ترالی حمل غذا گرمخانه دار | قیمت ترالی حمل غذا گرمخانه دار – بنماری

یکی از ابتکارات صنعت تجهیزات آشپزخانه صنعتی ترولی حمل غذا گرمخانه دار که در بیمارستان به آن ترالی حمل غذا گرمخانه داری یا ترالی بیمارستانی حمل غذا می گویند ، می باشد و از این ترالی برای حمل غذا در بیمارستان و مکانهایی که محل سرو غذا و طبخ غذا با یکدیگر فاصله دارد استفاده می شود این ترالی حمل غذا گرمخانه دار ( ترولی بنماری ) از برق و المنت برای گرم نگه داشتن غذایی که در داخل آن قرار می گیرد استفاده می کند و بسته به نوع سفارش مشتری در ظرفیت های مختلف و شکل های مختلف قابلیت ساخت این ترولی بنماری گرم یا ترالی حمل غذا گرمخانه دار وجود دارد. ترالی بیمارستانی در واقع بیشتر در بیمارستان مورد استفاده است ولی متقاضیانی از دیگر ارگانها همانند ادراجات و … نیز داشته است. این ترالی حمل غذا گرمخانه دار ( ماشین حمل غذای گرم ) از جنس های مختلفی نیز تولید می شود که متاسفانه به دلیل عدم وجود تکنولوژی مدل ترالی حمل غذا گرمخانه دار فایبرگلاس یا پلی اتیلنی آن در ایران تولید نمی شود و از خارج وارد می گردد ولی مدل ترالی حمل غذا گرمخانه دار توسط گروه صنعتی تجهیز گستر در انواع مدل و ظرفیت طراحی و تولید می گردد.

ترالی بیمارستانی | ترولی بنماری حمل غذا

ترالی بیمارستانی گروه صنعتی تجهیز گستر تمامی خصوصیات ترولی بنماری حمل غذای گرم خارجی را دارا می باشد و با جرات می توان گفت از لحاظ کیفیت هم طراز با انواع ترالی بیمارستانی یا ترولی بنماری خارجی می باشد. این ماشین حمل غذای گرم به صورت سفارشی تولید می گردد ولی معمولا ترولی بنماری حمل غذای گرم دارای چهار عدد چرخ مقاوم و روان از بهترین نوع چرخ ترولی بازار ، المنت گرمگن آلمانی ، قسمتی برای قرار دادن برنج و قسمتی برای قرار دادن خورشت می باشد که البته مدلهای ترولی بیمارستانی بسیار متفاوت است که دلیل آن محیطی است که ترالی بنماری حمل غذای گرم مورد استفاده قرار می گیرد که با توجه به تجربه دو دهه تجهیز گستر و تولید مدلهای مختلف ترالی بیمارستانی ( ترولی بنماری حمل غذا ) شما به راحتی می توانید مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید.

مشخصات ترالی حمل غذا گرمخانه دار

 1. اسکلت و بخشهای خارجی ترالی حمل غذا گرمخانه دار تماما از ورق و پروفیل استنلس استیل ۳۰۴ خش دار ایتالیا و جوشکاری تمام با روش تیگ ( TIG ) از نوع آرگون می باشد.
 2. بدنه ترولی بیمارستانی از عایق پلی یورتان با دانسیته ۴۰ جهت حفظ حرارت ایجاد شده و جلوگیری از اتلاف انرژی و حفظ کیفیت غذایی در مدت طولانی استفاده شده است.
 3. بدنه داخلی و خارجی توسط برآمدگی هایی صداگیری شده است.
 4. ترالی گرمخانه دار به دو عدد فن مخصوص سیستم های حرارتی با بهترین کیفیت ( برند خارجی ) جهت ایجاد حرارت یکنواخت در تمامی نقاط ترولی ( ترالی ) و المنت حرارتی اروپایی طراحی شده حول محور فن جهت گردش بهینه تمامی حرارت ایجاد شده مجهز شده است.
 5. این ماشین حمل غذای گرم به ریزپردازنده های دیجیتالی مرکزی با جدیدترین تکنولوژی جهت کنترل ، برنامه ریزی و نمایش دما با بهترین عملکرد مجهز است.
 6. شاسی ترالی حمل غذای گرم از پروفیل استنلس استیل به همراه حفاظ ضربه گیر در چهار گوشه ترولی درست شده است.
 7. استفاده از چهار چرخ بسیار مقاوم و روان همراه با ترمز ( سفارشی )
 8. وزن ترولی گرمخانه دار : ۱۰۰Kg
 9. دما قابل تنظیم : ۳۰ – ۹۰ درجه سانتیگراد
 10. ولتاژ مورد نیاز ترولی : ۲۲۰V
 11. توان المنت ترالی : ۲W
 12. ابعاد ترالی حمل غذا گرمخانه دار : ۱۱۰ طول * ۶۰ عرض * ۱۰۰ ارتفاع ( ابعاد به سانتیمتر )
 13. طراحی و ساخت با پیشرفته ترین و به روز ترین ماشین آلات تجهیزات آشپزخانه صنعتی
 14. دارای گارانتی و خدمات پس از فروش

قیمت ترالی حمل غذا گرمخانه دار

برای اطلاع از قیمت ترالی حمل غذا گرمخانه دار ابتدا باید مشخصات و نقشه ترالی بیمارستانی مدنظرتان را به کارشناسان اعلام بفرمایید تا بعد از برآورد هزینه قیمت ترالی حمل غذا گرمخانه دار خدمت شما اعلام کنند که با توجه به نوع استیل به کار رفته در ترولی بنماری گرم ، ضخامت استیل ترالی گرم ، کیفیت طراحی و ساخت ترالی گرمخانه دار ، نوع چرخ ترالی گرمخانه دار و قیمت بسیاری از عوامل سازنده قیمت ترالی حمل غذای گرم برآورد می گردد و به محضر شما متقاضیان ترالی حمل غذا گرمخانه دار ( ترالی بیمارستانی ) می رسد که با توجه به سفارشی بودن ترالی حمل غذا گرمخانه دار و متغیر بودن قیمت عوامل تولید ترالی نمی توان قیمت ترالی حمل غذا گرمخانه دار را به صورت ثابت اعلم کرد و کارشناسان تجهیز گستر جهت استعلام قیمت ترالی بیمارستانی در خدمت شما عزیزان می باشند.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *