویی رستورانی با خیالی راحت به تجهیز گستر مراجعه کنید.

گروه صنعتی تجهیز گستر جهت ارائه اطمینان در خصوص کیفیت محصولات خود گارانتی ۳۶ ماه ارائه می کند، البته در عین حال از لحاظ هزینه ایی نسبت به بقیه تولیدکنندگان قیمت سینک ظرفشویی رستورانی تجهیز گستر خیلی متفاوت  نیست و این گارانتی تنها به دلیل اطمینان از کیفیت محصول خود می باشد. شما از طریق تماس با کارشناسان می توانید به روزترین قیمت سینک ظرفشویی رستورانی را  دریافت کنید .

تجهیز گستر خاورمیانه

شرکت تجهیز گستر خاورمیانه بزرگترین شرکت تامین کننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید.

انواع لگن سینک صنعتی استیل

مهمترین بخش تشکیل دهنده سینک صنعتی استیل ، نوع لگن آن می باشد که در بازار در دو نوع لگن پرسی و لگن جوشی موجود می باشد که هرکدام دارای مزایا و معایب مخصوص خود هستند، لگن پرس سینک صنعتی پرس به دلیل نوع ساخت از زیبایی و مقاومت بیشتری نسبت به نوع جوش آن برخوردار است ولی به دلیل استاندارد بودن نمی توان به صورت سفارشی و در ابعاد دلخواه اقدام به ساخت سینک صنعتی استیل نمود که یکی از معایب بزرگ این نوع لگن می باشد.

در لگن جوشی شما می توانید به اندازه دلخواه اقدام به سفارش سینک صنعتی نمایید ولی یکی از معایب بزرگ سینک صنعتی استیل جوش علاوه بر عدم زیبایی می توان به عمر کم سینک صنعتی جوشی به دلیل از بین رفتن کروم استیل در محل جوش آن اشاره کرد.

 

محصول پیشنهادی:

              هود صنعتی

 

 

کباب پز گازی صنعتی             کباب پز صنعتی

 

جهت مطالعه :  تجهیزات فست فود

5/5 (1 Review)
  1. با سلام
   لیست قیمت سینک دو لگن صنعتی برایتان ارسال شد
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با ۰۲۱۴۴۳۷۴۲۸۳ تماس بگیرید

 1. با سلام و روز بخیر
  برای مجموعه ام که کته کبابی در شمال کشور هست نیازمند تهیه سینک ظرفشویی هستم. خواستم ببینم شما چه محصولاتی رو پیشنهاد میکنید و لیست قیمت هم به بنده بدهید.
  با تشکر

 2. خسته نباشید .
  سینک جوشی، ابعاد ۶۵ در ۱۷۰ یک لگن، قیمتش رو لطف میکنید؟
  همچنین ۷۵ در ۱۷۰ . خیلی ممنون .
  ایملم رو میذارم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *