سینک صنعتی | قیمت سینک ظرفشویی صنعتی

طبق طبقه بندی که در صفحه اول و منوی این سایت به چشم می خورد به عنوان یکی از تجهیزات شستشو و تنظیف باید به سینک صنعتی اشاره کرد که در رستوران ها و کارگاه ها به آن سینک ظرفشویی صنعتی می گویند و از جمله تجهیزات ضرروی و لازم در آشپزخانه‌های صنعتی است.

در گذشته با نبود خط اتوماسیون شستشوی صنعتی در کنار جوی آب و حوزچه ها شستن ظروف کثیف انجام می شده است که به مرور با مکانیزه شدن آشپزخانه های صنعتی تجهیزات شسشتو همچون سینک صنعتی یا همان سینکهای ظرفشویی رستورانی به وجود آمدند و کمک شایانی به بهداشت و ایمنی آشپزخانه و رستوران های صنعتی کردند.

تفاوت سینک صنعتی با سایر سینک ها

تفاوت سینک صنعتی با مدل خانگی آن اولا در ابعاد سینک و دوما در عمق و مقاومت سینکها می باشد، از آنجاکه سینک ظرفشویی رستورانی نسبت به مدل خانگی آن مورد استفاده بیشتری قرار می گیرد باید حتما از لحاظ ضخامت و مقاومت به مراتب بهتر باشد.  بسته به ظرفیت و طراحی خط اتوماسیون شستشو آشپزخانه صنعتی می توان از انواع  سینک صنعتی تولیدی استفاده کرد.

ظرفیتهای مختلف سینک صنعتی

 1. سینک تک لگن صنعتی
 2. سینکهای دو لگن صنعتی
 3. سینک سه لگنه صنعتی

گروه صنعتی تجهیز گستر اقدام به طراحی و تولید انواع سینک ظرفشویی رستورانی نموده که با توجه تکنولوژی روز دنیا در تولید لگن های پرسی جهت تولید بهترین سینکهای صنعتی این لگن ها را وارد نموده و سپس با کمک گرفتن از ماشین آلات پیشرفته برش و جوش و خم یک سینک کامل صنعتی را تولید و به بازار عرضه می کند. سینک های صنعتی در رستوران ها ، کترینگ ها ، هتل ها ، فست فودها ، آشپزخانه های صنعتی اداره جات و … مورد استفاده قرار می گیرد

سینک صنعتی استیل

برای ساخت سینک صنعتی استیل با توجه به عدم تولید لگن پرسی در ایران ابتدا لگن تمام پرسی را از کشور ایتالیا وارد می کنیم و سپس پایه سینک صنعتی استیل ساخته می شود. نمای پوششی سینک را از استنلس استیل ۳۰۴ به ضخامت ۱ تا ۱٫۵ میلیمتر پوشش می دهیم و در قسمت پایه از پروفیل های استنلس استیل ۴۰*۴۰ که توسط پروفیل استنلس استیل ۳۵*۲۵ کلاف شده است، استفاده کرده ایم که این پروفیل به وسیله چهار عدد پایه قابل تنظیم مجهز شده است. در قسمت کناری دیوار دارای لبه ایی ۵ سانتیمتری از جنس رویه به صورت خم کاری و یک تکه می باشد که باعث می گردد تا عملکرد سینک صنعتی و عملیات شستشو بهداشتی تر زا تولید سایر شرکت ها همچون اخوان و سایر شرکت های تولید کننده در قصی نقاط کشور همچون اصفهان ، تبریز ، قزوین و مشهد گردد.

گروه صنعتی تجهیز گستر سینکهای خود را با گارانتی ۳۶ ماهه به مشتری به فروش می رساند تا از لحاظ کیفیت سینک صنعتی استیل تولیدی خود را تضمین نماید و مشتریان با خیال راحت نسبت به خرید اقدام نمایند.

مشخصات سینک صنعتی تک لگن

سینک صنعتی تک لگن

 1. اسکلت و بخشهای خارجی سینکهای تک لگن صنعتی تماما از ورق و پروفیل استنلس استیل ۳۰۴ خش دار ایتالیا با ضخامت ۱-۲ میلمیتر و جوشکاری تمام با روش تیگ ( TIG ) از نوع آرگون می باشد.
 2. دارای یک لگن پرسی فابریک با رویه پرسی
 3. چهار عدد پایه از پروفیل استنلس استیل ۴۰*۴۰ که به وسیله پروفیل استنلس استیل ۲۵*۲۵ به هم کلاف شده است.
 4. دارای چهار عدد پایه قابل تنظیم
 5. در سینک تک لگن صنعتی از یک طبقه مشبک با پروفیل های ۲۵*۲۵ فابریک استنل استیل در زیر لگنها بطوریکه فاصله پلها از هم ۱۰ سانتیمتر است.
 6. ضلع کناری سینک تک لگن صنعتی از دیوار دارای لبه ایی ۵ سانتیمتری و از جنس رویه بصورت خمکاری و یک تکه با رویه سینک می باشد.
 7. ابعاد خارجی سینکهای تک لگنه صنعتی : ۸۰ طول * ۶۵ عرض * ۸۵ ارتفاع ( ابعاد به سانتیمتر )
 8. ابعاد لگن سینک تک لگن صنعتی : ۶۰ طول * ۵۰ عرض * ۲۸ ارتفاع ( ابعاد به سانتیمتر )
 9. قطر سوراخ کف سینک صنعتی : ۹ سانتیمتر
 10. دارای گواهی استاندارد و نشان ملی استاندارد ایران
 11. طراحی و ساخت با پیشرفته ترین و به روز ترین ماشین آلات تجهیزات آشپزخانه صنعتی
 12. دارای گارانتی و خدمات پس از فروش

مشخصات سینکهای دو لگن صنعتی

سینک دو لگن صنعتی

 1. اسکلت و بخشهای خارجی سینک دو لگن صنعتی تماما از ورق و پروفیل استنلس استیل ۳۰۴ خش دار ایتالیا با ضخامت ۱-۲ میلمیتر و جوشکاری تمام با روش تیگ ( TIG ) از نوع آرگون می باشد.
 2. دارای دو لگن پرسی فابریک با رویه پرسی
 3. چهار عدد پایه از پروفیل استنلس استیل ۴۰*۴۰ که به وسیله پروفیل استنلس استیل ۲۵*۲۵ به هم کلاف شده است.
 4. دارای چهار عدد پایه قابل تنظیم
 5. در سینکهای دو لگن صنعتی از یک طبقه مشبک با پروفیل های ۲۵*۲۵ فابریک استنل استیل در زیر لگنها بطوریکه فاصله پلها از هم ۱۰ سانتیمتر است.
 6. ضلع کناری مدل دو لگنه از دیوار دارای لبه ای ۵ سانتیمتری و از جنس رویه بصورت خمکاری و یک تکه با رویه سینک می باشد.
 7. ابعاد خارجی سینک دو لگن صنعتی : ۱۵۰ طول * ۶۵ عرض * ۸۵ ارتفاع ( ابعاد به سانتیمتر )
 8. ابعاد لگن سینک دو لگن صنعتی : ۶۰ طول * ۵۰ عرض * ۲۸ ارتفاع ( ابعاد به سانتیمتر )
 9. قطر سوراخ کف : ۹ سانتیمتر
 10. دارای گواهی استاندارد و نشان ملی استاندارد ایران
 11. طراحی و ساخت با پیشرفته ترین و بروز ترین ماشین آلات تجهیزات آشپزخانه صنعتی
 12. دارای گارانتی و خدمات پس از فروش

مشخصات سینک صنعتی سه لگن

سینک صنعتی

 1. اسکلت و بخشهای خارجی سینک س لگنه صنعتی تماما از ورق و پروفیل استنلس استیل ۳۰۴ خش دار ایتالیا با ضخامت ۱-۲ میلمیتر و جوشکاری تمام با روش تیگ ( TIG ) از نوع آرگون می باشد.
 2. دارای سه لگن پرسی فابریک با رویه پرسی
 3. چهار عدد پایه از پروفیل استنلس استیل ۴۰*۴۰ که به وسیله پروفیل استنلس استیل ۲۵*۲۵ به هم کلاف شده است.
 4. دارای چهار عدد پایه قابل تنظیم
 5. در سینک سه لگن از یک طبقه مشبک با پروفیل های ۲۵*۲۵ فابریک استنل استیل در زیر لگنها بطوریکه فاصله پلها از هم ۱۰ سانتیمتر است.
 6. ضلع کناری سینکهای سه لگن صنعتی از دیوار دارای لبه ایی ۵ سانتیمتری و از جنس رویه بصورت خمکاری و یک تکه با رویه سینک می باشد.
 7. ابعاد خارجی سینک سه لگن صنعتی : ۲۰۰ طول * ۶۵ عرض * ۸۵ ارتفاع ( ابعاد به سانتیمتر )
 8. ابعاد لگن سینک سه لگن صنعتی : ۶۰ طول * ۵۰ عرض * ۲۸ ارتفاع ( ابعاد به سانتیمتر )
 9. قطر سوراخ کف سینک صنعتی : ۹ سانتیمتر
 10. دارای گواهی استاندارد و نشان ملی استاندارد ایران
 11. طراحی و ساخت با پیشرفته ترین و به روز ترین ماشین آلات تجهیزات آشپزخانه صنعتی
 12. دارای گارانتی و خدمات پس از فروش

قیمت سینک ظرفشویی صنعتی

برای تعیین قیمت سینک ظرفشویی رستورانی باید ابتدا به پرسی بودن و نبودن لگن های آن دقت نمایید و از آنجا که شرکت های کمی از سینک های پرسی به دلیل قیمت بالای آن استفاده می کنند، متاسفانه در هنگام استعلام قیمت سینک صنعتی به این مسئله اشاره نمی گردد ولی این مسئله تاثیر بسزایی در کارآیی سینکهای ظرفشویی رستورانی دارد. بمنظور دریافت لیست قیمت بروز انواع مدلهای دولگنه ، سه لگنه و تک لگنه می توانید با همکاران من در واحد فروش تماس بگیرید.

اساس قیمت سینکهای ظرفشویی صنعتی

مهمترین وجه تمایز سینک ظرفشویی رستورانی به نوع استیل به کار برده شده در پروفیل و بقیه جاهای سینک است و همچنین ضخامت استیل است. مسائل گفته شده هر چند بسیار مهم هستند ولی نکته ای که نمی توان قیمتی برای آن تعیین کرد هنر و تکنولوژی ساخت شرکت سازنده است، هنر مسئله ای منحصر به فرد است و نمی توانید قیمت مشخصی را برای آن تعیین کنید و با توجه به تجربه ۲۰ سال گروه صنعتی تجهیز گستر در این زمینه و نشان استاندارد ملی شما می توانید جهت تهیه و خرید سینک ظرفشویی رستورانی با خیالی راحت به تجهیز گستر مراجعه کنید.

گروه صنعتی تجهیز گستر جهت ارائه اطمینان در خصوص کیفیت محصولات خود گارانتی ۳۶ ماه ارائه می کند، البته در عین حال از لحاظ هزینه ای نسبت به بقیه تولیدکنندگان قیمت سینک ظرفشویی رستورانی تجهیز گستر خیلی متفاوت  نیست و این گارانتی تنها به دلیل اطمینان از کیفیت محصول خود می باشد. شما از طریق تماس با کارشناسان می توانید به روزترین قیمت سینک ظرفشویی رستورانی را  دریافت کنید .

انواع لگن سینک صنعتی استیل

مهمترین بخش تشکیل دهنده سینک صنعتی استیل ، نوع لگن آن می باشد که در بازار در دو نوع لگن پرسی و لگن جوشی موجود می باشد که هر کدام دارای مزایا و معایب مخصوص خود هستند، لگن پرس سینک صنعتی پرس به دلیل نوع ساخت از زیبایی و مقاومت بیشتری نسبت به نوع جوش آن برخوردار است ولی به دلیل استاندارد بودن این مدل لگن نمی توان به صورت سفارشی و در ابعاد دلخواه اقدام به ساخت سینک صنعتی استیل نمود که یکی از معایب بزرگ این نوع لگن می باشد.

در لگن جوشی شما می توانید به اندازه دلخواه اقدام به سفارش نمایید ولی یکی از معایب بزرگ سینکهای صنعتی استیل جوش علاوه بر عدم زیبایی می توان به عمر کم سینکهای صنعتی جوشی به دلیل از بین رفتن کروم استیل در محل جوش آن اشاره کرد.

سایر محصولات مرتبط پیشنهادی تولیدی گروه صنعتی تجهیز گستر که شاید شما را در امر طراحی تاسیسات و تجهیز و تنظیف آشپزخانه صنعتی تان یاری نماید :

              هود صنعتی

تجهیز گستر خاورمیانه

شرکت تجهیز گستر خاورمیانه بزرگترین شرکت تامین کننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید.

کباب پز گازی صنعتی             کباب پز صنعتی

جهت مطالعه :  تجهیزات فست فود

نکته مهم در انتهای این مبحت درخواست بسیاری از متشریان در خصوص سینکهای صنعتی تک ، دو و سه لگنه دست دوم جهت تحویل مثلا در شهر اصفهان می باشد که این موضوع از لحاظ فنی برای این شرگت مقدور نیست لذا تقاضا دارد وقت همکاران این شرکت را در خصوص تجهیزات دست دوم آشپزخانه نگیرید. شاید بتوانید در سایتهایی مثل دیوار و شیپور این قبیل کالاها را بیابید لیکن این گروه صنعتی در هیچ کدام از تجهیزات آشپزخانه ای که تولید می نماید مبادرت به خرید و فروش اجناس دست دوم نمی نماید.

تفاوت وان صنعتی و سینک استیل

مهمترین تفاوت این دو به کاربری آنها بر می گردد ولی از لحاظ ساختاری و شکلی تقریبا به مثابه یکدیگر هستند با این تفاوت که ابعاد سینک با ابعاد وان متفاوت است.
سینک صنعتی استیل به صورت استاندارد در سه مدل مختلف تک لگن ، دو لگن و سه لگن طراحی و تولید می شود که عمده تفاوت ها به ابعاد لگن ، سینی دار بودن و گاها عمق لگن ها مربوط است ولی در مورد وان تعداد لگن نداریم و فقط یک وان هست که دارای ابعاد مختلفی می باشد.
در زیر یک نمونه وان استیل استاندارد با رویه پرس به طول ۱۰۰ سانتیمتر را می بینید که تنها وان استاندارد با رویه پرس هست و در صورت درخواست با ابعاد دیگر امکان استفاده از رویه پرس وجود نداردو باید از رویه های جوشی استفاده کرد که شاید از لحاظ بهداشتی و استاندارد دارای ایرادات اساسی از جمله بحث زد زنگ بودن آن می باشد.

وان صنعتی استیل
همانطور که در تصویر ملاحظه می نمایید بدون تقسیم بندی بخش لگن می باشد و یا به عبارت بهتر یک وان صنعتی که این ابعاد می تواند بزرگتر یا کوچکتر باشد و این ابعاد را یک مصرف کننده تعیین می نماید و ما به عنوان تولید کننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی وظیفه ساخت آن را بر عهده می گیریم، به صورت کلی محدودیتی به غیر از ابعاد ورق استیل برای ساخت ابعاد مختلف وجود ندارد.

در تصویر زیر نیز چند نمونه از انواع سینک صنعتی استاندارد را برای شما قرار داده اییم تا به صورت تصویری قادر به شناسایی تفاوت هردو شوید و در هنگام طراحی و خرید دچار تردید نگردید.

سینک صنعتی استیل
تنها دلیل استفاده از وان استیل به جای سینکهای صنعتی محفظه بزرگ لگن جهت قرار گیری ظروف بزرگ تر همانند آبکش ها ، دیگها و … می باشد ولی در صورتی که ابعاد ظروفی که قصد شست و شو دارند در حد متوسط و معمولی باشد معمولا استفاده از آن به صرفه نیست و معمولا یک طراح استفاده از سینک صنعتی را بیشتر ترجیح میدهد که مهم ترین دلیل این کار تفکیک لگن ها برای ظروف مختلف یا برای ظروف تمیز و کثیف می باشد.

5/5 (2 Reviews)
  1. با سلام
   لیست قیمت سینک دو لگن صنعتی برایتان ارسال شد
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با ۰۲۱۴۴۳۷۴۲۸۳ تماس بگیرید

 1. با سلام و روز بخیر
  برای مجموعه ام که کته کبابی در شمال کشور هست نیازمند تهیه سینک ظرفشویی هستم. خواستم ببینم شما چه محصولاتی رو پیشنهاد میکنید و لیست قیمت هم به بنده بدهید.
  با تشکر

 2. خسته نباشید .
  سینک جوشی، ابعاد ۶۵ در ۱۷۰ یک لگن، قیمتش رو لطف میکنید؟
  همچنین ۷۵ در ۱۷۰ . خیلی ممنون .
  ایملم رو میذارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *