میز کار جمع آوری زباله | قیمت میز کار جمع آوری زباله

برای جمع آوری زباله های ظروف و محیط آشپزخانه صنعتی باید طرحی ارائه می شد تا این عملیات جهت رعایت بهداشت صورت گیرد ،  متخصصان تجهیز گستر یکی مشکلاتی که مانع از این اتفاق می شد را در اطراف سطل های زباله دیدند که به دلیل عدم دقت کاربران بسیاری از زباله ها به خارج سطل زباله انداخته می شد و به همین منظور میزی را طراحی کردیم تا این اتفاق به حداقل ممکن برسد و نام این میز کار را میز کار جمع آوری زباله نامیدیم که در قسمت زیرین این میز کار یک عدد سطل زباله تعبیه می شود.

میز کار جمع آوری زباله :

این نوع میز کار در آشپزخانه ها مصرف بالایی دارد و در جمع آوری و نظم آشپزخانه صنعتی بسیار موثر است و در واقع این نوع میز کار صنعتی از ابتکارات گروه صنعتی تجهیز گستر می باشد و وظیفه آن این است که زباله هایی روی این میز کار صنعتی می ریزد به داخل سطل زباله هدایت کند.

مشخصات میز کار جمع آوری زباله :

  1. رویه میزکار جمع آوری زباله از ورق استنلس استیل ۳۰۴ با ضخامت ۱-۲ میلمیتر
  2. دارای چهار پایه از جنس پروفیل فابریک استنلس استیل ۳۰۴ با ضخامت ۴۰*۴۰ که به وسیله پروفیل فابریک استنلس استیل ۳۰۴ با ضخامت ۲۵*۲۵ کلاف شده است.
  3. دارای پاتروکی ( سفارشی )
  4. استفاده از وان مخصوص یک تکه به صورت کاملا پرسی فابریک
  5. ابعاد میز کار جمع آوری زباله : ارتفاع ۸۵ سانتمیتر ، عرض ۶۵ سانتیمتر ، طول (۱۰۰ ، ۱۲۰ ، ۱۵۰ ۱۹۰ سانتیمتر)

قیمت میز کار جمع آوری زباله :

قیمت میز کار جمع آوری زباله در رنج های مختلفی است و متریال سازنده بسیار بر قیمت میز کار جمع آوری زباله تاثیر گذار هستند ولی یک نکته بسیار مهم در ساخت این میز کار وجود دارد و آن لگن استفاده شده روی این میز کار می باشد که بسیاری از شرکت ها به دلیل نداشتن ماشین آلات پیشرفته قابلیت ساخت لگن یکپارچه را ندارند و با استفاده چندین ورق و اتصال از نقاط خم می سازند که این مسئله باعث می گردد هم در هنگام تمیز کردن و هم در آینده از نقاط جوش دچار زنگ زدگی گردد. که این مسئله بسیار بر قیمت میز کار جمع آوری زباله تاثیر گذار است.

✔✔ محصولات پیشنهادی :

میز کار استیل

میز کار تفلونی

میز کار برنج پاک کنی

تخت کار چوبی

تخت کار تفلونی

میز کار چوبی 

5/5 (1 Review)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *