ماشین ظرفشویی صنعتی | قیمت و فروش ماشین ظرفشویی صنعتی

جهت بقای آشپزخانه صنعتی یکی از مهترین مسائل رعایت بهداشت می باشد از مهمترین بخش ها شستشو می باشد که نیازمند ماشین ظرفشویی صنعتی می باشد که حتما باید به صورت سیستماتیک و برنامه ریزی شده رعایت گردد و هیچ چیز بهتر از ربات ها و ماشین آلات قادر به این مهم نیستند و به همین منظور در آشپزخانه های صنعتی بخش شستشو و نظافت بسیار پیشرفته گردیده است. یکی از این ماشین آلات که از نقطه شروع تا هم اکنون وجود داشته و هر روز در حال تکمیل می باشد ماشین ظرفشویی صنعتی است که به عنوان مهم ترین تجیهزات شستشو صنعتی شناخته شده و شما را با آن در زیر آشنا می کنیم. ماشین ظرفشویی صنعتی در طی گذر زمان کامل شده است که هر کدام به بخش شستشو کمک شایانی نموده است و قیمت ماشین ظرفشویی صنعتی نیز همواره بسته به نوع ماشین ظرفشویی متغیر بوده است و شما عزیزان برای اطلاع از انواع ماشین ظرفشویی صنعتی و قیمت ماشین ظرفشویی صنعتی ابتدا باید از انواع ماشین ظرفشویی مطلع شوید و سپس از قیمت ماشین ظرفشویی اطلاع پیدا کنید.

ماشین ظرفشویی صنعتی

ماشین ظرفشویی صنعتی چیست؟ ماشین ظرفشویی صنعتی همانطور که از اسم آن مشخص است وظیفه شستن ظروف کثیف را بر عهده دارد و با استفاده از مکانیسم کاملا صنعتی شده در ظرفیت های بالا قابلیت شستن و تمیز کردن ظروف و وسایل را دارا می باشد که بسته به ظرفیت رستوران و آشپزخانه صنعتی، در ظرفیت های مختلف طراحی و ساخته شده است.

ماشین ظرفشویی صنعتی به عنوان یکی از تجهیزات آشپزخانه صنعتی با گذشت زمان بسیار پیشرفته شده ، که در واقع می توان گفت با اختراع ماشین ظرفشویی صنعتی و ادامه در جهت تکمیل کردن ماشین ظرفشویی صنعتی بشر همواره در پی بهینه سازی مصرف آب ، انرژی ، نیروی کار و آسان سازی استفاده از آن بوده است به طوری که امروزه ماشین ظرفشویی صنعتی نسبت به گذشته شاید چندین برابر در مصرف آب ، برق و نیروی کار صرفه جویی می کند مضاف بر اینکه از جهت کارآیی ماشین ظرفشویی چندین برابر نسب به مدل قدیمی آن راحت تر گردیده است.

ماشین ظرفشویی صنعتی دارای چندین مدل است که می تواند ظروف ، قاشق و چنگال ، فلاکس ، دیگ و بقیه تجهیزات آشپزخانه صنعتی را به صورت کاملا اتومات و بدون دخالت انسان شستشو دهد و در بعضی از مدلهای ماشین ظرفشویی صنعتی بعد از شستشو، خشک کند. کار با ماشین ظرفشویی بسیار آسان است و تقریبا با قرار دان وسایلی که نیاز به شستشو دارند در دستگاه ظرفشویی صنعتی و همچنین افزودن مایع ظرفشویی مورد نظر با یک دکمه تمامی عملیات شستشو انجام شده و ماشین ظرفشویی تجهیزات را به سرعت و بسیار بهداشتی به شما ارائه می دهد.

ماشین ظرفشویی صنعتی یا ماشین ظرفشویی تجاری این اطمینان خاطر را به شما می دهد که تمامی ظروف استیل و نقره ایی که در آن قرار می گیرد تمیز و تمامی میکروبها و آلودگی های ظروف در دمای بالا در ماشین ظرفشویی صنعتی نابود شده اند. مع الهذا استفاده از ماشین ظرفشویی صنعتی در روزهای شلوغ و زمانی که مشتریان منتظر سرویس شما هستند مانع از شلوغی آشپزخانه و غرق شدن در ظروف کثیف مستغرق در آب می گردد.

ماشین ظرفشویی صنعتی از جنس استینلس استیل ۳۰۴ ساخته شده است و تمیز کردن آن بسیار آسان می باشد و وقت شما یا وقت نیروهای شما را جهت تمیز کردن آشپزخانه های صنعتی نمی گیرد.

به عنوان یک رستوران دار و صاحب آشپزخانه صنعتی می دانید بدون وجود ماشین ظرفشویی ادامه کار ممکن نیست و همچنان که یکی از وسایل لازم آشپزخانه صنعتی می باشد ، یکی از وسایل ضروری آشپزخانه نیز می باشد.

ماشین ظرفشویی صنعتی یکی از دستگاه های بسیار پرکابرد می باشد که بدون آن تقریبا در آشپزخانه های صنعتی تمامی کارهای مختل می گردد و در صورت ادامه بدون ماشین ظرفشویی صنعتی هزینه های بسیاری را باید متحمل شد.

گروه صنعتی تجهیز گستر به عنوان تولید کننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی سعی در ارائه بهترین و به روز ترین ماشین های ظرفشویی صنعتی داشته و به عنوان تنها تولید کننده دارای نشان استاندارد ملی ماشین ظرفشویی صنعتی را در دو مدل نیمه اتومات و اتومات کامل ارائه می کند.

گروه صنعتی تجهیز گستر همیشه سعی دارد قبل از خرید مشتریان آنها را با ماشین ظرفشویی صنعتی و ویژگی های تولیدات مناسب آشنا نماید و به آنها خواهد گفت جهت خرید باید چه نکاتی را مورد توجه قرار دهند و سپس با ارائه مشخصات محصولات خود متقاضیان را در انتخاب محصول مناسب راهنمایی می کند.

از آنجا که ماشین های ظرفشویی صنعتی یا ماشین ظرفشویی تجاری در برندهای مختلف و مدلهای مختلف در بازار وجود دارند ممکن است وقت زیادی را صرف انتخاب یک ماشین ظرفشویی صنعتی کارآمد نمایید که ما در اینجا با بررسی مسائلی جهت انتخاب سریع تر ماشین ظرفشویی صنعتی شما را کمک خواهیم نمود.

نحوه انتخاب ماشین ظرفشویی صنعتی

اولین مسئله در خرید ماشین ظرفشویی صنعتی : به خاطر داشته باشید ماشین ظرفشویی صنعتی یک دستگاه صنعتی انرژی بر است پس در هنگام خرید ماشین ظرفشویی صنعتی حتما ابتدا مصرف برق دستگاه را بررسی کنید که این مهم را در برچسب انرژی ماشین ظرفشویی صنعتی می توانید مشاهده نمایید.

دومین مسئله در انتخاب ظرفشویی صنعتی : آب ماده اصلی مصرفی در ماشین ظرفشویی می باشد و سالانه هزاران لیتر صرف شستن می گردد و همین مسئله باعث می شود تا در هنگام خرید ماشین ظرفشویی صنعتی به میزان مصرف آب آن در هر بار استفاده از ماشین ظرفشویی توجه کنید، توجه داشته باشید که ماشین های ظرفشویی صنعتی در مدلهای مختلف با برند های مختلفی تولید می شوند و شما باید در هنگام خرید ماشین ظرفشویی صنعتی میزان مصرف آب را بررسی کنید و با خرید ماشین ظرفشویی صنعتی بهینه در سال هزاران لیتر در مصرف آب صرفه جویی کنید.

علاوه بر این دو مسئله در ماشین ظرفشویی صنعتی موارد مختلف دیگری نیز مطرح است، برای نمونه راحتی کاربری ماشین ظرفشویی ، نوع جنسی که در تولید ماشین ظرفشویی صنعتی به کابرده شده ، کیفیت ساخت ماشین ظرفشویی ، طراحی و زیبایی ماشین ظرفشویی و … که این مسائل را باید به دقت مورد توجه قرار دهید و شما متقاضی عزیز باید این ملاکها را در کنار قیمت ماشین ظرفشویی صنعتی بررسی کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

تولید کنندگان ماشین ظرفشویی علاوه بر موارد بالا پارا فراتر نهاده و به جزیئات بیشتری دقت نموده اند و آپشن های بسیاری را به ماشین ظرفشویی صنعتی افزوده اند، به عنوان مثال : قابلیت تنظیم دما ، نحوه دسترسی به اجزا ماشین ظرفشویی صنعتی و…

مدلهای مختلف ماشین ظرفشویی صنعتی نیز وجود دارند که با توجه به دو مسئله مهم شما بسته به طراحی محیط کاریتان می توانید انتخاب کنید.

انواع ماشین ظرفشویی صنعتی

 1. ماشین ظرفشویی صنعتی زیر کانتری یا ماشین ظرفشویی زیر کانتری
 2. ماشین ظرفشویی صنعتی نیمه اتوماتیک یا ماشین ظرفشویی صنعتی ایستاده
 3. ماشین ظرفشویی صنعتی تمام اتوماتیک یا ماشین ظرفشویی صنعتی ایستاده تمام اتوماتیک
 4. ماشین ظرفشویی صنعتی تمام اتوماتیک خشک کن دار

این تنوع در مدلهای ماشین ظرفشئویی صنعتی شما را در انتخاب ماشین ظرفشویی صنعتی مناسب بسیار کمک خواهد کرد.

گروه صنعتی تجهیز گستر تولید کننده ماشین های ظرفشویی صنعتی با استاندارد ملی می باشد که در ادامه تولیدات این گروه صنعتی را به شما عزیزان معرفی می کنیم.

مشخصات ظرفشویی صنعتی ۱۲۰۰ قطعه

 1. ظرفیت ماشین ظرفشویی صنعتی نیمه اتومات یا ماشین ظرفشویی صنعتی ۱۲۰۰ قطعه  : ۵۰ سبد یا ۱۲۰۰ قطعه
 2. ماشین ظرفشویی صنعتی نیمه اتومات از اسکلت و بخش های داخلی تماما از ورق و پروفیل استنلس استیل ۳۰۴ نگیر خش دار ( کلاف با ورق ۵/۱ میلیمتر و بدنه با ورق ۱ میلمیتر ) و جوشگاری به روش TIG و با گاز آرگون
 3. بدنه داخلی و خارجی ماشین ظرفشویی توسط برآمدگی هایی تقویت و صداگیری شده است.
 4. قسمت پشت ماشین ظرفشویی صنعتی نیمه اتومات و درب دستگاه تماما از ورق استنلس استیل ۳۰۴ خش دار به ضخامت ۱ میلیمتر
 5. کلیه لوله ها و اتصالات خارجی از جنس استینلس استیل و اتصالات خارج از مخزن آب ماشین ظرفشویی صنعتی از جنس گالوانیزه درست شده است.
 6. وزن ماشین ظرفشویی صنعتی نیمه اتومات : ۲۲۰ کیلوگرم
 7. آب پاشها ماشین ظرفشویی صنعتی نیمه اتومات از جنس پلاستیکی یا برنجی آب کرومه قابل تعویض و بازشو جهت نظافت روزانه
 8. المنت بویلر ماشن ظرفشویی صنعتی نیمه اتومات تمام از استنلس استیل ۳۰۴ با قدرت ۹Kw و المنت مخزن بالا تماما استنلس استیل با قدرت ۶Kw پرسي با جديدترين تكنولوژي و كيفيت ماندگار
 9. ۳ عدد المان حرارتی داخل وان ماشین ظرفشویی صنعتی نیمه اتومات که هرکدام به قدرت ۲Kw و تماما از جنس استنلس استیل ۳۰۴
 10. ترموستات جهت کنترل دمای آب استفاده شده در ماشین ظرفشویی صنعتی نیمه اتومات
 11. استفاده از فلوتر برقی ساخته شده از استنلس استیل جهت کنترل و تنظیم سطح آب ماشین ظرفشویی صنعتی نیمه اتومات
 12. ترمومتر دیجیتال نشان دهنده دمای آب تانک شستشو
 13. تمامی لوازم برقی از قبیل کنتاکتور ، بی متال ، فیوز مینیاتوری و تایمر ساخت داخل با آرم استاندارد یا اروپایی
 14. دارای شیر برقی برنجی ۳٫۴ مخصوص آب گرم
 15. دارای کنترل کننده سطح آب به صورت برقی
 16. فیوز مجاز زمان بهره برداری ۳۲A ( سفارشی )
 17. ظرفیت مخزن ماشین ظرفشویی صنعتی : ۳۰Litr
 18. میزان مصرف آب ماشین ظرفشویی صنعتی نیمه اتومات : ۸Litr/Min
 19. دارای سه عدد سبد پلاستیکی مخصوص ماشین ظرفشویی ( ۲ عدد برای سینی و ۱ عدد برای لیوان )
 20. دارای چهار عدد پایه قابل ریگلاژ از پروفیل استنلس استیل و ته پایه پلاستیک سخت
 21. درجه حفاظت در برابر نفوذ آب : IPX1
 22. درجه حفاظت در برابر برق گرفتگی : Class 1
 23. امکان قطع تمام قطب ها در دستگاه ماشین ظرفشویی صنعتی نیمه اتومات توسط کلید گردان سه فاز در دسترس کاربر
 24. دارای استقامت الکتریکی در اعمال ولتاژ ۱۰۰۰V بین بخش های برق دار و قسمت های در دسترس
 25. مجهز به کلید محافظ جان و کنترل فاز
 26. دارای کابل ۵ رشته ایی با روکش لاستیکی بسیار مقاوم در برابر خوردگی و سایش
 27. عدم اشتعال کلیه قسمت های نگهدارنده برقرار در دمای ۶۵۰C
 28. دارای عایق های نگهدارنده اتصالات حامل جریان
 29. توان پمپ شستشو و بارشی ماشین ظرفشویی صنعتی : ۱/۱Kw
 30. دمای آب شستشو ماشین ظرفشویی صنعتی : قابل تنظیم تا ۹۰ درجه سانتیگراد
 31. دمای آب بارشی ماشین ظرفشویی صنعتی : قابل تنیظم بین ۴۵-۵۵ درجه سانتیگراد
 32. سیستم شستشو و آبکشی ماشین ظرفشویی به صورت چرخشی از بالا و پایین ماشین
 33. پمپ‌های مجزا ماشین ظرفشویی صنعتی جهت شستشو در دو قسمت بالا و پایین به جهت كارايي بالاتر شستشو
 34. این ماشین ظرفشویی دارای فیلتر مخصوص در داخل تانک شستشو(مجهز به سيستم تصفيه آب ويژه در داخل تانك شستشو)
 35. بازگرداندن بخار و گرمای ایجاد شده به چرخه شستشو جهت بهینه سازی مصرف و ذخیره انرژی در این ماشین ظرفشویی
 36. این ماشین ظرفشویی دارای عایق های نگهدارنده اتصالات حامل جریان می باشد.
 37. کاربری آسان ماشین ظرفشویی صنعتی گروه صنعتی تجهیز گستر جهت تعمیرات و تمیز کردن کليه قسمت هاي ماشین
 38. سه برنامه شستشوي مجزا ماشین ظرفشویی صنعتی جهت هماهنگي با هر نوع شرايط كاري آشپزخانه
 39. دارای کپسول تصفیه آب جهت از بین بردن املاح و رسوبات در این ماشین ظرفشویی صنعتی منحصر به فرد است.
 40. عدم وجود لکه بر روی ظروف بعد از شستشو در این ماشین ظرفشویی صنعتی
 41. صرفه جویی در مصرف آب و سوخت و هزینه نیروی کار در ماشین ظرفشویی صنعتی گروه صنعتی تجهیز گستر
 42. پردازشگر دیجیتال هوشمند بر روی بدنه ماشین ظرفشویی جهت برنامه ريزي و كنترل سيستم
 43. ابعاد ماشین ظرفشویی صنعتی ۱۲۰۰ تکه : ۶۱ طول * ۸۱ عرض * ۱۵۰ ارتفاع ( ابعاد به سانتیمتر )
 44. دارای نشان استاندارد ملی
 45. دارای گارانتی و خدمات پس از فروش
 46. بسیار لوکس و زیبا

مشخصات ظرفشویی صنعتی تونلی تمام اتومات

 1. ظرفیت ماشین ظرفشویی صنعتی تونلی تمام اتومات : ۱۰۰ سبد یا ۲۰۰۰ قطعه
 2. ماشین ظرفشویی صنعتی تونلی تمام اتومات از اسکلت و بخش های داخلی تماما از ورق و پروفیل استنلس استیل ۳۰۴ نگیر خش دار ( کلاف با ورق ۵/۱ میلیمتر و بدنه با ورق ۱ میلمیتر ) و جوشگاری به روش TIG و با گاز آرگون
 3. بدنه داخلی و خارجی ماشین ظرفشویی صنعتی توسط برآمدگی هایی تقویت و صداگیری شده است.
 4. دارای یک عدد پمپ یک اینچ برای قسمت آبکشی
 5. دارای یک عدد پمپ ۲ اینچ ایتالیایی ۱/۱ کیلووات برای شستشوی اولیه
 6. دارای یک عدد گریبکس جلوبرنده آلمانی
 7. دارای درجه حرارت قابل تنظیم جهت شستشو تا ۹۰ درجه سانتیگراد
 8. کلیه لوله ها و اتصالات خارجی از جنس استینلس استیل و اتصالات خارج از مخزن آب ماشین ظرفشویی صنعتی از جنس گالوانیزه درست شده است.
 9. وزن ماشین ظرفشویی صنعتی تونلی تمام اتوماتیک : ۲۷۰ کیلوگرم
 10. آب پاشها ماشین ظرفشویی صنعتی تونلی تمام اتومات از جنس پلاستیکی یا برنجی آب کرومه قابل تعویض و بازشو جهت نظافت روزانه
 11. المنت حرارتی داخل وان ۶ عدد و هرکدام به قدرت ۲ کیلووات تماما استنلس استیل
 12. دارای ترموستات جهت کنترل دمای آب
 13. فلوتر برقی تمام استیل جهت کنترل و تنظیم آب ماشین ظرفشویی صنعتی
 14. دارای ترمومتر دیجیتال نشان دهنده دمای آب تانک شستشو
 15. استفاده از پرده های لاستیکی جهت جلوگیری از ریزش آب به بیرون ماشین ظرفشویی صنعتی تونلی
 16. لوازم برقی از قبیل کنتاکتور ، بی متال و فیوز مینیاتوری و تایمر اروپایی و یا ساخت داخل با نشان استاندارد ملی
 17. قسمت پشت ماشین ظرفشویی صنعتی تونلی و درب تماما از ورق استنلس استیل ۳۰۴ نگیر به ضخامت ۱-۲ میلیمتر
 18. دارای شیر برقی برنجی ۳٫۴ مخصوص آب گرم
 19. دارای کنترل کننده سطح آب به صورت برقی
 20. فیوز مجاز زمان بهره برداری ۳۲ آمپر ( سفارشی )
 21. ظرفیت مخزن ماشین ظرفشویی صنعتی تونلی : ۷۰Liter
 22. میزان مصرف آب : ۱۲ لیتر در هر دقیقه
 23. دارای ۵ عدد سبد پلاستیکی مخصوص ماشین ظرفشویی ( ۳ عدد برای سینی و ۲ عدد برای لیوان )
 24. دارای درب بازشو از جلو جهت نظافت و تنظیم
 25. دارای چهار عدد پایه قابل رگلاژ از پروفیل استنلس استیل و ته پایه پلاستیک سخت
 26. دارای سیستم کنترل شستشو در هنگام آبکشی ظروف برای صرفه جویی در مصرف آب
 27. دارای سنسور قطع و وصل آب هنگام عبور سبدها جهت صرفه جویی در مصرف آب
 28. درجه حفاظت در برابر نفوذ آب : IPX1
 29. درجه حفاظت در برابر برق گرفتگی : Class 1
 30. مجهز به کلید محافظ جان و کنترل فاز ماشین ظرفشویی صنعتی تمام اتوماتیک
 31. دارای استقامت الکتریکی در اعمال ولتاژ ۱۰۰۰V بین بخش های برق دار و قسمت های در دسترس
 32. امکان قطع تمام قطب ها در دستگاه ماشین ظرفشویی صنعتی نیمه اتومات توسط کلید گردان سه فاز در دسترس کاربر
 33. دارای کابل ۵ رشته ایی با روکش لاستیکی بسیار مقاوم در برابر خوردگی و سایش
 34. مجهز به سیستم فوق پیشرفته هم پتانسیل
 35. عدم اشتعال کلیه قسمت های نگهدارنده برقرار در دمای ۶۵۰C
 36. دارای عایق های نگهدارنده اتصالات حامل جریان
 37. قابلیت استفاده از ميزهاي ورودي و خروجي ساده و يا غلطك دار
 38. دمای آب بارشی ماشین ظرفشویی صنعتی : قابل تنیظم بین ۸۰-۸۵ درجه سانتیگراد
 39. ابعاد ماشین ظرفشویی صنعتی تونلی تمام اتوماتیک : ۱۵۲ طول * ۷۵ عرض * ۱۶۲ ارتفاع ( ابعاد به سانتیمتر )
 40. سیستم شستشو و آبکشی ماشین ظرفشویی به صورت چرخشی از بالا و پایین ماشین
 41. پمپ‌های مجزا ماشین ظرفشویی صنعتی جهت شستشو در دو قسمت بالا و پایین به جهت كارايي بالاتر شستشو
 42. این ماشین ظرفشویی دارای فیلتر مخصوص در داخل تانک شستشو(مجهز به سيستم تصفيه آب ويژه در داخل تانك شستشو)
 43. بازگرداندن بخار و گرمای ایجاد شده به چرخه شستشو جهت بهینه سازی مصرف و ذخیره انرژی در این ماشین ظرفشویی
 44. این ماشین ظرفشویی دارای عایق های نگهدارنده اتصالات حامل جریان می باشد.
 45. کاربری آسان ماشین ظرفشویی صنعتی گروه صنعتی تجهیز گستر جهت تعمیرات و تمیز کردن کليه قسمت هاي ماشین
 46. سه برنامه شستشوي مجزا ماشین ظرفشویی صنعتی جهت هماهنگي با هر نوع شرايط كاري آشپزخانه
 47. دارای کپسول تصفیه آب جهت از بین بردن املاح و رسوبات در این ماشین ظرفشویی صنعتی منحصر به فرد است.
 48. عدم وجود لکه بر روی ظروف بعد از شستشو در این ماشین ظرفشویی صنعتی
 49. صرفه جویی در مصرف آب و سوخت و هزینه نیروی کار در ماشین ظرفشویی صنعتی گروه صنعتی تجهیز گستر
 50. پردازشگر دیجیتال هوشمند بر روی بدنه ماشین ظرفشویی جهت برنامه ريزي و كنترل سيستم
 51. دارای گواهی استاندارد و نشان ملی استاندارد ایران
 52. طراحی و ساخت با پیشرفته ترین و به روز ترین ماشین آلات تجهیزات آشپزخانه صنعتی
 53. دارای گارانتی و خدمات پس از فروش

قیمت ماشین ظرفشویی صنعتی

برای تعیین قیمت ماشین ظرفشویی صنعتی ابتدا باید سراغ مدل ماشین ظرفشویی صنعتی برویم، بعد از اطلاع از مدل ماشین ظرفشویی که تاثیر بسزایی بر قیمت ماشین ظرفشویی صنعتی دارد برند ماشین ظرفشویی صنعتی نیز بر قیمت ماشین ظرفشویی تاثیر گذار است. در واقع ماشین ظرفشویی صنعتی را باید در دوسته وارداتی و تولید داخل جای دهیم و برای استعلام قیمت ماشین ظرفشویی صنعتی بعد از تعیین داخلی و وارداتی بودن آن سپس سراغ بقیه مشخصات ماشین ظرفشویی برویم. در تعیین قیمت ماشین ظرفشویی خارجی باید به این نکته ماشین ظرفشویی خارجی حتما ساخت برند مربوطه بوده و در ایران مونتاژ نشده باشد که متاسفانه در ایران به دلیل عدم وجود قانون عدم کپی این عمل رایج شده است و به شما عزیزان پیشنهاد می شود در هنگام خرید ماشین ظرفشویی صنعتی از نمایندگان اصلی ماشین ظرفشویی خریداری نمایید و در مورد ماشین ظرفشویی داخلی هم که یکی از تولید کنندگان با سابقه شرکت تجهیز گستر می باشد با برای تعیین قیمت ماشین ظرفشویی صنعتی بعد از مدل ماشین ظرفشویی به سراغ مشخصات تجهیزات تشکیل دهنده ماشین ظرفشویی برویم به همین منظور برای تعیین قیمت ماشین ظرفشویی صنعتی با کارشناسان تماس حاصل فرمایید.

چرا باید از دستگاه ماشین ظرفشویی صنعتی استفاده کنیم؟

✔✔ محصولات پیشنهادی :

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *