ترولی رستوران | قیمت ترولی رستوران | تجهیزات رستوران

یکی از ترولی های رستورانی بسیار مطلوب که در بسیاری از مکان ها از جمله رستوران ، آشپزخانه صنعتی ، کترینگ ، فست فود ، کافی شاپ ، هتل و … استفاده می شود ترولی رستورانی کارلایز می باشد. این ترولی حمل غذا یا همان ترولی رستورانی بسیار لوکس می باشد و مدل اصلی آن ساخت آمریکا می باشد قیمت ترولی رستورانی که در ادامه آن را معرفی می کنیم نسبت به بقیه ترولی های پلی اتیلن بیشتر می باشد ولی با توجه به دوام و عمر بالای آن در واقع ارزان ترین ترولی حمل غذا یا ارزان ترین ترولی رستورانی موجود در جهان می باشد.

این ترولی بر خلاف بقیه ترولی های رستورانی از دو طرف بسته است و دارای سه طبقه می باشد که باعث می شود به لحاظ ظرفیت ترولی بسیار کارآ باشد.

ترولی رستورانی پلی اتیلن آمریکایی

از این ترولی برای حمل غذا در رستوران ، تالار ، کافی شاپ و … استفاده می گردد که به دلیل کیفیت بالای ساخت این ترولی رستورانی برای زیبایی و آرامش محیط مناسب می باشد . این ترولی رستورانی پلی اتیلن که با نام ترولی کارلایز شناخته شده است از بهترین گرید پلی اتیلن موجود در دنیا ساخته شده و تنها رنگ موجود در جهان رنگ مشکی می باشد. رنگ مشکی ترولی کارلایز بسیار با کیفیت می باشد و این نوع جنس ترولی به هیچ وجه قابل بریدن و شکستگی نمی باشد و در برابر گرما و سرما مقاوم می باشد.

این ترولی دارای چهار چرخ درجه یک می باشد که ساخت کشور آمریکا می باشد که به عنوان بهترین چرخ های موجود در بازار می باشند و البته مدل چینی آن نیز موجود است که از لحاظ کیفیت بدنه پلی اتیلن ترولی و چرخ ترولی نسبتا پایین تر هستند.

ترولی حمل غذا کارلایز ( CARLISLE ) بسیار سبک و استقامت بالا در برابر انواع ضربات ،گرما و سرما را دارا می باشد و از لحاظ لوکس بودن نیز بی نظیر است.

مشخصات ترولی حمل رستورانی ( CARLISLE )

  1. ترولی حمل غذا ساخت آمریکا و چین
  2. ساختار ترولی بسیار مقاوم و تحمل بار تا ۱۵۰ کیلوگرم
  3. دارای سه طبقه مسطح جهت نظافت و نگهداری آسان
  4. استفاده از چهار چرخ هیدرولیک و مقاوم و بدون صدا و ترمز دار ( سفارشی )
  5. استفاده از دسته های ترولی مناسب و کاربر پسند جهت مانور راحت ترولی
  6. قفسه های محکم و جادار و منفک جهت قرار دادن غذا ، میوه ، چایی و …
  7. استفاده از دو پنل جهت جلوگیری از بی نظمی
  8. طبقات ترولی رستوران کارلایز از برجستگی هایی برخوردار است که از ریختن مواد روی آن جلوگیری می کند.
  9. دارای دو عدد سطل بزرگ و کوچک بسیار زیبا به صورت جداگانه ( سفارشی )
  10. ابعاد ترولی حمل غذا کارلایز (CARLISLE ) :

ترولی کارلایز بزرگ : ۹۶ طول * عرض ۵/۵۲ * ارتفاع ۱۰۶ ( ابعاد به سانتیمتر )

ترولی کارلایز کوچک : ۹۲ طول * عرض ۴۵ * ارتفاع ۹۶ ( ابعاد به سانتیمتر )

قیمت ترولی رستورانی کارلایز

ترولی حمل غذا یا همان ترولی رستورانی توسط دو کشور آمریکا و چین تولید می شوند که قیمت ترولی رستورانی آمریکایی طبیعتا از قیمت ترولی رستورانی چینی بیشتر است و از لحاظ ظاهری تقریبا همانند یکدیگر هستند ولی این ترولی رستورانی از ابتکارات شرکت کارلایز ( CARLISLE ) می باشد که همانند بسیاری از جنس های دیگر کشور چین نیز اقدام به تولید آن نموده است. متاسفانه بسیاری از شرکت های وارد کننده ترولی کارلایز از ترولی حمل غذا چینی به جای ترولی حمل غذا آمریکایی استفاده می کنند و این مشکل جز با خرید از فروشندگان معتبر رفع نمی گردد و گروه صنعتی تجهیز گستر به عنوان بزرگترین وارد کننده و تولید کننده ترولی به شما توصیه می کند فریب قیمت پایین ترولی رستورانی نخورید و با توجه به کیفیت متفاوت این دو نوع ترولی شما در واقع ترولی رستورانی گران تری را نسبت به کیفیت و عمر ترولی تهیه کرده اید. کارشناسان تجهیز گستر شما را در انتخاب ترولی حمل غذا و خرید ترولی حمل غذا راهنمایی می کنند و بهتر است جهت استعلام قیمت با کارشناسان تجهیز گستر تماس حاصل فرمایید.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *