ترولی حمل دیگ | قیمت ترولی حمل دیگ

از آنجا که بسیاری از تجهیزات آشپزخانه صنعتی از جمله دیگ ها نسبت به زمین با فاصله قرار می گیرند نیازمند نوعی ترولی هستیم مخصوص حمل دیگ ها که به آن ترولی حمل دیگ یا چرخ حمل دیگ می گویند که در واقع نسبت به ترولی حمل بار از ارتفاع بیشتری برخوردار است ولی از لحاظ قیمت ، قیمت ترولی حمل دیگ همانند قیمت ترولی حمل بار می باشد. ترولی حمل دیگ یا همان چرخ حمل دیگ علاوه بر حمل و نقل دیگ برای حمل بسیاری از تجهیزاتی که با فاصله نسبت به زمین قرار گرفته اند مناسب می باشد که دلیل استفاده از ترولی حمل دیگ می توان به وزن بالای دیگ اشاره کرد که در صورت استفاده از ترولی حمل بار به جای ترولی حمل دیگ قرار دادن و برداشتن دیگ با وزن بالا نیازمند تعداد نفرات زیادی می باشد که با ترولی حمل دیگ این مسئله مرتفع می شود. ترولی حمل دیگ علاوه بر آشپزخانه های صنعتی در رستوران ها ، کترینگ ها ، هتل ها ، تالارها و … نیز مورد نیاز می باشد و از ترولی برای مصارف مختلفی بهره می برند.

ترولی حمل دیگ | گاری حمل دیگ

در واقع ترولی حمل دیگ یا گاری حمل دیگ از یک صفحه مسطح استیل که بروی چهار پایه با ارتفاع متناسب تجهیزات آشپزخانه صنعتی طراحی شده است، تشکیل شده که با سوار شدن روی چهار چرخ بسیار مقاوم و روان به وسیله دسته ایی در پشت ترولی حمل یا گاری حمل دیگ جابجا می شود. این ترولی معمولا به دلیل مرطوب بودن محیط آشپزخانه صنعتی از استنلس استیل ۳۰۴ ساخته می شود که در ابعاد سفارشی توسط گروه صنعتی تجهیز گستر تولید می گردد البته با توجه به استانداردهای جهانی این شرکت اقدام به تولید مدل استاندارد ترولی حمل دیگ یا گاری حمل دیگ نموده است ولی با توجه به محیط کاری متقاضیان می توانند ابعاد سفارشی را به کارشناسان تجهیز گستر اعلام نمایند و بعد از بررسی توسط نرم افزار مربوطه شرکت تجهیز گستر اقدام به تولید ترولی حمل دیگ مهندسی شده می نماید.

مشخصات ترولی حمل دیگ

  1. اسکلت و بخشهای خارجی ترولی حمل دیگ تماما از ورق و پروفیل استنلس استیل ۳۰۴ خش دار ایتالیا و جوشکاری تمام با روش تیگ ( TIG ) از نوع آرگون می باشد.
  2. استفاده از چهار چرخ بسیار مقاوم و روان همراه با ترمز ( سفارشی )
  3. وزن ترولی حمل دیگ : ۲۵Kg ( بسته به سفارش ترولی متفاوت است )
  4. استفاده از رویه غیر مسطح جهت عدم لغزندگی بار روی ترولی ( سفارشی )
  5. تحمل بار : ۲۵۰Kg ( بسته به سفارش ترولی متفاوت است )
  6. ابعاد ترولی حمل دیگ : ۸۹ طول * ۷۴ عرض * ۵۵ ارتفاع ( ابعاد به سانتیمتر )
  7. طراحی و ساخت با پیشرفته ترین و به روز ترین ماشین آلات تجهیزات آشپزخانه صنعتی
  8. دارای گارانتی و خدمات پس از فروش

قیمت ترولی حمل دیگ

برای تعیین قیمت ترولی حمل دیگ باید به چندین نکته اشاره کنیم، اولین نکته در تعیین قیمت ترولی حمل دیگ نوع استیل به کار رفته در ساخت ترولی است که با توجه به رده های مختلف استیل اعم از استیل سری ۲۰۰ ، استیل سری ۳۰۰ ، استیل سری ۴۰۰ قیمت ترولی نیز متفاوت می گردد ، دومین نکته در قیمت ترولی حمل دیگ نوع طراحی ، شاسی ، پروفیل ترولی حمل دیگ و نحوه ساخت ترولی حمل دیگ می باشد که به ماشین آلات شرکت سازنده وابسته است ، سومین نکته ابعاد ترولی حمل دیگ می باشد که قیمت ترولی حمل دیگ را تعیین می کند. همانطور که ملاحظه فرمودید عوامل بسیاری در قیمت ترولی تاثیر گذار هستند و جهت استعلام قیمت ترولی حمل دیگ بهتر است با کارشناسان تجهیز گستر تماس حاصل فرمایید .

√√ محصولات پیشنهادی :

ترولی حمل بار 

ترولی حمل غذا

چرخ رستورانی

ترالی حمل غذا گرمخانه دار

ترالی رستوران

0/5 (0 Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *