تخت کار تفلون | قیمت تخت کار تفلون| تخت ساطور تفلون | تخته گوشت تفلون

جهت خرد کردن گوشت و بسیاری اقلام دیگر نیاز به نوعی تخت کار می باشد تا عملیات آماده سازی را بر روی آن انجام داد که در برهه های زمانی مختلف این تخت کار از جنس های مختلف در آشپزخانه صنعتی مورد استفاده قرار گرفته که دلایل تغییر جنس تخت کار لزوما بهداشتی بوده است چون از لحاظ کارآیی تفاوت آنچنانی انواع تخت کار با یکدیگر ندارند و تخت کار در انواع آن اعم از چوبی و تخت کار پلی اتیلن یا همان تخت کار تفلون شبیه یکدیگر می باشند. تخت کار دارای خصوصیات ویژه ایی است که آن را از میز کار متمایز می کند که از جمله ضخامت تخت کار و سایز تخت کار است.

تخت کار تفلون یا تخت ساطور تفلون :

این تخت کار در ابعاد خاص درست می شود و کارهایی که با ساطور مربوط است مانند قصابی از این میز کار استفاده می کند رویه این میزکار از پلی اتیلن با ضخامت زیاد استفاده می شود و همچنین به دلیل نوع طراحی در برابر مقاومت بالایی دارد و به عنوان یک وسیله کارآ در آشپزخانه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد

مشخصات تخت کار تفلون:

  1. ساخته شده از ورق های استینلس استیل ۳۰۴ نگیر با ضخامت ۱-۲ میلیمتر
  2. وزن تخت کار تفلون : ۲۵ کیلوگرم
  3. ابعاد تخت کار تفلون : عرض ۵۱ سانتیمتر * ارتفاع ۸۵ سانتیمتر * طول ۵۱ سانتیمتر
  4. دارای چهار پایه از جنس پروفیل فابریک استنلس استیل ۳۰۴ با ضخامت ۴۰*۴۰ که به وسیله پروفیل فابریک استنلس استیل ۳۰۴ با ضخامت ۲۵*۲۵ کلاف شده است.
  5. استفاده از رویه پلی اتیلن مرغوب و نشکن با ضخامت های متفاوت

قیمت تخت کار تفلون :

برای کسب اطلاع از قیمت تخت کار تفلونی حتما باید از اطلاعات کاملی در مورد تخت کار تفلونی داشته باشید. منظور از اطلاعات در واقع اطلاع از جنس اجزای تخت کار تفلون و نحوه ساخت تخت کار تفلون و اطلاعات اینچنینی می باشد که بر قیمت تخت کار تفلون تاثیر گذار می باشند . قیمت تخت کار تفلونی در مرحله اول متاثر از جنس استیل به کار رفته در تخت کار تفلون می باشد که نوع استیل به کار رفته در پایه تخت کار تفلونی و نوع پلی اتیلن به کار رفته در رویه تخت کار تفلونی تاثیر بسزایی در قیمت تخت کار تفلونی دارد در وهله بعدی قیمت تخت کار تفلون متاثر از طراحی و نحوه ساخت تخت کار تفلون می باشد که ماشین آلات شرکت تولید کننده تجهیزات آشپزخانه در این مهم موثر است، گروه صنعتی تجیهز گستر به شما خریداران تخت کار تفلونی پیشنهاد می کند هنگام خرید به شرکت سازنده معتبر مراجعه کنید.

کارشناسان تجیهز گستر جهت انتخاب بهتر شما عزیزان شما را راهنمایی خواهند کرد و قبل از خرید جهت استعلام قیمت تخت کار تفلونی و مشاوره با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید.

✔✔ محصولات پیشنهادی :

میز کار استیل

میز کار جمع آوری زباله

میز کار برنج پاک کنی

تخت کار چوبی

میز کار تفلون

میز کار چوبی 

5/5 (1 Review)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *