ترولی حمل ظروف کثیف مخزن دار

ترولی حمل ظروف کثیف مخزن دار در واقع یکی از مشکلات ترولی حمل ظروف کثیف را از بین برده است در عین اینکه قیمت ترولی حمل ظروف کثیف مخزن دار تفاوت زیادی با مدل قدیمی آن ندارد.

چرا مخزن دار؟!

همانطور که می دانید برای حمل ظروف کثیف ما نیازمند یک سطل زباله یا مخزن جهت جمع آوری پسماند غذا از روی میز کار می باشیم و به همین منظور متخصصان تجهیز گستر اقدام به طراحی نوعی ترولی نموده اند که در پشت آن یک مخزن جهت اینکار تعبیه شده است و به عنوان ترولی حمل ظروف کثیف مخزن دار به بازار عرضه می گردد. از ترولی حمل ظروف کثیف مخزن دار در هتل ها ، رستوران ها ، کترینگ ، آشپزخانه صنعتی ، فست فود و… استفاده می گردد.

ترولی حمل ظروف کثیف استیل مخزن دار

متخصصان با افزدون یک مخزن در پشت ترولی حمل ظروف در واقع ترولی حمل ظروف کثیف استیل مخزن دار را طراحی کرده اند که در طبقات مختلف تولید می گردد ولی مدل پیش فرض از دو طبقه مجزا با عمق ۱۵-۲۰ سانتیمتری همراه با چهار عدد پروفیل گرد یا مکعبی به سفارش مشتری و همچنین چهار عدد چرخ مقاوم و روان تشکیل شده است که در پشت ترولی یک مخزن با گنجایش استاندارد قرار گرفته است که این مخزن به وسیله استنلس استیل ۳۰۴ درست شده و قابلیت جدا شدن از بدنه اصلی ترولی را برای تخلیه مخزن از زباله و پسماند غذا و همچنین شستشو جهت مسائل بهداشتی را دارد. تمامی اتصالات از جنس استنلس استیل ۳۰۴ بدنه که به روش TIG و از گاز آرگون استفاده شده ، می باشد.

مشخصات ترولی حمل ظروف کثیف مخزن دار

  1. اسکلت و بخشهای خارجی ترولی حمل ظروف کثیف مخزن دار تماما از ورق و پروفیل استنلس استیل ۳۰۴ خش دار ایتالیا و جوشکاری تمام با روش تیگ ( TIG ) و گاز آرگون می باشد.
  2. استفاده از چهار چرخ بسیار مقاوم و روان همراه با ترمز ( سفارشی )
  3. وزن ترولی حمل ظروف کثیف مخزن دار : ۳۵Kg ( بسته به سفارش ترولی متفاوت است )
  4. دارای دو طبقه طبقه مجزا و قابل شستشو و سطل زباله در پشت ترولی به صورت مجزا
  5. تحمل بار : ۱۵۰Kg ( بسته به سفارش ترولی متفاوت است )
  6. ابعاد ترولی حمل ظروف کثیف استیل : ۱۲۰ طول * ۵۵ عرض * ۱۰۰ ارتفاع ( ابعاد به سانتیمتر )
  7. طراحی و ساخت با پیشرفته ترین و به روز ترین ماشین آلات تجهیزات آشپزخانه صنعتی
  8. دارای گارانتی و خدمات پس از فروش

قیمت ترولی حمل ظروف کثیف مخزن دار

برای تعیین قیمت ترولی حمل ظروف کثیف مخزن دار بر اساس مدل پیش فرض باید به چندین مسئله توجه شود که از آن جمله می توان به : ۱٫ جنس استیل به کار رفته در طبقات ، پروفیل ، سطل زباله و چرخ های ترولی ۲٫ چرخ ترولی حمل ظروف کیثف مخزن دار ۳٫ نوع طراحی و کیفیت ساخت ترولی ۴٫ اتصالات و نوع جوش که به وسیله ماشین آلات پیشرفته انجام می گردد. اشاره کرد.

علاه بر این مسائل ابعاد ترولی ظروف کثیف که در صورت سفارش مشتری باید ابعاد درخواستی توسط نرم افزارهای مهندسی امکان سنجی گردند و سپس تولید انجام گردد نیز تاثیر مستقیمی بر قیمت ترولی دارد. ما به شما به دلیل وجود انواع اجناس تقلبی در بازار پیشنهاد می کنیم در صورت عدم تجربه و دانش کافی جهت استعلام قیمت ترولی حمل ظروف کثیف مخزن دار استیل با کارشناسان تجهیز گستر با تجربه ایی بیش از دو دهه تماس بگیرید و اطلاعات کافی در این زمینه را قبل از خرید ترولی کسب نمایید.

✔✔ محصولات پیشنهادی :

ترولی حمل ظروف کثیف

ترولی حمل ظروف تمیز

ترولی حمل دیگ

ترولی حمل غذا

چرخ رستورانی

0/5 (0 Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *