ترولی حمل ظروف کثیف | قیمت ترولی حمل ظروف کثیف

بعد از سرو غذا ترولی نیاز است تا با آن بتوان ظروف کثیف را از روی میز جمع کرد که به آن ترولی حمل ظروف کثیف می گویند که همانند ترولی حمل ظروف تمیز ساخته شده و از لحاظ قیمتی هم قیمت ترولی حمل ظروف کثیف مانند قیمت ترولی حمل ظروف تمیز است.

کاربرد های ترولی حمل ظروف کثیف

ترولی حمل ظروف کثیف یا همان چرخ رستورانی استیل یکی از ترولی های پر کاربرد در رستوران ، آشپزخانه صنعتی ، کترینگ ، فست فود و … می باشد. ترولی حمل ظروف کثیف یا چرخ رستورانی استیل ساخته شده توسط گروه صنعتی تجهیز گستر به لحاظ زیبایی و مقاومت نظیر ندارد و تنها ترولی حمل ظروف کثیف دارای استاندارد ملی می باشد چرخ رستورانی استیل در ابعاد خاص تولید می شود ولی با توجه به ظرفیت و ابعاد سفارشی توسط مشتری نیز تولید می گردد که ابتدا توسط نرم افزارهای مهندسی امکان ساخت و تمامی جوانب بررسی می گردد و سپس با هماهنگی متقاضی ترولی حمل ظروف کثیف اقدام به ساخت ترولی می گردد. طبقات ترولی حمل ظروف کثیف یا چرخ رستورانی استیل دارای عمقی متناسب با ابعاد ترولی می باشد تا جهت جمع آوری ظروف کثیف مناسب باشد.

ترولی حمل ظروف کثیف استیل

جهت ساخت ترولی حمل ظروف کثیف استیل از دو طبقه با عمق ۱۰ الی ۲۰ سانتیمتر از جنس استنلس استیل ۳۰۴ خش دار استفاده شده که به وسیله چهار عدد پروفیل استوانه ایی و چهار عدد چرخ ترولی مقاوم و روان ترولی حمل ظروف کثیف استیل تکمیل شده است. ابعاد ترولی حمل ظروف کثیف یا چرخ رستورانی استیل ساخته شده طبق استانداردهای جهانی می باشد ولی شرکت تجهیز گستر در صورت سفارش مشتری اقدام به تولید ترولی حمل ظروف کثیف استیل در ابعاد خاص می نماید که البته ابعاد ترولی و بقیه وسایل تشکیل دهنده بعد از امکان سنجی تولید می گردند و شما عزیزان حتما قبل از ساخت ترولی باید با کارشناسان تجهیز گستر مشورت نمایید. متخصصان تجهیز گستر به کوچک ترین مسائل نیز در ساخت ترولی حمل ظروف کثیف استیل دقت می کنند که از آنجمله می توان به تعداد طبقات ترولی اشاره کرد همانطور که مستحضرید ترولی حمل ظروف تمیز سه طبقه و ترولی حمل ظروف کثیف دو طبقه با عمق متوسط هستند. این مسئله به جهت سرعت در جمع آوری و جاگیری بیشتر ترولی صورت گرفته است.

مشخصات ترولی حمل ظروف کثیف استیل

  1. اسکلت و بخشهای خارجی ترولی حمل ظروف کثیف استیل تماما از ورق و پروفیل استنلس استیل ۳۰۴ خش دار ایتالیا و جوشکاری تمام با روش تیگ ( TIG ) و گاز آرگون می باشد.
  2. استفاده از چهار چرخ بسیار مقاوم و روان همراه با ترمز ( سفارشی )
  3. وزن ترولی حمل ظروف کثیف استیل : ۲۵Kg ( بسته به سفارش ترولی متفاوت است )
  4. دارای دو طبقه طبقه مجزا و قابل شستشو
  5. تحمل بار : ۱۵۰Kg ( بسته به سفارش ترولی متفاوت است )
  6. ابعاد ترولی حمل ظروف کثیف استیل : ۸۹ طول * ۵۵ عرض * ۱۰۰ ارتفاع ( ابعاد به سانتیمتر )
  7. طراحی و ساخت با پیشرفته ترین و به روز ترین ماشین آلات تجهیزات آشپزخانه صنعتی
  8. دارای گارانتی و خدمات پس از فروش

قیمت ترولی حمل ظروف کثیف

برای تعین قیمت ترولی حمل ظروف کثیف استیل  یا قیمت چرخ رستورانی استیل باید ابتدا به قیمت عوامل تولید ترولی حمل ظروف استیل و نوع طراحی و ساخت آن توجه کرد . معمولا قیمت ترولی حمل ظروف کثیف استیل یا قیمت چرخ رستورانی استیل نسبت به ترولی حمل غذا پلی اتیلنی گران تر است ولی با توجه به عمر بالای ترولی حمل کثیف تمیز استیل از نگاه اقتصادی قیمت پایین تری را نسبت به عمر ترولی دارد. قیمت ترولی حمل ظروف کثیف بسته به قیمت استیل و چرخ و پروفیل و همچنین نوع طراحی متفاوت است و البته از همه مهمتر ابعاد و تعداد طبقات ترولی حمل ظروف کثیف  هستند که قیمت ترولی حمل ظروف کثیف استیل را تعیین میکند و برای اطلاع از قیمت ترولی بهتر است با دادن اطلاعات ترولی مدنظر با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید.

✔✔ محصولات پیشنهادی :

ترولی حمل ظروف تمیز

ترولی حمل دیگ

ترولی حمل غذا

چرخ رستورانی

ترالی حمل غذا گرمخانه دار

0/5 (0 Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *