یخساز صنعتی | دستگاه یخ ساز صنعتی

تاریخچه پیدایش یخساز یا همان دستگاه یخساز صنعتی بر می گردد به انسان های اولیه که برای حفظ مواد غذایی از چاه ها و غارهای زیر زمینی و چشمه ها استفاده می کردند و همچنین آب انبارها که بعد از گذر از مراحل اولیه برای حفظ آب یخ مورد استفاده قرار می گرفت و به این مکان ها به عنوان یخ ساز طبیعی می نگریستند و به آنها یخچال یا یخدان می گفتند.

از یخ در قدیم برای خنک نگه داشتن استفاده می شده است چه در موارد پزشکی همانند تب بری و چه مصارف غذایی همچون سرد کردن آب و نگه داری از مواد غذایی جهت جلوگیری از فاسد شدن و خرابی و بقیه موارد ولی با پیشرفت تکنولوژی و افزایش جمعیت دیگر این ابزار جای خود را به دستگاه های یخساز پیچیده تر دادند که هم کار را  راحت تر می کرد و هم ظرفیت دستگاه یخساز را افزایش می داد و در دسترس بودن دستگاه یخساز و از همه مهمتر بهینه تر شدن این دستگاه یخساز را باعث می شد.

دستگاه های یخساز صنعتی امروزی وظایف مختلفی را بر عهده دارند از ساختن یخ گرفته تا ساختن برفک و منجمد کردن و سرد نگه داشتن و بسیاری وظایف مختلف که به مرور زمان نیز بر این وظایف دستگاه یخساز صنعتی افزوده می شود و این سیستم تبرید هر روز در حال پیشرفت کردن است.

یخساز صنعتی

دستگاه یخساز صنعتی

در واقع یک ماشین صنعتی می باشد که آب ورودی را توسط سیستم تبرید و مکانیسم دستگاه یخساز تبدیل میکند انواع یخ اعم از یخ حبه ایی ، یخ پودری ، یخ خرد ، یخ قالبی و یخ پولکی می نماید و در یک محفظه که معمولا در داخل خود دستگاه  تعبیه شده است نگه داری می کند و بعضا در دستگاه های بزرگتر همانند دستگاه یخساز قالبی بدون محفظه این یخ را تولید می کند.

شکل ظاهری یخساز صنعتی بسته به نوع یخساز متفاوت است که در ادامه انواع آن  را خدمت شما معرفی می کنیم ولی در اینجا لازم است به محضرتان برسانیم شکل ظاهری دستگاه یخساز صنعتی یا به صورت مکعب یا مربع یا همانند یک ماشین پیچیده است و البته هر یک از تولیدکنندگان دستگاه یخساز صنعتی نیز برای محصول یخساز خود شکل خاصی را طراحی می کنند و سیستم یخسازی خود را با پوشش های متفاوت تولید می کنند.

گروه صنعتی تجهیز گستر یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان دستگاه یخساز صنعتی می باشد که با تجربه ۲۰ ساله در این زمینه با استفاده از دانش متخصصان داخلی و تکنولوژی روز دنیا اقدام به تولید انواع دستگاه یخساز صنعتی اعم از دستگاه یخساز خانگی و دستگاه یخساز صنعتی نموده است.

دلایل مصرف دستگاه یخساز صنعتی

دستگاه یخساز صنعتی به چندین دلیل برای مشاغل مختلفی مقرون به صرفه است که از جمله دلایل مصرف دستگاه یخساز توسط مشاغل می توان مواردی همچون :

 • استفاده از دستگاه یخساز صنعتی باعث کاهش مصرف انرژی می گردد.
 • استفاده از دستگاه یخساز صنعتی باعث منظم شدن محیط کار می گردد.
 • استفاده از یخساز صنعتی باعث بهداشتی شدن محیط کار می گردد.
 • استفاده از یخ ساز صنعتی جلوه ایی ویژه به رستوران و جایی که از این دستگاه یخساز استفاده می کنید، می دهد.
 • استفاده از دستگاه یخ ساز صنعتی باعث افزایش راندمان کاری و افزایش ظرفیت می گردد.

را نام برد که باعث مصرف روز افزون دستگاه یخساز صنعتی گردیده است.

یخساز صنعتی

در دنیا دستگاه یخساز برای کاربردهای مختلفی طراحی و تولید شده است که بسته به نوع استفاده از یخ و کاربرد یخ این دستگاه یخساز طراحی شده است در واقع نوع کاربرد یخ باعث تولید نوع دستگاه یخساز صنعتی گردیده است که گروه صنعتی تجهیز گستر نیز در همین راستا با بومی سازی دانش خارجی اقدام به تولید داخلی این محصول بسیار مهم کرده است.

انواع دستگاه یخساز تولید گروه صنعتی تجهیز گستر

دستگاه یخساز صنعتی تولید گروه صنعتی تجهیز گستر در شکل های مختلف و مدل های مختلف می باشد که از آنجمله می توان به :

 1. دستگاه یخساز قالبی
 2. دستگاه یخساز حبه ایی
 3. دستگاه یخساز پودری یا دستگاه یخساز خرد
 4. دستگاه یخساز پولکی
 5. دستگاه یخساز خانگی

اشاره کرد.

در زیر فیلم پروسه تولید یخساز صنعتی رو ملاحظه می کنید.

دستگاه یخ ساز قالبی

در ادامه انواع یخ ساز صنعتی را برای شما به ترتیب شرح خواهیم داد. دستگاه یخساز قالبی یک ماشین عظیم جثه می باشد که با مکانیسم ماشین های تبرید با استفاده از تونل انجماد اقدام به یخسازی می کند ولی بقیه مدل های دستگاه یخساز اعم دستگاه یخساز حبه ای و دستگاه یخ ساز پولکی و دستگاه یخ ساز پودری معمولا دستگاه های مکعبی شکلی هستند که در محیط هایی همانند و رستوران و ماهی فروشی و … قرار می گیرند.

از دستگاه یخ ساز قالبی در سردخانه ها و بقیه جاهای صنعتی استفاده می کنند، این یخساز به صورت جداگانه در محیط های کوچک همچون رستوران قابلیت استفاده ندارد ولی کارخانجات یخسازی بزرگ با خرید دستگاه یخساز قالبی اقدام به فروش قالب یخ های خود به جاهایی همانند رستوران و قصابی و … می کنند.

دستگاه یخ ساز پولکی

دستگاه یخساز صنعتی بعدی که معمولا تولید می شود دستگاه یخساز پولکی است که یخ را به صورت پولک تولید می کند و از لحاظ ظاهری می تواند همانند دستگاه یخساز پودری و دستگاه یخساز حبه ای باشد و از لحاظ مکانیسم هم همانند این دستگاه های یخساز می باشد ولی از لحاظ کاربرد متفاوت از دستگاه های یخساز حبه ای و پودری می باشد، از یخ تولیدی توسط دستگاه یخساز پولکی بیشتر برای مصارف صنعتی همچون ماهی فروشی و سرد نگه داشتن گوشت و بقیه موارد استفاده می شود که علت آن  می تواند اندازه یخ باشد که تمامی بخش های ماهی و گوشت و مواردی همچون این مورد که نیاز به پوشش کامل توسط یخ را داشته باشد را پوشش می دهد و همچنین خیلی سریع یخ تولیدی توسط دستگاه های یخ ساز پولکی آب نمی شود.

یخساز صنعتی

دستگاه یخ ساز حبه ای

دستگاه یخساز بعدی دستگاه یخساز حبه ای است که تقریبا پرمصرف ترین دستگاه یخساز موجود در دنیا می باشد که میزان حبه بسته به سیاست و تجربیات تولید کنندگان یخساز متفاوت است و معمولا با داشتن منبع ذخیره یخ در این دستگاه یخساز یکی از پر کاربردترین دستگاه های یخساز موجود در دنیا می باشد.

گروه صنعتی تجهیز گستر از جمله تولیدکنندگان یخساز حبه ایی می باشد که در ظرفیت های مختلف بیش از یک قرن اقدام به تولید دستگاه یخساز حبه ایی می نماید، از جمله مشتریان دستگاه یخساز حبه ایی رستوران ها ، قصابی ها ، آبمیوه فروشی ها ، سوپر مارکت ها می باشند که بر اساس ظرفیت کاری آنها و ظرفیت دستگاه یخساز حبه ایی این دستگاه را انتخاب می کنند.

 

یخساز پودری

به عنوان آخرین دستگاه یخساز ما دستگاه یخ ساز پودری را به شما معرفی می کنیم این دستگاه یخساز اقدام به تولید یخ به صورت پودر یا به صورت یخ خرد شده می کند که این نوع یخ نیز مصارف بالایی را روز به روز پیدا می کند و هر روز به متقاضیان دستگاه یخساز پودری افزوده می شود و در بسیاری از مصارف دستگاه یخساز پودری جایگزین دستگاه یخساز حبه ایی شده است از لحاظ عملکرد دستگاه یخساز پودری همانند بقیه دستگاه یخساز می باشد و فقط با این تفاوت که دستگاه یخساز پودری یخی که در تونل انجماد شکل می گیرد را با دستگاه کراش خرد می کند و به مخزن دستگاه یخساز می ریزید.

یخساز صنعتی

 

همانطور که مشاهده کردید به صورت مختصر در مورد انواع یخسازی که تولیدکنندگان یخساز صنعتی می سازند توضیح دادیم ولی در بازار برای دستگاه های یخساز صنعتی اسامی دیگری نیز به کار می برند و برای اینکه متوجه شوید منظور از این اسامی چیست به شما خواهیم گفت این اسامی در واقع کدام نوع از دستگاه های یخ ساز می باشند. در واقع این اسامی بر اساس کاربردی که دستگاه یخساز صنعتی دارد دسته بندی و نام گذاری شده و این اسامی دستگاه یخساز صنعتی عبارتند از :

 • دستگاه یخساز رستورانی
 • دستگاه یخساز قصابی
 • دستگاه یخساز خانگی
 • دستگاه یخساز صنعتی

همانطور که ملاحظه کردید به این عناوین نیز دستگاه یخساز صنعتی را یاد می کنند  و این نوع نام گذاری مقبولیت بیشتری دارد.

بعد از توضیح تاریخچه دستگاه یخساز صنعتی و تعریف دستگاه یخساز صنعتی و اینکه انواع دستگاه یخساز صنعتی کدامند اکنون وقت آن رسیده تا جهت افزایش اطلاعات شما متقاضیان عزیز دستگاه یخساز صنعتی  نحوه ساختن یخ توسط دستگاه یخساز را توضیح دهیم تا راحت تر بتوانید دستگاه یخساز مدنظر خودتون رو خریداری کنید.

مکانیسم ساخت یخ توسط دستگاه یخساز صنعتی چگونه است؟

دستگاه یخساز صنعتی علی رغم ظاهر ساده آن از مکانیسم پیچیده ایی درست شده است که در صورت متناسب نبودن هر یک از بخش ها با بخش دیگر و همچنین بدون محاسبات دقیق مهندسی دستگاه هرچند در ظاهر در ابتدا اقدام به تولید یخ می کند ولی هم از لحاظ مصرف انرژی بهینه نخواهد بود و هم بعد از مدت کوتاهی به دلیل فشار عدم تنظیم دچار خرابی می گردد.

در یک دستگاه یخساز صنعتی، فرقی نمی کند چه دستگاه یخساز صنعتی و چه دستگاه یخ ساز خانگی با یک رابط آب به داخل دستگاه یخساز وارد می شود که البته با یک شیر این ورود آب به داخل دستگاه یخساز کنترل می شود.

با ورود آب به داخل دستگاه یخساز صنعتی از طریق پمپ آب موجود که دارای انواع مختلفی می باشد این آب ورودی را به سمت تونل انجمادی که از قبل آماده شده است هدایت می کند و در تونل انجماد دستگاه یخساز تبدیل به یخ شده و بعد از یک چرخش دوباره آب به داخل مخزن دستگاه یخساز صنعتی حرکت می کند.

تمامی دستگاه های یخساز داخلی و یخساز خارجی از همین شیوه برای ساختن یخ با کمی تنوع استفاده می کنند، ما در اینجا در مورد دستگاه یخساز صنعتی گروه صنعتی تجهیز گستر توضیح می دهیم که از روش تونل انجمادی که در ادامه آن را توضیح می دهیم در دستگاه یخساز استفاده می کند. این فرایند یخسازی در دستگاه یخساز صنعتی از چند بخش از جمله سیستم تبخیر و سیستم تقطیر که توسط اواپراتور و کندانسور دستگاه یخساز صورت می گیرد، درست شده است.

نحوه کار یخ ساز صنعتی

عملیات یخسازی در دستگاه یخساز صنعتی در چند مرحله صورت می گیرد که این مراحل عبارتند از :

 1. اولین بخش تزریق گاز مبرد به داخل کویل یا همان سیستم تبرید که عملیات تبخیر و تقطیر بر روی آن صورت می گیرد و از جمله مهمترین بخش های دستگاه های یخساز صنعتی می باشد.
 2. سپس بعد از تزریق گاز مبرد به داخل سیستم تبرید دستگاه یخساز از طریق کمپرسور این گاز در داخل سیستم تبرید می چرخد که یا به صورت مایع است یا گاز که ابتدا با فشار از طریق کمپرسور به داخل کندانسور گردیده با گذشتن از این بخش تبدیل به مایع می گردد و از طریق مجاری هدایت شونده وارد اواپراتور می گردد.
 3. در داخل اواپراتور با یک سیستم دوشش و مغناطیسی گرمای محیط که همان تونل انجماد است را جذب می کند و به خاطر خاصیت گاز مبرد ( یکی از دلایل اهمیت این گاز در این بخش است که سرعت تبدیل به گاز و مایع شدنش کمترین انرژی را نیاز داشته باشد که در گازهای مختلف متفاوت است ) این گاز از حالت مایع به گاز تبدیل شده و با گذر از لوله های اوپراتور که این مکش از طریق کمپرسور ایجاد می گردد به سمت کندانسور حرکت می کند. ( یکی از مهمترین بخش های دستگاه یخساز که نیاز به محاسبات مهندسی دقیق دارد همین بخش می باشد )

طراحی دقیق این بخش از دستگاه یخساز صنعتی تولیدی گروه صنعتی تجهیز گستر نقطه عطف این شرکت می باشد.

 1. یک مخزن آب در داخل دستگاه یخساز صنعتی وجود دارد که از وجود جریان آب در مجاورت اواپراتور دستگاه یخساز اطمینان حاصل می کند که وقتی این سطح آب به نقطه معینی برسد دستگاه یخساز شروع به سرد کردن آب و سپس یخ کردن آب می کند و فرایند یخساز دستگاه یخساز شروع می شود.

نکته مهم : یک نکته مهم در مورد آبی که در فرآیند دستگاه یخساز صنعتی وجود دارد و آن استفاده از آب خالص می باشد که این خالص بودن آب به دستگاه یخساز صنعتی اجازه می دهد تا دستگاه یخساز صنعتی آب را دقیقا در دمای صفر درجه سانتیگراد تبدیل به یخ نماید. آب در دستگاه های یخساز گروه صنعتی تجهیز گستر اعم از یخساز صنعتی ، یخساز حبه ای ، یخساز پودری ، یخساز قالبی ، یخساز پولکی و بقیه دستگاه های یخساز این شرکت از طریق یک فرآیند تصفیه دوبخشی تصفیه می شود که باعث از بین رفتن ناخالصی های آب گردیده و با کیفیت ترین آب در داخل سیستم یخساز باقی می ماند.

 1. هنگامی که آب به یک نقطه خاص در اواپراتور دستگاه یخساز صنعتی می رسد روند یخسازی متوقف شده و برداشت یخ از دستگاه یخساز شروع می شود.
 2. یک شیر برقی تغییر جهت را با راندن گاز مبرد را اکنون گرما محیط را گرفته و تبدیل به گاز شده را به داخل اواپراتور دستگاه یخساز صنعتی جهت سرد کردن با فشار می فرستد و مکعب های یخ تشکیل شده در بخش تونل انجماد به داخل مخزن دستگاه یخساز رها می شوند.
 3. این فرآیند دستگاه یخساز صنعتی ادامه می یابد تا مخزن دستگاه یخساز پر شود و یک سیگنال از طریق فلوتری که در داخل مخزن دستگاه یخساز تعبیه شده است به ماشین آالات دستگاه یخساز ارسال می شود و روند یخسازی توسط یخساز متوقف شودو تا زمانی که ادامه داشته باشد دستگاه یخساز در همین حالت باقی می ماند و انرژی و آب ذخیره می گردد تا این سیگنال از بین برود.

روند یخساز در تمامی یخساز از یخساز خانگی گرفته تا یخساز صنعتی بزرگ به همین شکلی هست که بیان شد تعداد حبه های یخ و میزان حجم یخی که دستگاه یخساز می سازد بسته به اندازه اواپراتور و کمپرسور و کندانسور دستگاه یخساز می باشد. همانند تکنولوژی دستگاه یخساز پیشرفته گروه صنعتی تجهیز گستر جدید ترین دستگاه یخساز صنعتی را تولید می کند، دستگاه یخسازی که با مصرف کمتر انرژی کارآیی بیشتری را جهت سرد کردن نوشیدنی دارد و گروه صنعتی تجهیز گستر همواره با مطالعه و تحقیق سعی در ارائه راه های جدید تر و کارآمدتری را برای خنک کردن نوشیدنی می باشد ولی پایه همه دستگاه های یخساز سیستم تبرید می باشد.

گروه صنعتی تجهیز گستر  با کادری مجرب به صورت مداوم در حال تحقیق و توسعه در مورد ساخت انواع یخساز می باشد و با استفاده از متخصصان داخلی یخسازهای مختلفی را از جمله یخساز حبه ای و یخساز پودری تولید می کند.

این شرکت علاوه بر ساخت دستگاه یخساز صنعتی ، جهت تکمیل زنجیره و محصولات و برطرف نمودن نیاز مشتریان اقدام به وارد کردن انواع دستگاه یخساز خارجی نیز نموده است که از جمله کشورهای تولید کننده یخساز که گروه صنعتی تجهیز گستر اقدام به واردات دستگاه یخساز صنعتی از آنجا کرده است می توان به کشورهای ایتالیا ، آلمان و آمریکا و چین و ترکیه اشاره نمود و دستگاه های یخساز ایتالیایی و دستگاه یخساز آلمانی و دستگاه یخساز آمریکایی و دستگاه یخساز چینی به عنوان دستگاه یخساز خارجی در این شرکت موجود می باشد.

در زیر برخی از تولید کنندگان برتر در سطح جهان را که گروه صنعتی تجهیز گستر ضمن الگو برداری از آنها در جهت ساخت دستگاه یخساز حبه ایی و دستگاه یخساز پودری اقدام به واردات محصولات آنها نموده است را به شما معرفی میکنیم/

 1. شرکت ان تی اف (NTF) ایتالیا که اقدام به تولید انواع دستگاه یخساز صنعتی می نماید. (یخساز ان تی اف)
 2. شرکت برما (BREMA) ایتالیا که این شرکت تولید کننده یخساز صنعتی نیز اقدام به تولید انواع یخساز نموده است. (یخساز برما)
 3. شرکت اسکاتمن (Scotsman) ایتالیا نیز از جمله تولید کنندگان یخساز  صنعتی خوب می باشد. (یخساز اسکاتسمن)
 4. شرکت زانوسی (ZANUSSI) ایتالیا نیز از تولید کنندگان دستگاه یخساز صنعتی به نام دنیا می باشند. (یخساز زانوسی)
 5. شرکت الکترولوکس (Electrolux) ایتالیا به عنوان تولید کننده یخساز صنعتی فعالیت می کند. (یخساز الکترولوکس)

همانطور که مشاهده کردید بهترین تولید کنندگان دستگاه یخساز خارجی اکثرا ایتالیایی می باشند و ما نیز اقدام به واردات انواع یخساز از کشور ایتالیا نموده ایم و به دلیل وجود بخش فنی و مهندسی مجرب خدمات پس از فروش دستگاه یخساز صنعتی را به نحو احسن ارائه می کنیم.

ویژگی های دستگاهای یخ ساز صنعتی تجهیز گستر

دستگاه یخساز تولیدی گروه صنعتی تجهیز گستر با بهره گیری از انواع دستگاه یخساز صنعتی عموما در چند مدل دستگاه حبه ای و دستگاه یخساز پودری و دستگاه یخساز قالبی و دستگاه یخساز صنعتی و دستگاه یخساز تولید می شود و از جمله خصوصیات دستگاه یخساز گروه صنعتی تجهیز گستر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. دستگاه یخساز دارای قالب های مختلف یخ
 2. دستگاه یخ ساز دارای یخ زن ریز و یخ زن درشت می باشد.
 3. دستگاه یخساز دارای مخزن مخصوص نگهداری یخ می باشد.
 4. دستگاه یخساز  به راحتی نصب و راه اندازی می گردد.
 5. استفاده از قاب سه تکه در پشت یخساز صنعتی که باعث می گردد در صورت صدمه دیدن قاب پشت دستگاه یخساز قابل تعویض باشد.
 6. قابلیت چرخش پمپ دستگاه یخ ساز صنعتی در دو جهت که باعث می گردد رسوبات وارد شده که باعث سوختن پمپ می گردند اکثر یخساز ها می گردند خارج شوند و عملا این دستگاه یخساز عمر طولانی تری داشته باشد.
 7. قابلیت برداشت راحتو آسان یخ از داخل دستگاه یخساز صنعتی
 8. نصب پمپ یخساز بر اساس ظرفیت دستگاه یخ ساز که هم باعث افزایش عمر یخساز می گردد و هم باعث صرفه جویی در برق می شود
 9. دسترسی راحت به شیلنگ آب دستگاه یخساز که بر خلاف برندهای دیگر یخساز باعث راحتی در تعویض و تعمیر می گردد.
 10. توجه به مسائل فنی و ظرافت و زیبایی دستگاه یخساز باعث بهتر شدن نسبت به بقیه برندهای دستگاه یخساز شده است.
 11. قابیلت جداسازی فیلتر دستگاه یخساز صنعتی ، امکان شستشوی راحت فیلتر دستگاه یخساز را به شما می دهد.
 12. بدنه تمام استیل دستگاه یخساز صنعتی
 13. دستگاه یخساز صنعتی در ظرفیت های مختلف و سفارشی قابلیت ساخت دارد.
 14. استفاده از جنس فایبرگلاس و استیل به صورت سفارشی در داخل مخزن دستگاه یخساز صنعتی
 15. سرویس بهنگام و بدون تاخیر دستگاه یخساز
 16. با توجه به محدودیت ها و نیاز به تجهیزات خاص جهت ساختن دستگاه یخساز صنعتی ، گروه صنعتی تجیهز گستر با تولید ۱۰۰۰ دستگاه یخساز صنعتی در سال در زمره بزرگترین تولید کنندگان یخساز در ایران می باشد.
 17. ارائه سرویس و خدمات پس از فروش عالی دستگاه یخساز صنعتی توسط گروه صنعتی تجهیز گستر
 18. ارائه تابلو برق در دو مدل مکانیکی و برد الکترونیکی و ارائه هردو نوع با بررسی محل نصب و کاربری و سایر شرایط محل نصب دستگاه یخساز صنعتی
 19. تمامی دستگاه های یخساز تجهیز گستر از شیر برقی و انبساطی استفاده می کند.
 20. دارای پمپ تخلیه دستگاه یخساز صنعتی که باعث می گردد در چرخه یخسازی دستگاه یخساز آب در داخل مخزن دستگاه یخساز باقی نماند.
 21. سیستم رسوب گیر دستگاه یخساز صنعتی باعث افزایش عمر دستگاه یخ ساز می گردد.

ظرفیت دستگاه یخساز صنعتی یا یخساز حبه ایی :

 1. دستگاه یخساز حبه ایی ۳۲ کیلویی با ظرفیت مخزن ۹ کیلوگرم
 2. دستگاه یخساز حبه ایی ۵۰ کیلویی با ظرفیت مخزن ۲۵ کیلوگرم
 3. دستگاه یخساز حبه ایی ۱۰۰ کیلویی با ظرفیت مخزن ۶۰ کیلوگرم
 4. دستگاه یخساز پودری ۱۰۰ کیلویی با ظرفیت مخزن ۲۰ کیلوگرم
 5. دستگاه یخساز حبه ایی ۱۵۵ کیلویی با ظرفیت مخزن ۶۵ کیلوگرم
 6. دستگاه یخساز حبه ایی ۲۰۰ کیلویی با ظرفیت مخزن ۹۰ کیلوگرم
 7. دستگاه یخساز حبه ایی ۳۰۰ کیلویی
 8. دستگاه یخساز حبه ایی ۳۵۰ کیلویی
 9. دستگاه یخساز حبه ایی ۴۰۰ کیلویی
 10. دستگاه یخساز حبه ایی ۵۰۰ کیلویی سفارشی
 11. دستگاه یخساز حبه ایی ۱ تنی و بیشتر سفارشی

قیمت یخساز صنعتی

دستگاه یخساز قالبی و یخساز پودری نیز در ظرفیت های مختلف تولید می گردد که در صورت نیاز با کارشناسان فروش دستگاه یخساز گروه صنعتی تجهیز گستر تماس بگیرید . قیمت یخساز صنعتی بسته به مدلهای مختلف دستگاه یخساز صنعتی ، قیمت یخساز صنعتی متفاوت است که شما می توانید در بین محصولات انواع دستگاه یخ ساز صنعتی را ملاحظه کنید و جهت اطلاع از قیمت دستگاه یخساز صنعتی با کارشناسان تماس حاصل فرمایید.

قیمت دستگاه یخساز صنعتی به برند دستگاه یخساز صنعتی ، ظرفیت دستگاه یخساز صنعتی ، مدل دستگاه یخساز صنعتی ، کمپرسور دستگاه یخساز صنعتی و بقیه مشخصات وسایل تجهیزات دستگاه یخساز صنعتی بستگی دارد و شما عزیزان با توجه به تغییر قیمت و به روز بودن قیمتها با کارشناسان تماس حاصل فرمایید.

از دستگاه یخساز حبه ای با عنوان دسگتاه یخساز رستوران نیز یاد می شود، جهت کسب اطلاع از قیمت دستگاه یخساز صنعتی ، قیمت دستگاه یخساز خانگی ، قیمت دستگاه یخساز رستورانی ، قیمت دستگاه یخساز حبه ایی و قیمت دستگاه یخ ساز پودری با کارشناسان شرکت تماس بگیرید.

یخساز لوله ای

 

4/5 (4 Reviews)
   1. سلام خسته نباشید
    بنده رستوران دارم و روزانه چهارقالب از یخهایی که دکه ها میفروشن مصرف میکنیم. میخواستم یه یخساز پیشنهاد بدید با قیمت یخساز را محبت کنید بگید. ممنون

    1. یخ هاش هرچقد بزرگتر باشن بهتره حدودأ دویست سیصد گرمی اندازه یه لیوان.
     درضمن لطف کنید ابعاد دستگاه پیشنهادیتون و نحوه ثبت سفارش توضیح بدید مرسی

  1. با سلام
   برای مشاهده مشخصات فنی انواع یخساز حبه ای کلیک کنید

   همچنین ، در صورت هر گونه سوال و یا ابهام کارشناسان فروش تجهیز گستر آماده هر گونه پاسخگویی هستند
   ۰۲۱-۴۴۳۷۴۲۸۳

 1. لطفا قیمت اقلام زیر را در صورت موجودی انبار اعلام فرمایید. یخ ساز ۴۸۰ کیلو مانیتو دیس پلی هنی پنی هولدینگ بین پرینس کسل شوت همبرگر فیلتر هنی پنی ۸۰۰۰ فیلتر فرای مستر کاغذی تفلون تستر پرینس کسل

  1. با سلام ؛ لیست قیمت و مشخصات فنی انواع مدل های دستگاه یخساز صنعتی پودری و حبه ای ( با ظرفیت های مختلف ) از طریق ایمیل ارسال شد . لطفا جهت دریافت قیمت و مشخصات فنی سایر اقلام از طریق تماس با واحد فروش اقدام فرمائید . با تشکر

  2. سلام و عرض ادب:
   لطفا قیمت دستگاه های یخ ساز رو واسم ارسال بفرمائید،برای راه اندازی یک کارگاه یخسازی نیاز به چه دستگاهی است و شرایط فروش و نصب و راه اندازی رو توضیح بفرمائید.
   سپاسگزارم

 2. سلام .دستگاه یخ سازی حبه ای میخام.که بتونم بسته بندی بشه و به فروشگاها بفروشم لطف راهنمایی کنید .و قیمت بگید

 3. با سلام ، برای یک کارگاه ساختمانی که روزانه ۲ قالب بزرگ یخ مصرف دارد ، چه نوع دستگاهی پیشنهاد میکنید ، با ذکر قیمت

  با تشکر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *