هود صنعتی – قیمت هود صنعتی

یکی از معضلات آشپزخانه های صنعتی بحث آلودگی محیط ناشی از دود و ذرات معلق ناشی از پخت غذا است و این موضوع باعث پیدایش هود صنعتی گردیده تا از طریق آن این حجم دود را از محیط برای بهتر شدن و تمیز شدن خارج کند. قیمت هود صنعتی با توجه به کارآیی آن نسبتا ارزان است و به همین منظور مسئولان رستوران ها تهیه هود صنعتی را یکی از اولویت های خود در هنگام تجهیز آشپزخانه صنعتی قرار می دهند. گروه صنعتی تجهیز گستر به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تجهیزات استنلس استیل آشپزخانه صنعتی اقدام به تولید هود صنعتی در سه مدل زیر می نماید:

 1. هود صنعتی دیواری
 2. هود صنعتی مرکزی
 3. هود صنعتی مکعبی

همانطور که نام برده شد متخصصان این گروه صنعتی با توجه به طراحی و نحوه چیدمان خط آتش آشپزخانه صنعتی اقدام به طراحی هود صنعتی می نمایند و این وسیله با انواع متریال مختلف در ابعاد سفارشی ساخته شده و در محل نصب می گردد. از جمله متقاضیان هود صنعتی می توان به : آشپزخانه صنعتی ، هتل ها ، رستوران ها ، کترینگ ها ، فود کورت ها ، کارخانجات پخت ، فست فود ها و … اشاره کرد که طی سالیان متمادی تجهیز گستر اقدام به ساخت انواع هود صنعتی برای آنها نموده است.

هود صنعتی

هود صنعتی گروه صنعتی تجهیز گستر از یک شاسی اصلی از جنس پروفیل آهنی ۲۵*۲۵ میلیمتری رنگ آمیزی شده توسط ضد زنگ رنگ شده و به شکل کلاف یکپارچه بهره می برد ( امکان ساخت شاسی  هود صنعتی از جنس استنلس استیل نیز وجود دارد ) . قسمت بیرونی هود صنعتی به وسیله ورق استنلس استیل ۳۰۴ با ضخامت های سفارشی پوشانده می شود که نمایی زیبا به آشپزخانه شما می بخشد و البته ابعاد پنج ضلعی هود نیز از ویژگی های منحصر به فرد تولیدات تجهیز گستر می باشد.

در داخل هود صنعتی فیلتر چربی گیر بر اساس نظر کارشناسان قرار می گیرد، تصمیم جهت انتخاب اندازه و نوع آن طبق محاسبات مهندسی شده می باشد و البته شاسی این فیلتر نیز از جنس استنلس استیل ۳۰۴ به انضمام کشو جهت تخلیه روغن است. چراغهای تونلی ضد حریق جهت کار در شب نیز در داخل هود صنعتی تعبیه شده و در طرفین دیواره از ورقهای شیب دار جهت جلوگیری از تجمع روغن استفاده کرده ایم.

مشخصات هود صنعتی

 1. اسکلت هود صنعتی تماما از پروفیل آهنی رنگ آمیزی شده توسط ضد زنگ و کلاف شده.
 2. جنس بدنه خارجی قابل رویت هود صنعتی یکپارچه ورق استنلس استیل ۳۰۴ خش دار ایتالیا با ضخامت ۰/۶-۲ میلمیتر و جوشکاری تمام با روش تیگ ( TIG ) از نوع آرگون می باشد.
 3. اشکال پنج ضلعی و ابعاد خارجی با ارتفاع ۶۰ سانتیمتر و طول و عرض متناسب با تجهیزات
 4. دارای فیلترهای چربی گیر هود صنعتی به تعداد متناسب در هر متر طول از جنس استنلس استیل ۳۰۴ خش دار ایتالیا ( NO-4 )
 5. دارای شاسی فیلتر از جنس استنلس استیل ۳۰۴ خش دار ایتالیا جهت نگهداری فیلترها به انضمام کشو جهت تخلیه روغن
 6. دارای چراغ های تونلی از جنس باکالیت و سیم کشی نسوز
 7. طرفین دیواره هود صنعتی دارای ورق های شیب دار جهت جلوگیری از تجمع روغن
 8. دارای گواهی استاندارد و نشان ملی استاندارد ایران
 9. طراحی و ساخت با پیشرفته ترین و به روز ترین ماشین آلات تجهیزات آشپزخانه صنعتی
 10. دارای گارانتی و خدمات پس از فروش

قیمت هود صنعتی

برای تعیین قیمت هود صنعتی علاوه بر متریال استفاده شده باید حتما به ماشین آلات ساخت هود صنعتی سازنده آن دقت کنید زیرا این ماشین آلات ساخت هستند که تعیین کننده دقت و کیفیت هود می باشند و بعضا مشاهده می گردد بسیاری از تولیدکنندگان به دلیل دارا نبودن ماشین آلات پیشرفته اقدام به ساخت هود صنعتی می نمایند و این باعث می گردد علی رغم قیمت هود صنعتی پایین، هم از لحاظ زیبایی و هم از لحاظ کارآیی قابل قیاس با تجهیزات تولیدی توسط ماشین آلات پیشرفته نباشند. متقاضیانی که اطلاعات کافی در مورد تجهیزات آشپزخانه صنعتی از جمله هود صنعتی ندارند می توانند جهت استعلام قیمت هود صنعتی به کارشناسان تجهیز گستر مراجعه کنند. در صورت نیاز می توانید به صورت ۲۴ ساعت اقدام به استعلام قیمت هود صنعتی نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *