ترولی حمل سینی – چرخ حمل سینی | قیمت ترولی حمل سینی

با توجه مصرف بالای سینی در رستوران ، آشپزخانه صنعتی ، کترینگ و… ترولی نیاز هست تا جهت جابجایی دست جمعی سینی ها مورد استفاده قرار بگیرد که به آن ترولی حمل سینی یا چرخ حمل سینی می گویند. قیمت ترولی حمل سینی یا قیمت چرخ حمل سینی را در آخرین مرحله به شما خواهیم گفت و در این پست ضمن معرفی اجمالی ترولی حمل سینی اقدام به معرفی کاربردها و مکان هایی که از چرخ حمل سینی استفاده می کنند می پردازیم.

کاربرد های ترولی حمل سینی

در واقع برای حمل سینی ها نیاز به نیروهای فراوانی است که باید به صورت تک تک آنهارا چه بدون غذا و چه با غذا نقل و انتقال بدهند ولی با ترولی حمل سینی عملا در استفاده از نیروی انسانی صرفه جویی به عمل می آید و با استفاده از چرخ حمل سینی تعداد زیادی از سینی ها با ترولی منتقل می شوند که ضمن حفظ نظم و انضباط آشپزخانه باعث سرعت العمل در امور رستوران یا آشپزخانه صنعتی می گردد و به همین منظور متخصصان تجهیز گستر اقدام به طراحی ترولی حمل سینی از جنس استنلس استیل نموده اند. از چرخ حمل سینی در آشپزخانه های صنعتی ، رستوران ها ، کترینگ ها ، فست فودها ، هتل ها و… مورد استفاده قرار می گیرد.

ترولی حمل سینی

ترولی حمل سینی از طبقات زیادی که به وسیله پروفیل هایی از جنس استنلس استیل ۳۰۴ در چهارطرف ترولی قرار دارند ساخته شده و این مجموعه چهارگوش که معمولا مکعب شکل است بر روی چهار چرخ بسیار قوی و مقاوم و روان ترمز دار سوار شده است و ابعاد متوسط بر اساس سینی های موجود در بازار طراحی شده که امکان تغییر آن وجود دارد و این مسئله بستگی به تقاضای مشتری دارد. یکی از مسائل مورد توجه طراحان حفظ تعادل ترولی یا چرخ حمل سینی است که با توجه به ارتفاع و ابعاد خاص آن و همچنین طراحی منحصر به فرد ترولی حمل سینی باید مورد توجه قرار گیرد. شما عزیزان خریدار ترولی حتما جهت خرید با توجه به ابعاد درخواستی با کارشناسان تجهیز گستر جهت برآورد و طراحی تماس حاصل فرمایید.

مشخصات ترولی حمل سینی

  1. اسکلت و بخشهای خارجی ترولی حمل سینی تماما از ورق و پروفیل استنلس استیل ۳۰۴ خش دار ایتالیا و جوشکاری تمام با روش تیگ ( TIG ) و گاز آرگون می باشد.
  2. استفاده از چهار چرخ بسیار مقاوم و روان همراه با ترمز ( سفارشی )
  3. وزن ترولی حمل سینی : ۳۲Kg ( بسته به سفارش ترولی متفاوت است )
  4. دارای ۹ طبقه جهت قرار گرفتن سینی حمل غذا
  5. تحمل بار : ۱۵۰Kg ( بسته به سفارش ترولی متفاوت است )
  6. ابعاد ترولی حمل سینی : ۳۷ طول * ۳۷ عرض * ۱۳۲ ارتفاع ( ابعاد به سانتیمتر )
  7. طراحی و ساخت با پیشرفته ترین و به روز ترین ماشین آلات تجهیزات آشپزخانه صنعتی
  8. دارای گارانتی و خدمات پس از فروش

قیمت ترولی حمل سینی

برا ی تعین قیمت ترولی حمل سینی همانند بقیه تجهیزات آشپزخانه صنعتی استیل باید ابتدا به متریال به کار رفته در این چرخ توجه نمود و همانطور که مستحضرید با توجه به انواع استیل موجود در بازار قیمت ترولی حمل سینی می تواند بسیار متفاوت باشد . چرخ حمل سینی تجهیز گستر همانطور که بالا عرض شد از بهترین ورق استیل که همانطور استنلس استیل خش دار ایتالیایی می باشد ساخته شده و همچنین با توجه به ماشین آلات پیشرفته این گروه صنعتی تمام طراحی و اتصالات از جنس خود استیل می باشد که در اصطلاح به این نوع جوشکاری TIG می گویند. مسائل دیگری در قیمت ترولی حمل سینی تاثیر گذار از آنجمله چرخ ترولی، همچنین پروفیل و میزان ضخامت آن و مهمتر از همه نحوه ساخت می باشد که بسته به شرکت سازنده و میزان تجربه و ماشین آلات ساخت پیشرفته آن می باشد که باید هنگام  خرید چرخ حمل سینی به آن دقت کنید. کارشناسان تجهیز گستر با توجه به تجربه بیش از دو دهه در این زمینه جهت استعلام قیمت و ارائه هرگونه مشاوره خرید ترولی در خدمت شما عزیزان می باشند.

✔✔ محصولات پیشنهادی :

ترولی حمل ظروف کثیف مخزن دار

ترولی حمل ظروف کثیف

ترولی حمل ظروف تمیز

ترولی حمل دیگ

ترولی حمل غذا

0/5 (0 Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *