اجاق گاز صنعتی

اجاق گاز صنعتی یکی از تجهیزات پخت غذای ضروری و واجب هر رستوران و آشپزخانه صنعتی می باشد و انواع و سایزهای مختلفی دارد.

اجاق گازهای صنعتی معمولا از جنس استیل هستند و با توجه به نیاز و مصرف مشتری و کارفرما انتخاب می شوند. این اجاق ها برای هر محیطی، بزرگ یا کوچک، مناسب می باشند و می توان با آنها انواع دسرها، غذاها، خورشت ها و میان وعده ها را پخت و درست کرد. اجاق گاز صنعتی هم باعث افزایش سرعت پخت و پز می شود و هم رعایت مسائل بهداشتی را راحت تر می کند. از این اجاق گازها هم برای پخت و پز، هم سرخ کردن و هم گرم کردن غذاها استفاده می شود.

انواع اجاق گاز صنعتی

اجاق گاز صنعتی انواع و مدل های مختلفی دارد که هر یک ویژگی ها و کاربردهای خاص خود را دارند. در زیر به انواع آن و ویژگی های هر یک اشاره کرده ایم.

اجاق گاز فردار

اجاق گاز صنعتی فردار به شدت زیبا و مقاوم است و هم در آشپزخانه های صنعتی و هم در فست فودها برای پخت خوراک، خورشت، ته چین، پیتزا، لازانیا و دم کردن برنج استفاده می شود.

در قسمت فر این اجاق یک بخش مجزا وجود دارد که از آن برای نگهداری و گرم نگه داشتن برنج استفاده می شود. رویه و پایه های این اجاق گاز از استیل خشدار با ضخامت 1 میلی متر ساخته شده است و در برابر خش و ضربه بسیار مقاوم و مستحکم هستند.

داخل فر آن نیز از ورق فولادی لعاب کاری شده استفاده شده است که بنا به سفارش و درخواست مشتری میتوان از ورق استیل نیز استفاده کرد. استفاده از استیل در ساخت این اجاق گاز باعث می شود تمیز کردن و نظافت آن راحت تر و آسان تر شود ولی از لحاظ مقاومت حرارتی نسبت به فولاد لعاب کاری در سطح پایین تری قرار می گیرد.

اجاق گازهای صنعتی فردار دو جداره می باشند که جداره اول دارای جنس استنلس استیل می باشد. چدن های استفاده شده در این مدل اجاق گاز دارای فاصله های استاندارد هستند که همین کار مانع از سر ریز شدن و روانه شدن غذا به سمت شعله ها می شود.

اجاق گازهای صنعتی فردار در 3 نوع 2 شعله، 4 شعله و 6 شعله موجود می باشد و قسمت فر آن با پشم شیشه فشرده عایق بندی شده است. این مدل اجاق، دارای شمعک و ولوم مجزا برای هر شعله می باشد و روشن و خاموش کردن آن بسیار آسان و سریع است. همچنین دارای ترمومتر برای نشان دادن دمای داخل فر( سفارشی ) و دستگیره نسوز برای کارایی بهتر فر می باشد. اجاق گاز فردار با گاز شهری کار می کند که در صورتی که بخواهیم با گاز فشار قوی کار کنیم یا باید ژیگلاتور بر سر ورودی گاز نصب شود و یا باید از شیرهای تک ضرب استفاده نماییم و میزان شعله وری شعله های آن کاملا یکسان و یک اندازه است.

قیمت اجاق گاز صنعتی فردار به اندازه، سایز و تعداد شعله های آن بستگی دارد و متغیر است. این اجاق در سایز استاندارد 90 در 90 در 90 و همچنین 90 در 125 در 90 موجود است اما در ابعاد و اندازه های دلخواه قابل طراحی و تولید نیز می باشد.

اجاق گاز بدون فر

اجاق گاز صنعتی بدون فر و معمولی که به اجاق گاز ایستاده نیز معروف است، یکی از بهترین و کاربردی ترین تجهیزات برای آشپزخانه ها و محیط های کوچک می باشد و می توان از آن در محیطی با حداقل فضا استفاده کرد. از این مدل اجاق گاز که بسیار کم عرض و باریک است، برای پخت انواع برنج و خورشت در هتل ها، رستوران ها، فست فودها و رستوران ها استفاده می شود. اجاق گاز صنعتی بدون فر دارای 5 نوع 2 شعله، 3 شعله، 4 شعله، 5 شعله و 6 شعله می باشد و زیر کابین خود یک کشو دارد که می توان وسایل ضروری و لازم آشپزی مثل روغن و کفگیر و مقاله را در آنجا قرار داد. این اجاق گاز از جنس استیل می باشد و شعله های آن از چدن است. چدن استفاده شده به حرارت مقاوم می باشد و با استفاده مداوم و زیاد، دچار آسیب و مشکل نمی شود.

کار کردن و استفاده از این اجاق گاز اصلا سخت و پیچیده نیست و شما می توانید آن را در هر سایز و ابعادی که می خواهید، سفارش دهید. اجاق گاز صنعتی بدون فر با قطعات، اجزا، جنس ها و مدل های مختلفی ساخته می شود و قیمت آن براساس جنس، قطعات به کار برده شده و تعداد شعله های آن تعیین می شود. پر طرفدار ترین و پر کاربرد ترین اجاق گاز صنعتی بدون فر، 4 شعله خطی است که در ساخت آن از بهترین و با کیفیت ترین متریال و مواد اولیه استفاده شده است و قیمت به شدت مناسب و مقرون به صرفه ای دارد.

اجاق گاز رومیزی

اجاق گاز صنعتی رومیزی برای پخت انواع برنج، خورشت، خوراک، دسر و میان وعده مورد استفاده قرار می گیرد و برای محیط هایی که کوچک هستند و فضای کافی ندارند، بسیار مناسب است. البته از این مدل در آشپزخانه هایی که یک بخش مجزا برای پخت غذا دارند، نیز استفاده می شود. اجاق گاز رومیزی غیر خطی است و در 3 نوع 2 شعله، 4 شعله و 6 شعله موجود می باشد.

شما می توانید اندازه اجاق گاز و تعداد شعله های آن را براساس نیاز و محیط کاری خود انتخاب کنید. اجاق گاز رومیزی تمام استیل می باشد و دارای 4 ولوم مجزا برای تنظیم شعله های گاز است. اجاق گاز صنعتی رومیزی فقط با گاز شهری کار می کند و قیمت آن با توجه به اندازه و تعداد شعله های آن تعیین می شود.

خطی

اجاق گاز صنعتی خطی بیشتر در آشپزخانه های صنعتی و رستوران ها مورد استفاده قرار می گیرد و هم با گاز شهری و هم با کپسول گاز کار می کند. این اجاق گاز در مدل های 2 شعله (90 در 50 در 90 سانتی متر)، 3 شعله (90 در 50 در 135 سانتی متر)، 4 شعله (90 در 50 در 180 سانتی متر)، 5 شعله (90 در 50 در 225 سانتی متر) و 6 شعله (90 در 50 در 260 سانتی متر) موجود می باشد و مدل و چند شعله بودن آن با توجه به نیاز و ابعاد آشپزخانه انتخاب می شود.

رویه اجاق گاز صنعتی خطی از جنس استیل خشدار با ضخامت 1 میلی متر است و رویه شعله های آن از چدن لعاب دار می باشد. در قسمت پایین شعله های این اجاق گاز یک سینی قرار دارد که برای نظافت و تخلیه روغن تعبیه شده است. شیر ورودی این گاز فشار قوی و استاندارد است. پر کاربرد ترین و پر استفاده ترین مدل اجاق گاز صنعتی خطی، 4 شعله است که از قیمت بسیار مناسب و معقولی برخوردار می باشد.

تک شعله

اجاق گاز صنعتی تک شعله که به آن اجاق گاز زمینی یا اجاق کابینتی نیز گفته می شود، بیشتر برای پخت برنج استفاده می شود و دیگ ها و ظروف بزرگ روی آن قرار می گیرد.

این اجاق گاز دارای 6 نوع می باشد که عبارتند از: 2 ردیفه ساده، 2 ردیفه کوره دار، 3 ردیفه ساده، 3 ردیفه کوره دار، 4 ردیفه ساده و 4 ردیفه کوره دار می باشد که هر مدل با توجه به ظرفیت و محیط آشپزخانه انتخاب می شود.

رویه اجاق گاز صنعتی تک شعله از جنس استنلس استیل ۳۰۴ با ضخامت استاندارد است و تمام لوله کشی های آن از جنس استیل می باشد. در مدل کوره دار این اجاق گاز از یک کوره با قدرت از جنس چدن توپر و نشکن ایتالیایی استفاده شده است.

2 شعله

اجاق گاز صنعتی 2 شعله دارای 2 شعله با فاصله استاندارد از هم می باشد و هم می تواند فردار و هم بدون فر باشد. تمام اجاق گازهای صنعتی 2 شعله خطی هستند و از جنس استیل می باشند. این اجاقها برای رستوران ها و محیط های کوچک به شدت مناسب می باشند و با اشغال کمترین فضای ممکن کار پخت و پز را انجام می دهند. اجاق گاز صنعتی 2 شعله بدون فر دارای یک سینی در زیر شعله های خود می باشد که می توان روغن و وسایل آشپزی را درون آن قرار داد و نظم و بهداشت محیط را حفظ کرد.

اجاق گاز 3 شعله

اجاق گاز صنعتی سه شعله کوچک و جمع و جور می باشد و در رستوران ها، آشپزخانه های صنعتی، تالارهای پذیرایی، هتل ها و کترینگ ها استفاده می شود. با استفاده از اجاق گاز صنعتی 3 شعله می توان همزمان هم برنج و هم خورشت پخت. رویه این اجاق گازها از استیل می باشد و جنس شعله های آنها از چدن لعاب دار است. اجاق گازهای صنعتی 3 شعله هم با گاز شهری و هم با کپسول گاز کار می کنند.

اجاق گاز صنعتی 4 شعله

اجاق گاز صنعتی 4 شعله نیز می تواند فردار و یا بدون فر باشد و هم با گاز شهری و هم با گاز مایع کار می کند. رویه، پایه ها و کلاف دور این اجاق گازها از جنس استیل می باشد و شعله های آن چدنی هستند. اجاق گاز صنعتی 4 شعله فردار عایق حرارتی می باشد، 2 دستگیره برای باز و بسته کردن فر دارد و در داخل فر آن از آجر نسوز و برنر استیل استفاده شده است.

یکی دیگر از تجهیزات آشپزخانه صنعتی اجاق گاز چهار شعله فردار صنعتی می باشد که در راستای تکامل صنعت پخت و پز بوجود آمده اند و توسط بشر در مسیر مکانیزه کردن پخت غذا طراحی و تولید شده است . قیمت اجاق گاز صنعتی فردار نسبت به کارآیی آن که هم نقش اجاق و هم نقش فر را دارد مبلغ ناچیزی است.

بخش های اجاق گاز چهار شعله فردار صنعتی

در واقع اجاق گاز چهار شعله فردار صنعتی از دو بخش اجاق که در قسمت فوقاتی اجاق گاز صنعتی می باشد و قسمت فر که در قسمت زیرین وجود دارد درست شده است. منتهی نوع فر با فر خانگی متفاوت است و در این اجاقها فر توسط یک مشعل و محفظه ایی عایق بندی شده درست شده که برخلاف فرهای خانگی از برق جهت گرم کردن و پختن غذا استفاده نمی کند.

با گذشت زمان از گذشته های دور تجهیزاتی با کارآیی اجاق گاز وجود داشته ولی با پیشرفت تکنولوژی اجاق گازهای صنعتی کنونی به وجود آمده اند و در این سیر تکامل بشر سعی در تولید تجهیزاتی کرده تا هم در بحث بهداشت و ایمنی ، هم در بحث کیفیت پخت و هم در بحث راحتی پخت به انسان کمک نماید.

اجاق گاز صنعتی

یکی از این تجهیزات که به شدت سیر تکاملی را طی نموده است اجاق گاز صنعتی است که در مدلهای مختلفی تولید می گردد یکی از این اجاق ها در واقع اجاق گاز چهار شعله صنعتی فردار است که به صورت استاندارد با چهار جایگاه جهت قراردادن وسایلی که نیاز به گرمایش دارند یکی از پرکاربرد ترین تجهیزات آشپزخانه های صنعتی است.

قسمت فر نیز جهت گرم کردن و پختن غذا مورد استفاده سریع قرار می گیرد که با توجه به گازی بودن این عمل را راحت تر نموده است.

کاربردهای اجاق گازهای صنعتی فردار

موارد کاربرد این اجاق گازها عبارتند از : گرم کردن غذا ، پختن غذا ، سرخ کردن مواد سرخ کردنی و … می باشد که در مکان هایی همچون کترینگ ، رستوران ، آشپزخانه صنعتی ، فست فود ، هتل و … از این اجاق گازهای چهار صنعتی فردار استفاده می شود.

با توجه به گستردگی تولید کنندگان تجهیزات آشپزخانه صنعتی اجاق در مدلهای مختلفی تولید می شود که گروه صنعتی تجهیز گستر با توجه به همگاری گسترده با شرکای اروپایی از سال 1390 اقدام به تولید مدل های مختلف اجاق گاز صنعتی چهار شعله فردار نمود که به عنوان اولین و تنها ترین تولید کننده اجاق گاز صنعتی دارای گواهی و نشان استاندارد ملی می باشد.

گروه صنعتی تجهیز گستر به دلیل تجهیزات پیشرفته تولید و گروه تخصصی طراحی و تولید و از همه مهمتر همکاری با برندهای معتبر جهانی هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ قیمت اجاق گاز چهار شعله صنعتی فردار قابلیت رقابت با انواع برندهای اروپایی و آمریکایی را دار می باشد.

اجاق گاز صنعتی چهار شعله فردار

اجاق گاز صنعتی فردار

اجاق گازهای صنعتی چهار شعله با استفاده از طراحی متخصصان داخلی که البته برگرفته از شرکای خارجی از جمله شرکت های فاگور و لوتوس می باشد، تولید می شود .

اجاق گاز چهار شعله صنعتی فردار تجهیز گستر توسط یک شاسی پروفیل مجوف جهت استحکام ساخته شده که این شاسی با استفاده از ورق های استنلس استیل 304 خش دار ایتالیایی که به روش تیگ ( TIG ) و با گاز آرگون بهم متصل شده اند ، پوشیده شده است.

تمامی لوله ها و اتصالات داخی جهت انتقال گاز همچنین سیستم های جرقه زن ، پایلوت ، ترموکوپل و … از بهترین نوع ایتالیایی می باشند که در اجاق گازهای صنعتی گروه صنعتی تجهیز گستر به کار برده می شوند .

مشخصات ظاهری اجاق گاز چهار شعله فردار صنعتی

شیر گاز و شیر قطع کن اجاق گاز صنعتی تجهیز گستر از برندهای معتبر اروپایی می باشد که باعث افزایش ایمنی و طول عمر آن می گردد و از جنس باکالیت سنگین که در برابر حرارت مقاوم هستند، می باشند. رویه اجاق گاز چهار شعله از چدن لعاب کاری شده درست شده که توپر و نشکن می باشد و نحوه طراحی آن بسیار کارا و استاندارد می باشد.

همچنین در قسمت زیرین این اجاق از یک محفظه فر 190 لیتری که در زیر با جدار داخلی از ورق لعاب کاری شده به ضخامت 1/25 میلمیتر و از کنار فر اجاق گاز چهار شعله توسط پتوی سرامیکی به ضخامت 2 اینچ عایق کاری شده ، درست شده است.

همچنین درب فر اجاق گاز نیز از ورق لعاب کاری شده با رویه استنلس استیل 304 خش دار ایتالیا با ضخامت 3 میلیمتر . لولای فر فولادی با استقامت بالا می باشد و در قسمت زیر اجاق گاز چهار شعله صنعتی فردار نیز از 4 عدد پایه ثابت از جنس استنلس استیل 304 به صورت ثابت و چهار عدد پایه  قابل تنظیم از جنس پلاستیک نشکن استفاده شده است.

مشخصات فنی اجاق گاز صنعتی چهار شعله فردار

 1. اسکلت و بخشهای خارجی اجاق گاز صنعتی چهار شعله فردار تماما از ورق و پروفیل استنلس استیل ۳۰۴ خش دار ایتالیا با ضخامت 1 و 2 میلیمتر و جوشکاری تمام با روش تیگ ( TIG ) از نوع آرگون می باشد.
 2. دارای چهار مشعل از جنس چدن لعاب کاری شده
 3. دارای یک عدد فر به حجم تقریبی 190 لیتر که در زیر با جدار داخلی از ورق لعاب کاری شده به ضخامت 1/25 میلیمتر استفاده شده است.
 4. شیرهای قطع و وصل اجاق گاز صنعتی از نوع ترموکوبل دار مجهز به پایلوت ساخت آلمان
 5. دارای پایلوت گازی ساخت ایتالیا
 6. دارای ترموکوپل ساخت ایتالیا
 7. این اجاق گاز چهار شعله صنعتی مجهز به سینی زیر غذا . سینی های کف زیر مشعل های بالا و پشتی از ورق استنلس استیل 304 به ضخامت یک میلیمتر و زیر سری مشعل های بالا از ورق لعاب کاری شده فولادی به ضخامت 1/5 میلیمتر می باشد.
 8. شاسی اصلی از پروفیل های مجوف فولادی رنگ آمیزی شده
 9. دارای 4 عدد پایه ثابت از جنس استنلس استیل 304 به صورت ثابت همراه 4 عدد پایه قابل تنظیم از جنس پلاستیک نشکن
 10. دستگیره شیرها از نوع باکالیت سنگین و دستگیره درب از ورق لعاب کاری شده 3 میلیمتری فولادی و لولای درب های کابین از ورق فولادی 3 میلیمتری با تحمل 250 کیلوگرم بار
 11. ابعاد خارجی اجاق گاز چهار شعله صنعتی : 88 طول * 84 عرض * 91 ارتفاع ( ابعاد به سانتیمتر )
 12. قابلیت تمیز کردن و نگهداری بسیار آسان
 13. نهایت ارگونومی و کاربری آسان
 14. نگهداری و سرویس آسان اجاق با بهره گیری از پنل های بازشو و دسترسی به آسان به قطعات
 15. رویه چدنی لعاب کاری شده
 16. لاستیک سیلیکونی جهت حفظ دمای فر با قابلیت تعویض آسان
 17. مجهز به تعداد يک مشعل خطی استيل به طول 50 سانت در قسمت فر
 18. دارای گواهی استاندارد و نشان ملی استاندارد ایران
 19. طراحی و ساخت با پیشرفته ترین و به روز ترین ماشین آلات تجهیزات آشپزخانه صنعتی
 20. دارای گارانتی و خدمات پس از فروش

قیمت اجاق گاز چهار شعله صنعتی فردار

اجاق گاز چهار شلعه فردار

برای استعلام قیمت اجاق گاز چهار شعله صنعتی فردار باید متغیرهای مختلفی را در نظر بگیریم تا بتوانیم بهتر قیمت را تعیین کنیم. اولین مسئله جهت تعیین قیمت ، بررسی تکنولوژی ساخت می باشد که با توجه به پیشرفت تجهیزات آشپزخانه صنعتی یکی از مهمترین مسائل استفاده از ماشین آالات پیشرفته دنیا در ساخت اجاق گاز چهار شعله صنعتی فردار می باشد.

از آنجا که جدیدا به نمایش گذاشتن محیط آشپزخانه برای مشتری یک گزینه انتخاب رستوران مورد نظر می باشد لذا باید از تجهیزات شکیل نیز استفاده شود تا بتواند نظرات مشتریان را جلب کند و ساخت این تجهیزات شکیل جز با ماشین آالات پیشرفته امکان پذیر نمی باشد و همین مسئله بر قیمت اجاق گاز های صنعتی تاثیر گذار است.

مسئله بعدی در تعیین قیمت اجاق گاز فردار صنعتی متریال به کاربرده شده در ساخت آن می باشد که با توجه به گستردگی آلیاژهای موجود استیل، تشخیص نوع مرغوب آن توسط کاربران عادی مشکل است و همین مسئله باعث تعجب در هنگام استعلام قیمت انواع اجاق گاز صنعتی چهارشعله فردار می شود.

جهت اطلاع از کیفیت ساخت تولید کنندگان یا باید در این زمینه خبره باشید یا از نظر کارشناسان استفاده کنید. گروه صنعتی تجهیز گستر به عنوان یکی از تولید کنندگان تجهیزات آشپزخانه صنعتی با گذشت بیش از دو دهه فعالیت در این زمینه ضمن دعوت از تمامی کارشناسان با کادری مجرب جهت آشنایی شما در هنگام خرید در خدمت شماست.

جهت هرگونه مشاوره و استعلام قیمت اجاق گاز صنعتی چهار شعله فردار در خدمت شما عزیزان می باشیم.

گروه صنعتی تجهیز گستر در راستای به روزرسانی تجهیزات آشپزخانه صنعتی اقدام به طراحی نمونه های جدید و به روز اجاق گاز چهار شعله فردار صنعتی نموده است که هم از لحاظ ظاهر و هم از لحاظ کارآیی نسبت به نمونه قبلی اجاق گاز چهار شعله فردار صنعتی تغییرات اساسی را دارا می باشد.

اجاق گاز چهار شعله فردار صنعتی طرح جدید گروه صنعتی تجهیز گستر مجهز به محفظه فر لعاب کاری شده می باشد که قابلیت افزایش دما تا 400 درجه را دارد و همچنین از لحاظ بهینه سازی مصرف انرژی نسبت به نمونه قبلی بسیار کارا تر است و در ظاهر اجاق گاز چهار شعله فردار صنعتی به دلیل طراحی خاص جهت نظافت بسیار کاربر را راحت تر نموده است.

اجاق گاز صنعتی 6 شعله

اجاق گاز صنعتی 6 شعله در آشپزخانه های صنعتی و رستوران های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند فردار، بدون فر و یا رومیزی باشد. رویه و بدنه این اجاق ها از جنس استیل می باشد و می توان آنها را در اشکال و ابعاد مختلف و سفارشی طراحی و سفارش داد.

اجاق گاز صنعتی 6 شعله فردار دو جداره می باشد و با پشم شیشه فشرده عایق بندی شده است. این اجاق گازها هم با گاز شهری و هم با گاز فشار قوی کار می کنند.

مزایای اجاق گازهای صنعتی

اجاق گازهای صنعتی به طور کلی یک سری ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فرد و عالی دارد که باعث شده اند به وسیله ای پر طرفدار و پر کاربرد تبدیل شود. این ویژگی ها در همه نوع ها و مدل های اجاق گاز یکسان می باشد و در همگی مشترک است. این خصوصیات عبارتند از :

 • به شدت با کیفیت و ایمن می باشد.
 • جنس اجاق از استیل 304 خشدار و روكشدار است و رویه آن از پروفیل استیل می باشد.
 • ضد زنگ و ضد ضربه می باشد.
 • شعله های آن ترموکوپل است و وقتی گاز قطع شود، شعله ها نیز به طور اتوماتیک قطع می شوند.
 • در همه جا اعم از رستوران، کترینگ، کافی شاپ، فود کورت، فست فود، هتل، بیمارستان، پادگان و محیط های صنعتی و خانگی قابل استفاده می باشد.
 • شیرهای آن فشار قوی و استاندارد می باشند.
 • هم با گاز شهری و هم با گاز كپسولی کار می کند.

چگونه اجاق گاز صنعتی مناسب انتخاب کنم؟

برای اینکه شما بتوانید اجاق گاز صنعتی مناسب محل کار خود را انتخاب کنید و در عین حال انتخابی درست و مرغوب داشته باشید، باید به چند نکته توجه نمایید که عبارتند از:

 1. حجم و تعداد غذایی که باید در طول روز بپزید را محاسبه کنید. اینکار به اینکه گاز چند شعله بخرید، کمک می کند.
 2. محیط کار و متراژ آن را اندازه گیری کنید تا براساس آن سایز و اندازه اجاق گاز را انتخاب نمایید.
 3. شرکت سازنده و سوابق تجاری آن را بررسی کنید.
 4. از نحوه ساخت و جنس قطعات اجاق گاز مطلع شوید.

در مورد فلزات و ویژگی های آنها اطلاعات کسب کنید تا بتوانید به راحتی جنس اصل و مرغوب را از جنس تقلبی و نامرغوب تشخیص دهید.

قیمت اجاق گاز صنعتی

قیمت اجاق گاز صنعتی

قیمت اجاق گاز صنعتی به عوامل زیادی نظیر نوع و مدل، سایز و اندازه، چند شعله بودن، قطعات به کار برده شده و جنس آنها بستگی دارد. به همین دلیل نمی توان قیمت ثابت و مشخصی برای آن تعیین کرد.

شما باید اول مدل اجاق گاز صنعتی و تعداد شعله های آن را مشخص کنید تا بتوانید از قیمت آن مطلع شوید. شما نیز می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در بخش فروش تماس بگیرید تا آنها قیمت دقیق اجاق گاز انتخابی شما را بگویند و سفارش شما را ثبت کنند.

گروه صنعتی تجهیز گستر بیش از دو دهه است که در زمینه تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی فعالیت دارد و نمونه های جدید و به روز اجاق گاز صنعتی تولید می کند.

نمونه ها و مدل های تولیدی جدید هم از نظر ظاهری و هم از نظر کارایی بهتر از نمونه های قدیمی هستند و طرفداران زیادی پیدا کرده اند. تولیدات این کمپانی دارای گارانتی و خدمات پس از فروش نیز هستند و گواهی استاندارد و نشان ملی استاندارد ایران را دارند.

جهت دریافت لیست قیمت بروز اجاقها، طراحی آشپزخانه و حتی انجام تعمیرات مربوط به لوازم آشپزخانه صنعتی خود با همکاران من در واحد فنی و فروش تماس بگیرید .

دقت کنید بهنگام خرید اینترنتی هر وسیله اعم از تجهیزات آشپزخانه و با سایر لوازم مورد نیاز حتما به دفتر تامین کننده ای که با ان تماس گرفته اید سر بزنید تا درگیر شرکت های واسطه ای که بهیچ عنوان مکان ثابتی برای ارائه خدمات تعمیری و گارانتی در صورت بروز خطا ندارند، نشوید.

کارخانه و یا سازنده تجهیزات صنعتی را پیدا نمودن کمی مشکل است چرا که عدم وجود سیستم های توزیع و عدم استفاده از وندورها توسط تامین کنندگان باعث تبلیغات سوء ، عاملین فروش و توزیع کنندگان تجهیزات می گردد چرا که دست واسطه ها بریده است و این موضوع خود باعث قد علم نمودن این طیف خواهد شد.

✔✔ محصولات پیشنهادی :

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
 1. سلام قیمت یک دستگاه اجاق گاز چهار شعله فردار رو میخام . باید چه اطلاعاتی در اختیار تون بزارم ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.