ماشین ظرفشویی صنعتی | قیمت و فروش ماشین ظرفشویی صنعتی

جهت بقای آشپزخانه صنعتی یکی از مهترین مسائل رعایت بهداشت می باشد از مهمترین بخش ها شستشو می باشد که نیازمند ماشین ظرفشویی صنعتی می باشد که حتما باید به صورت سیستماتیک و برنامه ریزی شده رعایت گردد و هیچ چیز بهتر از ربات ها و ماشین آلات قادر به این مهم نیستند و به همین منظور در آشپزخانه های صنعتی بخش شستشو و نظافت بسیار پیشرفته گردیده است. یکی از این ماشین آلات که از نقطه شروع تا هم اکنون وجود داشته و هر روز در حال تکمیل می باشد ماشین ظرفشویی صنعتی است که به عنوان مهم ترین تجیهزات شستشو صنعتی شناخته شده و شما را با آن در زیر آشنا می کنیم. ماشین ظرفشویی صنعتی در طی گذر زمان کامل شده است که هر کدام به بخش شستشو کمک شایانی نموده است و قیمت ماشین ظرفشویی صنعتی نیز همواره بسته به نوع ماشین ظرفشویی متغیر بوده است و شما عزیزان برای اطلاع از انواع ماشین ظرفشویی صنعتی و قیمت ماشین ظرفشویی صنعتی ابتدا باید از انواع ماشین ظرفشویی مطلع شوید و سپس از قیمت ماشین ظرفشویی اطلاع پیدا کنید.

ماشین ظرفشویی صنعتی

ماشین ظرفشویی صنعتی چیست؟ ماشین ظرفشویی صنعتی همانطور که از اسم آن مشخص است وظیفه شستن ظروف کثیف را بر عهده دارد و با استفاده از مکانیسم کاملا صنعتی شده در ظرفیت های بالا قابلیت شستن و تمیز کردن ظروف و وسایل را دارا می باشد که بسته به ظرفیت رستوران و آشپزخانه صنعتی، در ظرفیت های مختلف طراحی و ساخته شده است.

ماشین ظرفشویی صنعتی به عنوان یکی از تجهیزات آشپزخانه صنعتی با گذشت زمان بسیار پیشرفته شده ، که در واقع می توان گفت با اختراع ماشین ظرفشویی صنعتی و ادامه در جهت تکمیل کردن ماشین ظرفشویی صنعتی بشر همواره در پی بهینه سازی مصرف آب ، انرژی ، نیروی کار و آسان سازی استفاده از آن بوده است به طوری که امروزه ماشین ظرفشویی صنعتی نسبت به گذشته شاید چندین برابر در مصرف آب ، برق و نیروی کار صرفه جویی می کند مضاف بر اینکه از جهت کارآیی ماشین ظرفشویی چندین برابر نسب به مدل قدیمی آن راحت تر گردیده است.

ماشین ظرفشویی صنعتی دارای چندین مدل است که می تواند ظروف ، قاشق و چنگال ، فلاکس ، دیگ و بقیه تجهیزات آشپزخانه صنعتی را به صورت کاملا اتومات و بدون دخالت انسان شستشو دهد و در بعضی از مدلهای ماشین ظرفشویی صنعتی بعد از شستشو، خشک کند. کار با ماشین ظرفشویی بسیار آسان است و تقریبا با قرار دان وسایلی که نیاز به شستشو دارند در دستگاه ظرفشویی صنعتی و همچنین افزودن مایع ظرفشویی مورد نظر با یک دکمه تمامی عملیات شستشو انجام شده و ماشین ظرفشویی تجهیزات را به سرعت و بسیار بهداشتی به شما ارائه می دهد.

ماشین ظرفشویی صنعتی یا ماشین ظرفشویی تجاری این اطمینان خاطر را به شما می دهد که تمامی ظروف استیل و نقره ایی که در آن قرار می گیرد تمیز و تمامی میکروبها و آلودگی های ظروف در دمای بالا در ماشین ظرفشویی صنعتی نابود شده اند. مع الهذا استفاده از ماشین ظرفشویی صنعتی در روزهای شلوغ و زمانی که مشتریان منتظر سرویس شما هستند مانع از شلوغی آشپزخانه و غرق شدن در ظروف کثیف مستغرق در آب می گردد.

ماشین ظرفشویی صنعتی از جنس استینلس استیل ۳۰۴ ساخته شده است و تمیز کردن آن بسیار آسان می باشد و وقت شما یا وقت نیروهای شما را جهت تمیز کردن آشپزخانه های صنعتی نمی گیرد.

به عنوان یک رستوران دار و صاحب آشپزخانه صنعتی می دانید بدون وجود ماشین ظرفشویی ادامه کار ممکن نیست و همچنان که یکی از وسایل لازم آشپزخانه صنعتی می باشد ، یکی از وسایل ضروری آشپزخانه نیز می باشد.

ماشین ظرفشویی صنعتی یکی از دستگاه های بسیار پرکابرد می باشد که بدون آن تقریبا در آشپزخانه های صنعتی تمامی کارهای مختل می گردد و در صورت ادامه بدون ماشین ظرفشویی صنعتی هزینه های بسیاری را باید متحمل شد.

گروه صنعتی تجهیز گستر به عنوان تولید کننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی سعی در ارائه بهترین و به روز ترین ماشین های ظرفشویی صنعتی داشته و به عنوان تنها تولید کننده دارای نشان استاندارد ملی ماشین ظرفشویی صنعتی را در دو مدل نیمه اتومات و اتومات کامل ارائه می کند.

گروه صنعتی تجهیز گستر همیشه سعی دارد قبل از خرید مشتریان آنها را با ماشین ظرفشویی صنعتی و ویژگی های تولیدات مناسب آشنا نماید و به آنها خواهد گفت جهت خرید باید چه نکاتی را مورد توجه قرار دهند و سپس با ارائه مشخصات محصولات خود متقاضیان را در انتخاب محصول مناسب راهنمایی می کند.

از آنجا که ماشین های ظرفشویی صنعتی یا ماشین ظرفشویی تجاری در برندهای مختلف و مدلهای مختلف در بازار وجود دارند ممکن است وقت زیادی را صرف انتخاب یک ماشین ظرفشویی صنعتی کارآمد نمایید که ما در اینجا با بررسی مسائلی جهت انتخاب سریع تر ماشین ظرفشویی صنعتی شما را کمک خواهیم نمود.

نحوه انتخاب ماشین ظرفشویی صنعتی

اولین مسئله در خرید ماشین ظرفشویی صنعتی : به خاطر داشته باشید ماشین ظرفشویی صنعتی یک دستگاه صنعتی انرژی بر است پس در هنگام خرید ماشین ظرفشویی صنعتی حتما ابتدا مصرف برق دستگاه را بررسی کنید که این مهم را در برچسب انرژی ماشین ظرفشویی صنعتی می توانید مشاهده نمایید.

دومین مسئله در انتخاب ظرفشویی صنعتی : آب ماده اصلی مصرفی در ماشین ظرفشویی می باشد و سالانه هزاران لیتر صرف شستن می گردد و همین مسئله باعث می شود تا در هنگام خرید ماشین ظرفشویی صنعتی به میزان مصرف آب آن در هر بار استفاده از ماشین ظرفشویی توجه کنید، توجه داشته باشید که ماشین های ظرفشویی صنعتی در مدلهای مختلف با برند های مختلفی تولید می شوند و شما باید در هنگام خرید ماشین ظرفشویی صنعتی میزان مصرف آب را بررسی کنید و با خرید ماشین ظرفشویی صنعتی بهینه در سال هزاران لیتر در مصرف آب صرفه جویی کنید.

علاوه بر این دو مسئله در ماشین ظرفشویی صنعتی موارد مختلف دیگری نیز مطرح است، برای نمونه راحتی کاربری ماشین ظرفشویی ، نوع جنسی که در تولید ماشین ظرفشویی صنعتی به کابرده شده ، کیفیت ساخت ماشین ظرفشویی ، طراحی و زیبایی ماشین ظرفشویی و … که این مسائل را باید به دقت مورد توجه قرار دهید و شما متقاضی عزیز باید این ملاکها را در کنار قیمت ماشین ظرفشویی صنعتی بررسی کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

تولید کنندگان ماشین ظرفشویی علاوه بر موارد بالا پارا فراتر نهاده و به جزیئات بیشتری دقت نموده اند و آپشن های بسیاری را به ماشین ظرفشویی صنعتی افزوده اند، به عنوان مثال : قابلیت تنظیم دما ، نحوه دسترسی به اجزا ماشین ظرفشویی صنعتی و…

مدلهای مختلف ماشین ظرفشویی صنعتی نیز وجود دارند که با توجه به دو مسئله مهم شما بسته به طراحی محیط کاریتان می توانید انتخاب کنید.

انواع ماشین ظرفشویی صنعتی

  1. ماشین ظرفشویی صنعتی زیر کانتری یا ماشین ظرفشویی زیر کانتری
  2. ماشین ظرفشویی صنعتی نیمه اتوماتیک یا ماشین ظرفشویی صنعتی ایستاده
  3. ماشین ظرفشویی صنعتی تمام اتوماتیک یا ماشین ظرفشویی صنعتی ایستاده تمام اتوماتیک
  4. ماشین ظرفشویی صنعتی تمام اتوماتیک خشک کن دار

این تنوع در مدلهای ماشین ظرفشئویی صنعتی شما را در انتخاب ماشین ظرفشویی صنعتی مناسب بسیار کمک خواهد کرد.

گروه صنعتی تجهیز گستر تولید کننده ماشین های ظرفشویی صنعتی با استاندارد ملی می باشد که در ادامه تولیدات این گروه صنعتی را به شما عزیزان معرفی می کنیم.

قیمت ماشین ظرفشویی صنعتی

برای تعیین قیمت ماشین ظرفشویی صنعتی ابتدا باید سراغ مدل ماشین ظرفشویی صنعتی برویم، بعد از اطلاع از مدل ماشین ظرفشویی که تاثیر بسزایی بر قیمت ماشین ظرفشویی صنعتی دارد برند ماشین ظرفشویی صنعتی نیز بر قیمت ماشین ظرفشویی تاثیر گذار است. در واقع ماشین ظرفشویی صنعتی را باید در دوسته وارداتی و تولید داخل جای دهیم و برای استعلام قیمت ماشین ظرفشویی صنعتی بعد از تعیین داخلی و وارداتی بودن آن سپس سراغ بقیه مشخصات ماشین ظرفشویی برویم. در تعیین قیمت ماشین ظرفشویی خارجی باید به این نکته ماشین ظرفشویی خارجی حتما ساخت برند مربوطه بوده و در ایران مونتاژ نشده باشد که متاسفانه در ایران به دلیل عدم وجود قانون عدم کپی این عمل رایج شده است و به شما عزیزان پیشنهاد می شود در هنگام خرید ماشین ظرفشویی صنعتی از نمایندگان اصلی ماشین ظرفشویی خریداری نمایید و در مورد ماشین ظرفشویی داخلی هم که یکی از تولید کنندگان با سابقه شرکت تجهیز گستر می باشد با برای تعیین قیمت ماشین ظرفشویی صنعتی بعد از مدل ماشین ظرفشویی به سراغ مشخصات تجهیزات تشکیل دهنده ماشین ظرفشویی برویم به همین منظور برای تعیین قیمت ماشین ظرفشویی صنعتی با کارشناسان تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *