میز کار برنج پاک کنی | قیمت میز کار برنج پاک کنی

برنج یکی از پر مصرف ترین غذاهای ایرانی که جهت آماده سازی آن ماشین آلات پیشرفته ایی تولید شده اند که این ماشین آلات سعی در پخت برنج با کیفیت بیشتر ، با سرعت بیشتر و بهداشتی تر داشته اند ، یکی از تجهیزات ابتدایی جهت آماده سازی برنج که در بحث سرعت پخت به آشپز کمک می کند میز کار برنج پاک کنی است ، میز کار برنج پاک کنی به شکل خاصی طراحی شده است تا چندین کمک آشپز یا کارگر ساده در اطراف آن بتوانند مشغول تمیز کردن برنج برای آماده کردن آن جهت ریختن در دیگ چلوپز گردند.

میز کار برنج پاک کنی :

با توجه به ظرفیت آشپزخانه صنعتی و اینکه تقریبا برنج یکی از مهمترین و پر مصرف ترین غذاهای ایرانی می باشد نوعی میز طراحی و ساخته شده است که وظیفه آن تمیز کردن و پاک کردن برنج است. این میز کار از یک رویه درست شده از جاهایی دارای محفظه هایی است که آشغال جداشده برنج از داخل آنها به خارج هدایت می گردد.

مشخصات میز کار برنج پاک کنی:

  1. رویه میزکار برنج پاک کنی از ورق استنلس استیل ۳۰۴ با ضخامت ۱-۲ میلمیتر
  2. دارای چهار پایه از جنس پروفیل فابریک استنلس استیل ۳۰۴ با ضخامت ۴۰*۴۰ که به وسیله پروفیل فابریک استنلس استیل ۳۰۴ با ضخامت ۲۵*۲۵ کلاف شده است.
  3. دارای پاتروکی ( سفارشی )
  4. دارای سه طرف لبه دار و یک طرف باز جهت انجام کار
  5. ابعاد میز کار جمع آوری زباله : ارتفاع ۸۵ سانتمیتر ، عرض ۶۵ سانتیمتر ، طول (۹۰ ، ۱۰۰ ، ۱۱۰ ، ۱۲۰ ، ۱۳۰ ، ۱۵۰ ، ۱۶۰ ، ۱۷۰ ، ۱۸۰ ، ۱۹۰ سانتیمتر)

قیمت میز کار برنج پاک کنی:

در هنگام خرید میز کار برنج پاک کنی به شما متقاضیان عزیز توصیه می گردد تنها قیمت میز کار برنج پاک کنی را به عنوان میز کار آشپزخانه صنعتی ملاک خرید قرار ندهید زیرا بسیاری از مسائل در ساخت میز کار صنعتی دخیل هستند که شما به عنوان یک کاربر ساده بعد از استفاده در گذر زمان متوجه آن می شوید که همه مسائل از نوع استیل به کار رفته گرفته تا نوع طراحی میز کار آشپزخانه صنعتی در قیمت میز کار برنج پاک کنی به عنوان یکی از میز کار های آشپزخانه صنعتی دخیل می باشند. حتما به شما عزیزان توصیه می کنیم قبل از خرید با کارشناسان تجهیز گستر که دارای تجربه ایی بیش از دو دهه در این زمینه هستند تماس حاصل فرمایید.

✔✔ محصولات پیشنهادی :

میز کار استیل

میز کار جمع آوری زباله

میز کار تفلون

تخت کار چوبی

تخت کار تفلونی

میز کار چوبی 

5/5 (1 Review)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *