اجاق گریل لاوا استون | اجاق گریل لاوا استون صنعتی

گریل لاوا استون

 

ایده کباب کردن با سنگ های داغ یکی از

قدیمی ترین روش های تهیه کباب است.  این روش بسیار آهسته و ملایم کباب را آماده میکند

دستگاه گریل لاوا استون بیشتر گازی است  و نمونه های کمی از گریل لاوا استون برقی موجود میباشد

گوشت به طور مستقیم روی شعله آتش کباب نمی شود ، بلکه روی سنگ های داغ است.

گریل لاوا استون  معمولاً یک تجهیزات کبابی است که شامل یک سنگ گدازه است.

از سنگ گدازه برای  توزیع گرما در طی فرایند کباب کردن استفاده می شود.

سنگهای روی گریلاز جنس Frecciainox میباشد که  بسیار محبوب و از کیفیت بالایی برخوردار است.

دما در گریل لاوا استون کمتر از کباب پزهای سنتی میباشد و قابل تنظیم میباشد.

استفاده از گریل لاوا استون باعث میشود کباب هیچ بویی به خود نگیرد و کباب به صورت کامل مغز پخت شود

علاوه بر این ، سنگ ها گرما را برای مدت طولانی ذخیره می کنند. برخلاف کباب پزهای سنتی ، که دیگر پس از پخت و پز قابل استفاده

نیست ، به این طریق شما می توانید غذای خود را با این روش دقیق بسیار خوب طبخ کنید ،

این سنگها معمولاً از سنگهای آتشفشانی سرامیکی یا واقعی ساخته شده اند .

 

 

 

مزایای استفاده از گریل لاوا استون

کباب کردن با اجاق گریل لاوا استون صنعتی دارای چندین مزیت است.

طعم لذیذ کباب

سنگهای روی گریل لاوا استون ، عطر و بوی منحصر به فرد خود را به ارمغان می آورد و حرارت ملایم سنگها باعث مغز پخت شدن کباب و در نتیجه باعث لذیذ شدن هر چه بیشتر کباب میشود

 

توزیع مناسب گرما

سنگ گدازه متخلخل است. به همین دلیل ، هنگام گرم شدن ، حرارت را به طور مساوی جذب می کند. هنگامی که برای کباب کردن استفاده می شود ، به طبخ خوب غذا کمک می کند.برخلاف منبع مستقیم گرما ، مانند ذغال سنگ  یا شعله مستقیم ، سنگ های گدازه توسط گاز (یا برق) گرم می شوند و گرما را ذخیره می کنند.

 

دود نمی کند

یکی از مزایای دیگر گریل لاوا استون این است که دود نمیکند. چون منبع آتش گاز طبیعی و یا جریان برق میباشد

 

صرفه جویی در مصرف انرژی

هنگامی که یک سنگ گدازه گرم شد ، می تواند مدت طولانی گرما را حفظ کند. به همین دلیل ، شما می توانید کباب کردن با حرارت باقیمانده را حتی پس از قطع تأمین گاز ویا برق ادامه دهید. این امر به صرفه جویی در انرژی  کمک می کند

تمیز کردن آسان

نه ذغال سنگ ، نه خاکستر و نه زباله. شما به راحتی می توانید سنگهای گدازه را از کوره بیرون بیاورید ، آنها را کاملا تمیز کنید ، و تمام شد.

 

 

 

ویژگی ها اجلق گریل لاوا استون

۱٫ استنلس استیل
یکی از مهمترین ویژگی های کوره با سنگ گدازه ، مواد ضد زنگ مورد استفاده در ساخت آن است. این فلز یک رسانا گرمای شگفت انگیز است و می تواند درجه حرارت بالا را تحمل کند. بنابراین با سنگ گدازه به خوبی کار می کند.
۲٫ منبع تغذیه گاز
یکی دیگر از ویژگی های مهم بیشتر کوره هایی که دارای سنگ های گدازه هستند ، منبع انرژی گاز است. نوع گاز ممکن است طبیعی یا LPG باشد. کباب پز های گازی، گرما را به طور مساوی توزیع نمی کنند ، به همین دلیل در گریل لاوا استون از سنگ گدازه سود می برند.کباب پزهایی که از ذغال و یا حرارت مستقیم گاز استفاده میکنند، گرما را به خوبی توزیع می کنند.

 

 

قیمت اجاق گریل لاوا استون

برای تعیین قیمت اجاق گریل لاوا استون صنعتی ابتدا باید سراغ مدل اجاق گریل لاوا استون برویم، بعد از اطلاع از مدل اجاق گریل لاوا استون که تاثیر بسزایی بر قیمت اجاق گریل لاوا استون صنعتی دارد برند اجاق گریل لاوا استون نیز بر قیمت اجاق گریل لاوا استون تاثیر گذار است. در واقع اجاق گریل لاوا استون صنعتی را باید در دوسته وارداتی و تولید داخل جای دهیم و برای استعلام قیمت اجاق گریل لاوا استون صنعتی بعد از تعیین داخلی و وارداتی بودن آن سپس سراغ بقیه مشخصات اجاق گریل لاوا استون برویم. در تعیین قیمت اجاق گریل لاوا استون خارجی باید به این نکته اجاق گریل لاوا استون خارجی حتما ساخت برند مربوطه بوده و در ایران مونتاژ نشده باشد که متاسفانه در ایران به دلیل عدم وجود قانون عدم کپی این عمل رایج شده است و به شما عزیزان پیشنهاد می شود در هنگام خرید اجاق گریل لاوا استون صنعتی از نمایندگان اصلیاجاق گریل لاوا استون خریداری نمایید و در مورد اجاق گریل لاوا استون داخلی هم که یکی از تولید کنندگان با سابقه شرکت تجهیز گستر می باشد با برای تعیین قیمت اجاق گریل لاوا استون صنعتی بعد از مدل اجاق گریل لاوا استون به سراغ مشخصات تجهیزات تشکیل دهنده اجاق گریل لاوا استون برویم به همین منظور برای تعیین قیمت اجاق گریل لاوا استون صنعتی با کارشناسان تماس حاصل فرمایید.

5/5 (86 Reviews)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *