یخساز صنعتی | دستگاه یخ ساز صنعتی

تاریخچه پیدایش یخساز یا همان دستگاه یخساز صنعتی بر می گردد به انسان های اولیه که برای حفظ مواد غذایی از چاه ها و غارهای زیر زمینی و چشمه ها استفاده می کردند و همچنین آب انبارها که بعد از گذر از مراحل اولیه برای حفظ آب یخ مورد استفاده قرار می گرفت و به این مکانها به عنوان یخ ساز طبیعی می نگریستند و به آنها یخچال یا یخدان می گفتند.

از یخ در قدیم برای خنک نگه داشتن استفاده می شده است چه در موارد پزشکی همانند تب بری و چه مصارف غذایی همچون سرد کردن آب و نگه داری از مواد غذایی جهت جلوگیری از فاسد شدن و خرابی و بقیه موارد ولی با پیشرفت تکنولوژی و افزایش جمعیت دیگر این ابزار جای خود را به دستگاه های یخساز پیچیده تر دادند که هم کار را  راحت تر می کرد و هم ظرفیت دستگاه یخساز را افزایش می داد و در دسترس بودن دستگاه یخساز و از همه مهمتر بهینه تر شدن این دستگاه یخساز را باعث می شد.

دستگاه های یخساز صنعتی امروزی وظایف مختلفی را بر عهده دارند از ساختن یخ گرفته تا ساختن برفک و منجمد کردن و سرد نگه داشتن و بسیاری وظایف مختلف که به مرور زمان نیز بر این وظایف دستگاه یخساز صنعتی افزوده می شود و این سیستم تبرید هر روز در حال پیشرفت کردن است.

یخساز صنعتی

دستگاه یخساز صنعتی

در واقع یک ماشین صنعتی می باشد که آب ورودی را توسط سیستم تبرید و مکانیسم دستگاه یخساز تبدیل میکند انواع یخ اعم از یخ حبه ایی ، یخ پودری ، یخ خرد ، یخ قالبی و یخ پولکی می نماید و در یک محفظه که معمولا در داخل خود دستگاه  تعبیه شده است نگه داری می کند و بعضا در دستگاه های بزرگتر همانند دستگاه یخساز قالبی بدون محفظه این یخ را تولید می کند.

شکل ظاهری یخساز صنعتی بسته به نوع یخساز متفاوت است که در ادامه انواع آن  را خدمت شما معرفی می کنیم ولی در اینجا لازم است به محضرتان برسانیم شکل ظاهری دستگاه یخساز صنعتی یا به صورت مکعب یا مربع یا همانند یک ماشین پیچیده است و البته هر یک از تولیدکنندگان دستگاه یخساز صنعتی نیز برای محصول یخساز خود شکل خاصی را طراحی می کنند و سیستم یخسازی خود را با پوشش های متفاوت تولید می کنند.

گروه صنعتی تجهیز گستر یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان دستگاه یخساز صنعتی می باشد که با تجربه ۲۰ ساله در این زمینه با استفاده از دانش متخصصان داخلی و تکنولوژی روز دنیا اقدام به تولید انواع دستگاه یخساز صنعتی اعم از دستگاه یخساز خانگی و دستگاه یخساز صنعتی نموده است.

دلایل مصرف دستگاه یخساز صنعتی

دستگاه یخساز صنعتی به چندین دلیل برای مشاغل مختلفی مقرون به صرفه است که از جمله دلایل مصرف دستگاه یخساز توسط مشاغل می توان مواردی همچون :

 • کاهش مصرف انرژی
 • منظم شدن محیط کار
 • بهداشتی شدن محیط کار
 • ایجاد جلوه ای ویژه برای رستوران و جایی که از این یخساز صنعتی استفاده می شود
 • افزایش راندمان کاری و افزایش ظرفیت تولید

را نام برد که باعث بالا رفتن روز افزون تقاضای دستگاه یخساز صنعتی گردیده است.

یخساز صنعتی

در دنیا دستگاه یخساز برای کاربردهای مختلفی طراحی و تولید شده است که بسته به نوع استفاده از یخ و کاربرد یخ این دستگاه طراحی شده است. در واقع نوع کاربرد یخ باعث تولید نوع دستگاه یخساز صنعتی گردیده است که گروه صنعتی تجهیز گستر نیز در همین راستا با بومی سازی دانش خارجی اقدام به تولید داخلی این محصول بسیار مهم کرده است.

انواع دستگاه یخساز تولید گروه صنعتی تجهیز گستر

دستگاه یخ ساز صنعتی تولید گروه صنعتی تجهیز گستر در شکل های مختلف و مدل های مختلف می باشد که از آنجمله می توان به :

 1. قالبی
 2. حبه ایی
 3. پودری یا دستگاه یخساز خرد
 4. پولکی
 5. خانگی

اشاره کرد. در فیلم زیر پروسه تولید یخ درون یخساز صنعتی رو ملاحظه می کنید.

دستگاه یخ ساز قالبی

در ادامه انواع یخ ساز صنعتی را برای شما به ترتیب شرح خواهیم داد. دستگاه یخساز قالبی یک ماشین عظیم جثه می باشد که با مکانیسم ماشین های تبرید با استفاده از تونل انجماد اقدام به یخسازی می کند ولی بقیه مدل های دستگاه یخساز اعم دستگاه یخساز حبه ای و دستگاه یخ ساز پولکی و دستگاه یخ ساز پودری معمولا دستگاه های مکعبی شکلی هستند که در محیط هایی همانند و رستوران و ماهی فروشی و … قرار می گیرند.

از دستگاه یخ ساز قالبی در سردخانه ها و بقیه جاهای صنعتی استفاده می کنند، این یخساز به صورت جداگانه در محیط های کوچک همچون رستوران قابلیت استفاده ندارد ولی کارخانجات یخسازی بزرگ با خرید دستگاه یخساز قالبی اقدام به فروش قالب یخ های خود به جاهایی همانند رستوران و قصابی و … می کنند.

دستگاه یخ ساز پولکی

دستگاه یخ ساز صنعتی بعدی که معمولا تولید می شود دستگاه یخساز پولکی است که یخ را به صورت پولک تولید می کند و از لحاظ ظاهری می تواند همانند دستگاه یخساز پودری و دستگاه یخساز حبه ای باشد و از لحاظ مکانیسم هم همانند این دستگاه های یخساز می باشد ولی از لحاظ کاربرد متفاوت از دستگاه های یخساز حبه ای و پودری می باشد، از یخ تولیدی توسط دستگاه یخساز پولکی بیشتر برای مصارف صنعتی همچون ماهی فروشی و سرد نگه داشتن گوشت و بقیه موارد استفاده می شود که علت آن  می تواند اندازه یخ باشد که تمامی بخش های ماهی و گوشت و مواردی همچون این مورد که نیاز به پوشش کامل توسط یخ را داشته باشد را پوشش می دهد و همچنین خیلی سریع یخ تولیدی توسط دستگاه های یخ ساز پولکی آب نمی شود.

یخساز صنعتی

دستگاه یخ ساز حبه ای

دستگاه یخساز بعدی دستگاه یخساز حبه ای است که تقریبا پرمصرف ترین دستگاه یخساز موجود در دنیا می باشد که میزان حبه بسته به سیاست و تجربیات تولید کنندگان متفاوت است و معمولا با داشتن منبع ذخیره یخ در این دستگاه یخساز یکی از پر کاربردترین دستگاه های یخساز موجود در دنیا می باشد.

گروه صنعتی تجهیز گستر از جمله تولیدکنندگان یخساز حبه ایی می باشد که در ظرفیت های مختلف بیش از یک قرن اقدام به تولید دستگاه یخساز حبه ای می نماید، از جمله مشتریان دستگاه یخساز حبه ای رستوران ها ، قصابی ها ، آبمیوه فروشی ها ، سوپر مارکت ها می باشند که بر اساس ظرفیت کاری آنها و ظرفیت دستگاه یخساز حبه ای این دستگاه را انتخاب می کنند.

یخساز پودری

به عنوان آخرین دستگاه یخساز ما دستگاه یخ ساز پودری را به شما معرفی می کنیم این دستگاه یخساز اقدام به تولید یخ به صورت پودر یا به صورت یخ خرد شده می کند که این نوع یخ نیز مصارف بالایی را روز به روز پیدا می کند و هر روز به متقاضیان دستگاه یخساز پودری افزوده می شود و در بسیاری از مصارف دستگاه یخساز پودری جایگزین دستگاه یخساز حبه ایی شده است از لحاظ عملکرد دستگاه یخساز پودری همانند بقیه دستگاه یخساز می باشد و فقط با این تفاوت که دستگاه یخساز پودری یخی که در تونل انجماد شکل می گیرد را با دستگاه کراش خرد می کند و به مخزن دستگاه یخساز می ریزید.

یخساز صنعتی

 

همانطور که مشاهده کردید به صورت مختصر در مورد انواع یخسازی که تولیدکنندگان یخساز صنعتی می سازند توضیح دادیم ولی در بازار برای دستگاه های یخساز صنعتی اسامی دیگری نیز به کار می برند و برای اینکه متوجه شوید منظور از این اسامی چیست به شما خواهیم گفت این اسامی در واقع کدام نوع از دستگاه های یخ ساز می باشند. در واقع این اسامی بر اساس کاربردی که دستگاه یخساز صنعتی دارد دسته بندی و نام گذاری شده و این اسامی عبارتند از :

 • دستگاه یخساز رستورانی
 • دستگاه یخساز قصابی
 • دستگاه یخساز خانگی
 • دستگاه یخساز صنعتی

بعد از توضیح تاریخچه و تعریف دستگاه یخساز صنعتی و اینکه انواع آن کدامند اکنون وقت آن رسیده تا جهت افزایش اطلاعات شما متقاضیان عزیز، نحوه ساختن یخ توسط این دستگاه را توضیح دهیم تا راحت تر بتوانید دستگاه یخساز مدنظر خود را خریداری کنید.

مکانیسم ساخت یخ توسط دستگاه یخساز صنعتی چگونه است؟

دستگاه یخساز صنعتی علیرغم ظاهر ساده آن از مکانیسم پیچیده ای برخوردار است که در صورت متناسب نبودن هر یک از بخش ها با بخش دیگر و همچنین بدون محاسبات دقیق مهندسی دستگاه هر چند در ظاهر در ابتدا اقدام به تولید یخ می کند ولی هم از لحاظ مصرف انرژی بهینه نخواهد بود و هم بعد از مدت کوتاهی به دلیل فشار و عدم تنظیم دچار خرابی می گردد.

در یک دستگاه یخساز صنعتی با یک رابط آب به داخل دستگاه وارد می شود که البته با یک شیر این ورود آب به داخل دستگاه کنترل می شود.

با ورود آب به داخل دستگاه ، از طریق پمپ آب موجود که دارای انواع مختلفی می باشد این آب ورودی را به سمت تونل انجمادی که از قبل آماده شده است هدایت میکند و در تونل انجماد دستگاه یخساز تبدیل به یخ شده و بعد از یک چرخش دوباره آب به داخل مخزن دستگاه یخساز صنعتی حرکت می کند.

تمامی سیستم های یخساز داخلی و خارجی از همین شیوه برای ساختن یخ با کمی تنوع استفاده می کنند، ما در اینجا در مورد دستگاه یخساز صنعتی گروه صنعتی تجهیز گستر توضیح می دهیم که از روش تونل انجمادی که در ادامه آن را توضیح می دهیم استفاده می کند. این فرایند یخسازی از چند بخش از جمله سیستم تبخیر و سیستم تقطیر که توسط اواپراتور و کندانسور دستگاه یخساز صورت می گیرد، درست شده است.

نحوه کار یخ ساز صنعتی

عملیات یخسازی در چند مرحله صورت می گیرد که این مراحل عبارتند از :

 1. اولین بخش تزریق گاز مبرد به داخل کویل یا همان سیستم تبرید که عملیات تبخیر و تقطیر بر روی آن صورت می گیرد و از جمله مهمترین بخش های دستگاه های یخساز صنعتی می باشد.
 2. سپس بعد از تزریق گاز مبرد به داخل سیستم تبرید دستگاه از طریق کمپرسور این گاز در داخل سیستم تبرید می چرخد که یا به صورت مایع است یا گاز که ابتدا با فشار از طریق کمپرسور به داخل کندانسور گردیده با گذشتن از این بخش تبدیل به مایع می گردد و از طریق مجاری هدایت شونده وارد اواپراتور می گردد.
 3. در داخل اواپراتور با یک سیستم دوشش و مغناطیسی گرمای محیط که همان تونل انجماد است را جذب می کند و به خاطر خاصیت گاز مبرد ( یکی از دلایل اهمیت این گاز در این بخش است که سرعت تبدیل به گاز و مایع شدنش کمترین انرژی را نیاز داشته باشد که در گازهای مختلف متفاوت است ) این گاز از حالت مایع به گاز تبدیل شده و با گذر از لوله های اوپراتور که این مکش از طریق کمپرسور ایجاد می گردد به سمت کندانسور حرکت می کند. ( یکی از مهمترین بخشهای دستگاه یخساز که نیاز به محاسبات مهندسی دقیق دارد همین بخش می باشد )
 4. یک مخزن آب در داخل دستگاه وجود دارد که از وجود جریان آب در مجاورت اواپراتور دستگاه یخساز اطمینان حاصل می کند که وقتی این سطح آب به نقطه معینی برسد دستگاه یخساز شروع به سرد کردن آب و سپس یخ کردن آب می کند و فرایند یخساز دستگاه یخساز شروع می شود.

نکته مهم : یک نکته مهم در مورد آبی که در فرآیند یخسازی وجود دارد و آن استفاده از آب خالص می باشد که این خالص بودن آب به سیستم اجازه می دهد تا دستگاه یخساز صنعتی آب را دقیقا در دمای صفر درجه سانتیگراد تبدیل به یخ نماید. آب در دستگاه های یخساز گروه صنعتی تجهیز گستر اعم از صنعتی ، حبه ای ، پودری ، قالبی ، پولکی و بقیه دستگاه‌های یخساز این شرکت از طریق یک فرآیند تصفیه دو بخشی تصفیه می شود که باعث از بین رفتن ناخالصی های آب گردیده و با کیفیت ترین آب در داخل سیستم یخساز باقی می ماند.

 1. هنگامی که آب به یک نقطه خاص در اواپراتور دستگاه یخساز صنعتی می رسد روند یخسازی متوقف شده و برداشت یخ از دستگاه یخساز شروع می شود.
 2. یک شیر برقی تغییر جهت را با راندن گاز مبرد را اکنون گرما محیط را گرفته و تبدیل به گاز شده را به داخل اواپراتور دستگاه یخساز صنعتی جهت سرد کردن با فشار می فرستد و مکعب های یخ تشکیل شده در بخش تونل انجماد به داخل مخزن دستگاه یخساز رها می شوند.
 3. این فرآیند دستگاه یخساز صنعتی ادامه می یابد تا مخزن دستگاه پر شود و یک سیگنال از طریق فلوتری که در داخل مخزن تعبیه شده است به ماشین آالات ارسال می شود و روند یخسازی توسط یخساز متوقف شود و تا زمانی که ادامه داشته باشد دستگاه یخساز در همین حالت باقی می ماند و انرژی و آب ذخیره می گردد تا این سیگنال از بین برود.

روند یخساز در تمامی یخساز از یخساز خانگی گرفته تا یخساز صنعتی بزرگ به همین شکلی هست که بیان شد تعداد حبه های یخ و میزان حجم یخی که دستگاه یخساز می سازد وابسته به اندازه اواپراتور و کمپرسور و کندانسور می باشد. همانند تکنولوژی دستگاه یخساز پیشرفته گروه صنعتی تجهیز گستر جدید ترین دستگاه یخساز صنعتی را تولید می کند، دستگاه یخسازی که با مصرف کمتر انرژی کارآیی بیشتری را جهت سرد کردن نوشیدنی دارد و گروه صنعتی تجهیز گستر همواره با مطالعه و تحقیق سعی در ارائه راه های جدید تر و کارآمدتری را برای خنک کردن نوشیدنی می باشد ولی پایه همه دستگاه های یخساز سیستم تبرید می باشد.

گروه صنعتی تجهیز گستر  با کادری مجرب به صورت مداوم در حال تحقیق و توسعه در مورد ساخت انواع یخساز می باشد و با استفاده از متخصصان داخلی یخسازهای مختلفی را از جمله یخساز حبه ای و یخساز پودری تولید می کند.

این شرکت علاوه بر ساخت دستگاه یخساز صنعتی ، جهت تکمیل زنجیره و محصولات و برطرف نمودن نیاز مشتریان اقدام به وارد کردن انواع دستگاه یخساز خارجی نیز نموده است که از جمله کشورهای تولید کننده یخساز که گروه صنعتی تجهیز گستر اقدام به واردات دستگاه یخساز صنعتی از آنجا کرده است می توان به کشورهای ایتالیا ، آلمان و آمریکا و چین و ترکیه اشاره نمود و دستگاه های یخساز ایتالیایی و دستگاه یخساز آلمانی و دستگاه یخساز آمریکایی و دستگاه یخساز چینی به عنوان دستگاه یخساز خارجی در این شرکت موجود می باشد.

در زیر برخی از تولید کنندگان برتر در سطح جهان را که گروه صنعتی تجهیز گستر ضمن الگو برداری از آنها در جهت ساخت دستگاه یخساز حبه ایی و دستگاه یخساز پودری اقدام به واردات محصولات آنها نموده است را به شما معرفی میکنیم/

 1. شرکت ان تی اف (NTF) ایتالیا (یخساز ان تی اف)
 2. شرکت برما (BREMA) ایتالیا (یخساز برما)
 3. شرکت اسکاتمن (Scotsman) ایتالیا (یخساز اسکاتسمن)
 4. شرکت زانوسی (ZANUSSI) ایتالیا (یخساز زانوسی)
 5. شرکت الکترولوکس (Electrolux) ایتالیا (یخساز الکترولوکس)

همانطور که مشاهده کردید بهترین تولید کنندگان دستگاه یخساز خارجی اکثرا ایتالیایی می باشند و ما نیز اقدام به واردات انواع یخساز از کشور ایتالیا نموده ایم و به دلیل وجود بخش فنی و مهندسی مجرب خدمات پس از فروش را به نحو احسن ارائه می کنیم.

یخساز صنعتی 540 تکه

ویژگیهای دستگاههای یخ ساز صنعتی تجهیز گستر

دستگاه یخساز عموما در چند مدل دستگاه حبه ای، پودری، قالبی، صنعتی تولید می شود و از جمله خصوصیات دستگاه یخساز گروه صنعتی تجهیز گستر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. دارای قالب های مختلف یخ
 2. دارای یخ زن ریز و یخ زن درشت می باشد.
 3. دارای مخزن مخصوص نگهداری یخ می باشد.
 4. به راحتی نصب و راه اندازی می گردد.
 5. استفاده از قاب سه تکه در پشت یخساز صنعتی که باعث می گردد در صورت صدمه دیدن قاب پشت قابل تعویض باشد.
 6. قابلیت چرخش پمپ دستگاه یخ ساز صنعتی در دو جهت که باعث می گردد رسوبات وارد شده که باعث سوختن پمپ اکثر یخساز ها می گردند خارج شوند لذت عمر بیشتری برای این سیستم متصور است.
 7. قابلیت برداشت راحت و آسان یخ
 8. نصب پمپ یخساز بر اساس ظرفیت دستگاه یخ ساز که هم باعث افزایش عمر یخساز می گردد و هم باعث صرفه جویی در برق می شود
 9. دسترسی راحت به شیلنگ آب دستگاه یخساز که بر خلاف برندهای دیگر یخساز باعث راحتی در تعویض و تعمیر می گردد.
 10. توجه به مسائل فنی و ظرافت و زیبایی دستگاه یخساز باعث بهتر شدن نسبت به بقیه برندها شده است.
 11. قابیلت جداسازی فیلتر ، امکان شستشوی راحت فیلتر دستگاه یخساز را به شما می دهد.
 12. بدنه تمام استیل دستگاه یخساز صنعتی
 13. در ظرفیت های مختلف و سفارشی قابلیت ساخت دارد.
 14. استفاده از جنس فایبرگلاس و استیل به صورت سفارشی
 15. سرویس بهنگام و بدون تاخیر
 16. با توجه به محدودیت ها و نیاز به تجهیزات خاص جهت ساختن دستگاه یخساز صنعتی ، گروه صنعتی تجیهز گستر با تولید ۱۰۰۰ دستگاه یخساز صنعتی در سال در زمره بزرگترین تولید کنندگان یخساز در ایران می باشد.
 17. ارائه سرویس و خدمات پس از فروش عالی
 18. ارائه تابلو برق در دو مدل مکانیکی و برد الکترونیکی و ارائه هردو نوع با بررسی محل نصب و کاربری و سایر شرایط محل نصب دستگاه یخساز صنعتی
 19. تمامی دستگاه های یخساز تجهیز گستر از شیر برقی و انبساطی استفاده می کند.
 20. دارای پمپ تخلیه که باعث می گردد در چرخه یخسازی دستگاه یخساز آب در داخل مخزن باقی نماند.
 21. سیستم رسوب گیر باعث افزایش عمر سیستم می گردد.

ظرفیت دستگاه یخساز صنعتی یا یخساز حبه ای :

 1.  ۳۲ کیلویی با ظرفیت مخزن ۹ کیلوگرم
 2.  ۵۰ کیلویی با ظرفیت مخزن ۲۵ کیلوگرم : یخساز ۵۰ کیلویی حبه ای که دارای ابعاد ۸۰*۴۸*۵۰ می باشد و برای دفاتر کوچک و یا کافی شاپ هایی که روزانه تا ۲۰۰ لیوان نوشیدنی سرد سرو می کنند مناسب است.
 3.  ۱۰۰ کیلویی با ظرفیت مخزن ۶۰ کیلوگرم : یخساز ۱۰۰ کیلویی صنعتی یک دستگاه با بدنه تمام استیل می باشد که برای رستورانهای کوچک مناسب است. این دستگاه از یک کمپرسور هرمتیک ۱٫۵ اسب بهره می برد. ابعاد دستگاه ۱۳۰*۶۵*۱۱۲ است. باک یخ این دستگاه توانایی ذخیره سازی ۱۰۰ کیلوگرم یخ حبه ای را در ۲۴ ساعت دارا می باشد.
 4.  ۱۰۰ کیلویی با ظرفیت مخزن ۲۰ کیلوگرم : یخساز ۱۰۰ کیلویی صنعتی یک دستگاه با بدنه تمام استیل می باشد که برای رستوران های کوچک مناسب است.این دستگاه از یک کمپرسور هرمتیک ۱٫۵ اسب بهره می برد.ابعاد دستگاه ۱۳۰*۶۵*۱۱۲ است.باک یخ این دستگاه توانایی ذخیره سازی ۱۰۰ کیلوگرم یخ حبه ای را در ۲۴ ساعت دارا می باشد.مخزن یخساز ۱۰۰ کیلویی به صورت دو جداره می باشد که باعث می شود یخ را به مدت ۴۸ ساعت بدون تغییر شکل نگه می دارد.
 5.  ۱۵۵ کیلویی با ظرفیت مخزن ۶۵ کیلوگرم
 6.  ۲۰۰ کیلویی با ظرفیت مخزن ۹۰ کیلوگرم : یخساز ۲۰۰ کیلویی صنعتی یک دستگاه مناسب برای شرکت های با پرسنل حدود۲۰۰ نفر در هرشیفت است.این یخساز دارای کمپرسور هر متیک ۲ اسب است.معمولا برای دستگاه های یخساز با این ظرفیت از کمپرسور کالترون که یک کمپرسور مناسب برای دستگاه های صنعتی است استفاده می شود.یخساز ۲۰۰ کیلویی دارای طول ۱۲۵، عرض ۷۳و ارتفاع ۱۴۳ می باشد.توان این یخساز ۷۵۰ وات می باشد.مخزن ذخیره سازی دستگاه یخساز ۲۰۰ کیلویی توان ذخیره سازی ۳۰۰ کیلوگرم یخ را دارد.
 7.  ۳۰۰ کیلویی : یخساز ۳۰۰ کیلویی صنعتی دستگاهی مناسب برای ماهی فروشی ها و مراکز توزیع مواد پروتئینی بصورت خام مانند قصابی ها است.دستگاه های ۳۰۰ کیلویی گروه تجهیز گستر یک دستگاه کاملا اتوماتیک است.ضمنا بالاترین دستگاه یخساز صنعتی حبه ای با یک کمپرسور همین دستگاه ۳۰۰ کیلویی است.ابعاد دستگاه ۳۰۰ کیلویی طول ۱۲۵، عرض ۷۳ و ارتفاع ۱۴۳ می باشد.کمپرسور دستگاه ۳۰۰ کیلویی دارای ظرفیت ۲٫۷۵ اسب هرمتیک است وظرفیت باک یخ آن ۳۰۰ کیلوگرم است.
 8.  ۳۵۰ کیلویی
 9.  ۴۰۰ کیلویی : یخساز ۴۰۰ کیلویی یک دستگاه نیمه سنگین است .ساخت این یخساز صنعتی با یک کمپرسور قابل انجام نیست. دستگاه یخساز صنعتی ۴۰۰ کیلویی دو دستگاه کاملا مجزا در یک بدنه می باشد.این دستگاه مناسب برای کارخانه های بزرگ می باشد و تقریبا می تواند یخ خوراکی را برای ۸۰۰ نفر در شبانه روز تامین نماید.۴ عدد چرخ با تحمل وزن ۱ تن در زیر این دستگاه وجود دارد که موجب می گردد دستگاه براحتی قابل جابجایی باشد.ابعاد دستگاه به طول ۱۶۹ و عرض ۸۵ و ارتفاع ۱۵۵ است.دو عدد کمپرسور ۲ اسب هرمتیک وظیفه ایجاد برودت دستگاه را به عهده دارند.
 10.  ۵۰۰ کیلویی سفارشی : یخساز ۵۰۰کیلویی یک دستگاه کاملا صنعتی سنگین حبه ای است که معمولا برای یخ فروشی ها که یخ به صورت بسته بندی شده به فروش می رسانند بسیار کار آمد است. این مدل یخساز برای شرکت های بسیار بزرگ و سالن های غذا خوری بزرگ بسیار مناسب است.دو دستگاه کمپرسور هرمتیک ۲٫۵ اسب بخش برودت این دستگاه را تشکیل می دهد.ابعاد یخساز ۵۰۰ کیلویی دقیقا با دستگاه ۴۰۰ کیلویی یکیست و تنها تفاوت در کمپرسور و کندانسور دستگاه ها است.ظرفیت منبع یخ این دستگاه ۶۵۰ کیلوگرم است.
 11.  ۱ تنی و بیشتر سفارشی

قیمت یخساز صنعتی

دستگاه یخساز قالبی و پودری نیز در ظرفیتهای مختلف تولید میگردد که در صورت نیاز با کارشناسان فروش گروه صنعتی تجهیز گستر تماس بگیرید . قیمت یخساز صنعتی بسته به مدلهای مختلف متفاوت است که شما می توانید در بین محصولات انواع آن را ملاحظه کنید و یا جهت اطلاع از قیمت دستگاه یخساز صنعتی با کارشناسان تماس حاصل فرمایید.

قیمت دستگاه یخساز صنعتی به برند دستگاه ، ظرفیت ، مدل ، کمپرسور و بقیه مشخصات تجهیزات مورد استفاده در تولید این دستگاه بستگی دارد و شما عزیزان با توجه به تغییر قیمت و بروز بودن قیمتها با کارشناسان تماس حاصل فرمایید.

از دستگاه یخساز حبه ای با عنوان دستگاه یخساز رستوران نیز یاد می شود، جهت کسب اطلاع از قیمت دستگاه یخساز صنعتی ، خانگی ، قیمت دستگاه یخساز رستورانی ، قیمت دستگاه یخساز حبه ای و پودری با کارشناسان شرکت تماس بگیرید.

یخساز لوله ای
4.3/5 (6 Reviews)
   1. سلام خسته نباشید
    بنده رستوران دارم و روزانه چهارقالب از یخهایی که دکه ها میفروشن مصرف میکنیم. میخواستم یه یخساز پیشنهاد بدید با قیمت یخساز را محبت کنید بگید. ممنون

    1. یخ هاش هرچقد بزرگتر باشن بهتره حدودأ دویست سیصد گرمی اندازه یه لیوان.
     درضمن لطف کنید ابعاد دستگاه پیشنهادیتون و نحوه ثبت سفارش توضیح بدید مرسی

  1. با سلام
   برای مشاهده مشخصات فنی انواع یخساز حبه ای کلیک کنید

   همچنین ، در صورت هر گونه سوال و یا ابهام کارشناسان فروش تجهیز گستر آماده هر گونه پاسخگویی هستند
   ۰۲۱-۴۴۳۷۴۲۸۳

 1. لطفا قیمت اقلام زیر را در صورت موجودی انبار اعلام فرمایید. یخ ساز ۴۸۰ کیلو مانیتو دیس پلی هنی پنی هولدینگ بین پرینس کسل شوت همبرگر فیلتر هنی پنی ۸۰۰۰ فیلتر فرای مستر کاغذی تفلون تستر پرینس کسل

  1. با سلام ؛ لیست قیمت و مشخصات فنی انواع مدل های دستگاه یخساز صنعتی پودری و حبه ای ( با ظرفیت های مختلف ) از طریق ایمیل ارسال شد . لطفا جهت دریافت قیمت و مشخصات فنی سایر اقلام از طریق تماس با واحد فروش اقدام فرمائید . با تشکر

  2. سلام و عرض ادب:
   لطفا قیمت دستگاه های یخ ساز رو واسم ارسال بفرمائید،برای راه اندازی یک کارگاه یخسازی نیاز به چه دستگاهی است و شرایط فروش و نصب و راه اندازی رو توضیح بفرمائید.
   سپاسگزارم

 2. سلام .دستگاه یخ سازی حبه ای میخام.که بتونم بسته بندی بشه و به فروشگاها بفروشم لطف راهنمایی کنید .و قیمت بگید

 3. با سلام ، برای یک کارگاه ساختمانی که روزانه ۲ قالب بزرگ یخ مصرف دارد ، چه نوع دستگاهی پیشنهاد میکنید ، با ذکر قیمت

  با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *