آبچکان | ترولی آبچکان | ترالی آبچکان

علاوه بر ترولی های حمل غذا ، ترولی رستورانی ، ترولی پذیرایی ، ترولی حمل بار نیاز به یک ترولی برای حمل ظروف شستشو شده باعث گردید تا نوعی ترولی به نام ترولی آبچکان یا ترالی آبچکان طراحی و تولید گردد . قیمت ترولی آبچکان یا قیمت ترالی آبچکان را در انتها به شما خواهیم گفت چگونه محاسبه می گردد . از این ترولی آبچکان برای حمل ظروف خیس شستشو شده استفاده می شود، ظروف بعد از شستشو توسط ماشین ظرفشویی روی ترولی آبچکان قرار داده می شود و به محلی که باید ظروف قرار داده شوند منتقل می گردد از جمله مزایا این ترولی آبچکان یا همان ترالی آبچکان سبکی و ظرفیت بالای ترولی می باشد و همچنین به دلیل شکل ویژه ترولی آبچکان امکان حمل انواع ظروف خیس اعم از بشقاب ، قاشق و چنگال ، قابلمه و … از محلی به محل دیگر امکان پذیر است و از جمله ترولی های پر مصرف در آشپزخانه های صنعتی ، کترینگ ، بیمارستان و تالارها می باشد.

ترولی آبچکان استیل | ترالی آبچکان استیل

همانطور که تشریح خواهد شد ترولی آبچکان استیل یا ترالی آبچکان استیل از چندین طبقه درست شده است که تعداد طبقات ترولی آبچکان سفارشی می باشد، این طبقات با قرار دادن آبچکان پلی اتیلن و در صورت سفارش مشتری آبچکان استیل تشکیل شده اند و ستون های ترولی آبچکان از پروفیل در سایز مختلف که براساس ابعاد ترولی ( ترالی ) سایز پروفیل مشخص می شود درست شده و در انتها از چهار چرخ بسیار مقاوم ترمز دار جهت جابجایی که این چرخ ها حتما به دلیل بار ترولی آبچکان باید ترمز دار باشد . در ترولی آبچکان استیل تجهیز گستر تماما از استیل ضد زنگ یا همان استنلس استیل ۳۰۴ استفاده شده که ضخامت استیل بر اساس ابعاد و ظرفیت ترولی توسط متخصصان در نظر گرفته می شود و البته نکته ای مهم در مورد ابعاد سفارشی این ترولی نیز باید عرض شود به دلیل بار زیاد و شکستنی ترولی آبچکان بعد از ارائه درخواست این کارشناسان تجهیز گستر هستند که با نرم افزارهای مهندسی اقدام به امکان سنجی تولید ترولی در ابعاد درخواستی مستری به خاطر حفظ تعادل ایمنی نموده و مشورت های لازم را به مشتریان ارائه می دهند .

ترولی آبچکان

مشخصات ترولی آبچکان

  1. اسکلت و بخشهای خارجی ترولی آبچکان تماما از ورق و پروفیل استنلس استیل ۳۰۴ خش دار ایتالیا و جوشکاری تمام با روش تیگ ( TIG ) از نوع آرگون می باشد.
  2. استفاده از چهار چرخ بسیار مقاوم و روان همراه با ترمز ( سفارشی )
  3. وزن ترولی آبچکان : ۳۰Kg ( بسته به سفارش ترولی متفاوت است )
  4. استفاده از آبچکان جنس استنلس استیل ۳۰۴ یا پلی اتیلن (HDPE)
  5. تحمل بار : ۱۵۰Kg ( بسته به سفارش ترولی متفاوت است )
  6. ابعاد ترولی آبچکان : ۱۶۰ طول * ۵۵ عرض * ۱۴۵ ارتفاع ( ابعاد به سانتیمتر )
  7. طراحی و ساخت با پیشرفته ترین و به روز ترین ماشین آلات تجهیزات آشپزخانه صنعتی
  8. دارای گارانتی و خدمات پس از فروش

 

قیمت ترولی آبچکان | قیمت ترالی آبچکان

برای تعین قیمت ترولی آبچکان یا قیمت ترالی آبچکان اولین نکته ایی که باید عرض شود به دلیل متغیر بودن قیمت متریال نمی توان قیمت مشخصی را اعلام کرد و از طرفی برای استعلام قیمت ترولی آبچکان به متریال سازنده در شرکت های سازنده مختلف متفاوت است دقت کنید از جمله نوع استیل در ترولی آبچکان که گروه صنعتی تجهیز گستر بهترین نوع استیل را در ساخت ترولی آبچکان به کار می برد به نام استنلس استیل خش دار ایتالیا ، دومین مسئله ضخامت استیل ، سومین مسئله نحوه اتصالات که گروه صنعتی تجهیز گستر اتصالات ترولی را به دلیل امکان زنگ زدگی از روش TIG که در ورق جوش از جنس خود استنلس استیل است استفاده کرده است و همچنین نوع طراحی و دیزاین ترولی آبچکان است که در قیمت ترولی بسیار تاثیر گذار است. البته مدلهای سفارشی بعد از امکان سنجی کارشناسان اقدام به تعیین قیمت می کنند و شما عزیزان بهتر است برای استعلام قیمت ترولی ابچکان یا قیمت ترالی آبچکان با کارشناسان تماس حاصل فرمایید.

√√ محصولات پیشنهادی :

چرخ رستورانی

ترولی حمل غذا

ترولی حمل بار

ترولی حمل غذا گرمخانه دار

ترولی رستوران

0/5 (0 Reviews)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *