میز کار چوبی | قیمت میز کار چوبی – تخت کار

یکی از پر اصستفاده ترین میز کار های صنعتی در واقع میز کاری است که روی آن با چوب می باشد و به آن میز کار چوبی می گویند. در واقع این میز کار از لحاظ عملکردی مانند بقیه میز کار هاست و همچنین از لحاظ ساختاری نیز مانند بقیه میز کارهای صنعتی است با این تفاوت که این میزکار چوبی از رویه چوبی استفاده کرده است و معمولا نوع چوب و ضخات چوب بر قیمت میز کار چوبی تاثیر گذار است. در بسیاری از مواقع به میز کار چوبی تخت کار نیز می گویند ولی واقعیت امر این نیست و تخت فقط به رویه میز کار چوبی گفته می شود و تخت کار با میز کار چوبی متفاوت است.

میز کار چوبی

در واقع این نوع اسم گذاری مربوط به روی میز کار است که از جنس چوب درست شده است و بقیه قسمت های میز کار شبیه انواع میز کار صنعتی می باشد، نوع چوب استفاده شده در این میز کار راش می باشد و ضخامت آن بسته به نوع استفاده از میز کار چوبی و سفارش مشتری تعیین می گردد.

مسائلی در جهت استفاده از میز کار چوبی که باید رعایت شود که از آن جمله می توان به : صاف و بدون ترک بودن میز کار شاراه کرد ، دوم شستشوی کامل میز کار بعد از هر بار مصرف و گندزدایی و لایه برداری به صورت دوره ایی

مشخصات میز کار با رویه چوب

  1. رویه میزکار چوبی
  2. دارای چهار پایه از جنس پروفیل فابریک استنلس استیل ۳۰۴ با ضخامت ۴۰*۴۰ که به وسیله پروفیل فابریک استنلس استیل ۳۰۴ با ضخامت ۲۵*۲۵ کلاف شده است.
  3. دارای پاتروکی ( سفارشی )
  4. استفاده از چوب راش با ضخامت ۵-۷-۱۰ سانتمیتر
  5. ابعاد میز کار چوبی : ارتفاع ۸۵ سانتمیتر ، عرض ۶۵ سانتیمتر ، طول (۹۰ ، ۱۰۰ ، ۱۱۰ ، ۱۲۰ ، ۱۳۰ ، ۱۵۰ ، ۱۶۰ ، ۱۷۰ ، ۱۸۰ ، ۱۹۰ سانتیمتر)

قیمت تخت کار چوبی

جهت اطلاع از قیمت میز تخت کار چوبی ابتدا باید مسائل مختلفی از جمله پایه ها و نوع استیل و ضخامت استیل به کار رفته در میز تخت کار چوبی و همچنین از همه مهمتر نحوه طراحی و اتصال این میزکار چوبی می باشد که بسیار در قیمت میز تخت کار چوبی تاثیر گذار است و در انتها نوع چوب به کار برده شده و ضخامت چوب می باشد که در قیمت میز تخت کار چوبی تاثیر گذار است و به همین منظور در هنگام خرید میز تخت کار چوبی به شما توصیه می کنیم با کارشناسان شرکت تجهیز گستر صحبت کنید.

✔✔ محصولات پیشنهادی :

میز کار استیل

میز کار تفلون

میز کار برنج پاک کنی

تخت کار چوبی

تخت کار تفلونی

چرا باید از میز تخت کار صنعتی استفاده کنیم؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *