آبمیوه گیری صنعتی | قیمت بهترین دستگاه آب هویج گیری صنعتی

یک از تجهیزات کافی شاپ که زیر مجموعه تجهیزات آشپزخانه صنعتی است، آبمیوه گیری صنعتی یا آب هویچ گیری صنعتی است. این دستگاه آبمیوه گیری صنعتی در واقع دستگاهی است جهت گرفتن آب میوه از خود میوه ، در طی گذر زمان با تولید موتورهای سانتریفیوژ تبدیل با آبمیوه گیری های صنعتی کنونی شده است، این دستگاه در دو دسته آبمیوه گیری خانگی و آبمیوه گیری صنعتی یا همان آب هویچ گیری صنعتی می باشد.

نحوه عملکرد آبمیوه گیر صنعتی

مکانیسم آبمیوه گیری صنعتی به این صورت است که با ورود میوه به صورت سالم به داخل آبمیوه گیری صنعتی از یک سیستم چرخشی عبور کرده و آب میوه از پوره میوه جدا شده و هرکدام به سمتی هدایت می شوند.

تفاوت آبمیوه گیر صنعتی با آبمیوه گیر خانگی

تفاوت آبمیوه گیری صنعتی با آبمیوه گیری خانگی در متریال و قدرت آبمیوه گیری ها است و دستگاه صنعتی نسبت به خانگی از متریال سخت تری همچون استیل ساخته شده و قدرت موتور دستگاه آبمیوه گیری صنعتی به مراتب قوی تر و پر دور تر از آبمیوه گیری خانگی می باشد.

مدل های آبمیوه گیر صنعتی

آبمیوه گیری صنعتی در مدل های مختلفی توسط تولید کنندگان آبمیوه گیری صنعتی تولید می شود. از جمله برندهای آبمیوه گیری صنعتی یا همان برند آب هویچ گیری صنعتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. آبمیوه گیری سیدو ( Ceado ) ایتالیا یا آب هویج گیری صنعتی سیدو ( Ceado ) ایتالیا
  2. آبمیوه گیری زومکس ( Zumex ) اسپانیا یا آب هویج گیری زومکس صنعتی ( Zumex ) اسپانیا
  3. آبمیوه گیری برویل ( Brevile ) استرالیا یا آب هویج گیری برویل صنعتی ( Brevile ) استرالیا
  4. آبمیوه گیری گاستروبک ( Gastroback ) آلمان یا آب هویج گیری گاستروبک صنعتی ( Gastroback ) آلمان
  5. آبمیوه گیری صنعتی ایرانی یا آب هویچ گیری صنعتی ایرانی
  6. آبمیوه گیری صنعتی چینی یا آب هویچ گیری صنعتی چینی

هر کدام از این تولید کنندگان آبمیوه گیری صنعتی یا آب هویج گیری صنعتی مدلهای مختلف آبمیوه گیری را تولید می کنند، هرکدام از آبمیوه گیری ها دارای قدرت و دور موتور متفاوت و دارای کارآیی های متفاوتی هستند.

گروه صنعتی تجهیز جهت تکمیل تجهیزات آشپزخانه صنعتی و با توجه راه اندازی رستوران ، فست فود و کافی شاپ به صورت کامل یا به اصطلاح صفر تا صد رستوران اقدام به واردات آبمیوه گیری های صنعتی در چند مدل نموده است که انواع مدل های آبمیوه گیری صنعتی در متن زیر خواهیم آورد.

قیمت آبمیوه گیری صنعتی | قیمت آب هویج گیری صنعتی

برای تعیین قیمت آبمیوه گیری صنعتی یا قیمت آب هویج گیری صنعتی اولین نکته برند آبمیوه گیری صنعتی است که در تعیین قیمت آبمیوه گیری صنعتی یا همان قیمت آب هویج گیری صنعتی به دلیل متریال موتور و بدنه آبمیوه گیری بسیار تاثیر گذار است.

قیمت آبمیوه گیری صنعتی خارجی یا قیمت آب هویج گیری صنعتی را باید بر اساس دلار محاسبه کرده و سپس با توجه به قیمت دلار آن را به ریال محاسبه کرده و اقدام به خرید نمایید.

قیمت آبمیوه گیری صنعتی ایرانی یا قیمت آب هویج گیری صنعتی ایرانی با توجه به قیمت موتور آبمیوه گیری صنعتی و متریال بدنه تعیین شده که با یک سود متعارف به دست مشتری می رسد.

از جمله تجهیزات کافی شاپی که به شدت مورد استفاده می باشد، دستگاه آبمیوه گیری صنعتی یا همان آب هویج گیری صنعتی است. در صورتی که قصد راه اندازی کافی شاپ و یا شغلی همانند آن باید قیمت آبمیوه گیری مورد نیاز خود را استعلام بفرمایید.

جهت کسب مشاوره در زمینه خرید آبمیوه گیری صنعتی یا آب هویج گیری صنعتی و استعلام قیمت آبمیوه گیری صنعتی یا قیمت آب هویج گیری صنعتی با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید.

✔✔ محصولات پیشنهادی :

تاپینگ پیتزا

دستگاه گریل صنعتی

مخلوط کن صنعتی

یخچال فریزر صنعتی

دستگاه سیخ شور

هود صنعتی

کباب پز صنعتی

فر ریلی پیتزا

فر صندوقی پیتزا

5/5 (1 Review)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *