گروه صنعتی تجهیز گستر خاورمیانه

گروه صنعتی تجهیز گستر خاورمیانه افتخار تولید انواع تجهیزات آشپزخانه صنعتی را دارد که با تولید با کیفیت و پوشش اکثریت تجهیزات آشپزخانه صنعتی در زمره ی شرکت های تولید کننده تجهیزات اشپزخانه های صنعتی از جمله تجهیزات سرو غذا ، تجهیزات پخت غذا ، تجهیزات آماده سازی ، تجهیزات فست فود ، تجهیزات کافی شاپ و رستوران ، تجهیزات شستشو ، تجهیزات برودتی و …. قرار دارد .

گروه صنعتی تجهیز گستر خاورمیانه با ۳ دهه سابقه در زمینه تولید انواع تجهیزات آشپزخانه صنعتی و همچنین طراحی و اجرا تجهیز آشپز خانه های صنعتی ، خط سلف سرویس و سردخانه بزرگترین و جزء با سابقه ترین تولید کنندگان تجهیزات آشپزخانه صنعتی محسوب می گردد.

تجهیز گستر با استفاده از ماشین آلات پیشرفته ساخت تجهیزات و نیروهای زبده داخلی اقدام به طراحی و تولید از صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی می نماید که از لحاظ کیفیت هم طراز با برترین تولیدکنندگان تجهیزات آشپزخانه صنعتی در سطح جهانی می باشد.

تجهیز گستر با توجه به همکاری ۱۰ ساله با شرکت فاگور( (fagor) اسپانیا از دانش روز دنیا در زمینه تجهیزات آشپزخانه صنعتی برخوردار است تمامی پرسنل تجهیز گستر همواره سعی در به روز نگه دلشتن تولیدات خود نموده اند و یا بازنگری سالانه در طراحی و ساخت تجهیزات آشپزخانه صنعتی جزو به روزترین تولید کنندگان تجهیزات آشپزخانه صنعتی محسوب می گردد.

گروه صنعتی تجهیز گستر با صادرات محصولات خود به همسایگان کشور عزیزمان در راستای سیاستهای کلی اقتصادی جزو تولیدکنندگان ارز آور محسوب می گردد و سالهای متمادی تجهیز گستر به عنوان تولید کننده نمونه کشوری انتخاب گردید .گروه صنعتی تجهیز گستر به عنوان تولید کننده نمونه کشوری انتخاب گردید .گروه صنعتی تجهیز گستر در راستای مشتری مداری اقدام به تاسیس دفاتر خدمات پس از فروش در بخش های مختلف کشور از جمله استان آذربایجان غربی در قسمت های غرب کشور و استان خراسان رضوی در قسمت شرق کشور نموده است.

از دیگر اقدامات گروه صنعتی تجهیز گستر می توان به دریافت انوع استانداردهای لازم کشوری در این زمینه و دریافت انواع گواهینامهای بهداشتی برای تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی اشاره نمود.

متخصصان تجهیز گستر در راستای نوآوری محصولات در تولید چندین محصول از جمله دیگ های صنعتی و ماشین ظرفشویی صنعتی و اجاق های صنعتی مفتخر به دریافت گواهینامه توانمندی فناورانه می باشد.

در راستای بهینه سازی و صرف جویی در مصرف انرژی گروه صنعتی تجهیز گستر در انجمن بهینه سازی مصرف انرژی ایران به عنوان عنصر فعال و پیشرو فعالیت می نماید.