میز کار استیل | قیمت میز کار استیل

شاید با جرات بتوان گفت بهترین و بهداشتی ترین میز کار صنعتی موجود در بازار میز کار استیل می باشد ، میز کار استیل همانطور که از اسم آن مشخص است تماما از جنس استیل است و هیچ جایی از این میز کار غیر از فلز استیل استفاده نشده است. روی این میز کار از جنس استیل است ولی یک ایراد بر آن وارد است و آن هم عدم مقاومت در برابر کار روی آن که به همین منظور گروه صنعتی تجهیز گستر در زیر این رویه استیل یک لایه پلی اتیلن استفاده کرده است تا هم طرح میز کار استیل حفظ شود و هم این ایراد میز کار استیل از بین برود.

میز کار استیل :

در واقع این نوع میز کار صنعتی تمام از جنس استیل درست شده است ، حتی روی میز کار نیز از استیل درست شده است ولی در زیر صفحه روی میز کار استیل از پلی اتیلن استفاده شده است تا هم باعث افزایش عمر میز کار استیل و هم باعث می گردد تا کار روی میز کار استیل آسان تر گردد.

میز کار استیل گروه صنعتی تجهیز گستر با پیشرفته ترین ماشین آالات برشو جوش تولید می گردد.

میز کار استیل ما از جنس استنلس استیل با کیفیت بالا ، ضد زنگ و ساخته شده است ، می توانید به طور مستقیم سبزیجات و مواد غذایی دیگر را روی میز کار  برش دهید. اما  به شما یادآوری کنیم که پس از استفاده ، برای جلوگیری از آسیب های غیر ضروری باید میز کار  را تمیز کنیم.

مشخصات میز کار استیل :

  1. رویه میزکار استیل از ورق استنلس استیل ۳۰۴ با ضخامت ۱-۲ میلمیتر
  2. دارای چهار پایه از جنس پروفیل فابریک استنلس استیل ۳۰۴ با ضخامت ۴۰*۴۰ که به وسیله پروفیل فابریک استنلس استیل ۳۰۴ با ضخامت ۲۵*۲۵ کلاف شده است.
  3. دارای پاتروکی ( سفارشی )
  4. استفاده از پلی اتیلن با گرید ۱۰۰ در ضخامت های مختلف در زیر روی استیل ( سفارشی )
  5. ابعاد میز کار استیل : ارتفاع ۸۵ سانتمیتر ، عرض ۶۵ سانتیمتر ، طول (۹۰ ، ۱۰۰ ، ۱۱۰ ، ۱۲۰ ، ۱۳۰ ، ۱۵۰ ، ۱۶۰ ، ۱۷۰ ، ۱۸۰ ، ۱۹۰ سانتیمتر)

قیمت میز کار استیل :

قیمت میز کار استیل نیز همان قیمت میز کار تفلون و چوب به موارد مختلفی وابسته است که شما خریداران عزیز حتما باید مورد توجه قرار دهید. قیمت میز کار استیل علاوه بر نوع استیل ، میزان ضخامت استیل ، نحوه طراحی و اتصالات میز کار به نوع پلی اتیلنی که در زیر رویه میز کار به کار رفته است نیز بستگی دارد و این مسئله بسیار مورد توجه است زیرا بسیاری از شرکت ها از ورق های MDF در زیر رویه استیل استفاده می کنند که برای محیط های آشپزخانه صنعتی به دلیل جمع آوری سوسک مناسب نیست و بدین منظور حتم به شما توصیه می کنیم جهت خرید میز کار استیل علاوه بر قیمت به مسائل فنی میز کار استیل نیز دقت کنید.

✔✔ محصولات پیشنهادی :

میز کار تفلونی

میز کار جمع آوری زباله

میز کار برنج پاک کنی

تخت کار چوبی

تخت کار تفلونی

میز کار چوبی 

5/5 (1 Review)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *