میز کار تفلون | میزکار پلی اتیلن |قیمت میز کار تفلون

یکی از صنایعی که از پیدایش نفت و پیشرفت پتروشیمی تاثیر پذیرفت تجهیزات آشپزخانه صنعتی بود که در بسیاری از محصولات این پیشرفت ها نمود پیدا کرد. میز کاری که در آشپزخانه صنعتی مورد استفاده قرار می گرفت ابتدا به شکل گسترده ایی از چوب بود ولی به مرور زمان پلی اتیلن یا همان تفلون که در واقع یک نوع پلی اتیلن است جای چوب را در ساخت میز کار گرفت و هم اکنون میز کار تفلونی یا میز کار پلی اتیلنی یکی از میز کارهای بسیار پر مصرف در آشپزخانه های صنعتی می باشد.

میز کار تفلونی یا میز کار پلی اتیلن :

بعد از گذر زمان و اختراع مواد مختلف از مواد پتروشیمی و مشتقات نفتی این تغییرات روی تجهیزات آشپزخانه صنعتی نیز تاثیر گذاشت و به جای پلاستیک و چوب از پلی اتیلن به عنوان رویه میز کار صنعتی استفاده شد که به صورت عام به آن ها میز کار تفلونی نیز می گویند.
گروه صنعتی تجیهز گستر با استفاده از پلی اتیلن مرغوب با دانسیته سنگین اقدام به ساخت میز کار پلی اتیلنی می نماید.

مشخصات میز کار تفلونی یا میز کار پلی اتیلن :

  1. رویه میزکار تفلونی
  2. دارای چهار پایه از جنس پروفیل فابریک استنلس استیل ۳۰۴ با ضخامت ۴۰*۴۰ که به وسیله پروفیل فابریک استنلس استیل ۳۰۴ با ضخامت ۲۵*۲۵ کلاف شده است.
  3. دارای پاتروکی ( سفارشی )
  4. استفاده از پلی اتیلن با گرید ۱۰۰ در ضخامت های مختلف ( سفارشی )
  5. ابعاد میز کار تفلون : ارتفاع ۸۵ سانتمیتر ، عرض ۶۵ سانتیمتر ، طول (۹۰ ، ۱۰۰ ، ۱۱۰ ، ۱۲۰ ، ۱۳۰ ، ۱۵۰ ، ۱۶۰ ، ۱۷۰ ، ۱۸۰ ، ۱۹۰ سانتیمتر)

قیمت میز کار تفلون یا قیمت میز کار پلی اتیلن:

جهت تعیین قیمت میز کار تفلونی یا قیمت میز کار پلی اتیلنی حتما با توجه به ساختار کلی میز کار که شامل نوع استیل به کار رفته ، ضخامت استیل ، نوع جوش و اتصالات میز کار ، نوع طراحی میز کار و از همه مهمتر نوع پلی اتیلن ییا تفلون به کار رفته در رویه میز کار تفلونی تعیین می گردد که البته یا یک نگاه ساده نمی توانید تفاوت قیمت میز کار تفلونی متوجه شوید که مهمترین بخش جهت انتخاب میز کار تفلونی می باشد و به همین منظور به شما پیشنهاد می کنیم قبل از انتخاب میز کار تفلونی یا میز کار پلی اتیلنی با کارشناسان شرکت تجهیز گستر تماس حاصل فرمایید.

✔✔ محصولات پیشنهادی :

میز کار استیل

میز کار جمع آوری زباله

میز کار برنج پاک کنی

تخت کار چوبی

تخت کار تفلونی

میز کار چوبی 

0/5 (0 Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *