میز کار چوبی | قیمت میز کار چوبی – تخت کار

یکی از پر اصستفاده ترین میز کار های صنعتی در واقع میز کاری است که روی آن با چوب می باشد و به آن میز کار چوبی می گویند. در واقع این میز کار از لحاظ عملکردی مانند بقیه میز کار هاست و همچنین از لحاظ ساختاری نیز مانند بقیه میز کارهای صنعتی است با این تفاوت که این میزکار چوبی از رویه چوبی استفاده کرده است و معمولا نوع چوب و ضخات چوب بر قیمت میز کار چوبی تاثیر گذار است. در بسیاری از مواقع به میز کار چوبی تخت کار نیز می گویند ولی واقعیت امر این نیست و تخت فقط به رویه میز کار چوبی گفته می شود و تخت کار با میز کار چوبی متفاوت است.

میز کار چوبی

در واقع این نوع اسم گذاری مربوط به روی میز کار است که از جنس چوب درست شده است و بقیه قسمت های میز کار شبیه انواع میز کار صنعتی می باشد، نوع چوب استفاده شده در این میز کار راش می باشد و ضخامت آن بسته به نوع استفاده از میز کار چوبی و سفارش مشتری تعیین می گردد.

مسائلی در جهت استفاده از میز کار چوبی که باید رعایت شود که از آن جمله می توان به : صاف و بدون ترک بودن میز کار شاراه کرد ، دوم شستشوی کامل میز کار بعد از هر بار مصرف و گندزدایی و لایه برداری به صورت دوره ایی

مشخصات میز کار با رویه چوب

  1. رویه میزکار چوبی
  2. دارای چهار پایه از جنس پروفیل فابریک استنلس استیل ۳۰۴ با ضخامت ۴۰*۴۰ که به وسیله پروفیل فابریک استنلس استیل ۳۰۴ با ضخامت ۲۵*۲۵ کلاف شده است.
  3. دارای پاتروکی ( سفارشی )
  4. استفاده از چوب راش با ضخامت ۵-۷-۱۰ سانتمیتر
  5. ابعاد میز کار چوبی : ارتفاع ۸۵ سانتمیتر ، عرض ۶۵ سانتیمتر ، طول (۹۰ ، ۱۰۰ ، ۱۱۰ ، ۱۲۰ ، ۱۳۰ ، ۱۵۰ ، ۱۶۰ ، ۱۷۰ ، ۱۸۰ ، ۱۹۰ سانتیمتر)

قیمت تخت کار چوبی

جهت اطلاع از قیمت میز تخت کار چوبی ابتدا باید مسائل مختلفی از جمله پایه ها و نوع استیل و ضخامت استیل به کار رفته در میز تخت کار چوبی و همچنین از همه مهمتر نحوه طراحی و اتصال این میزکار چوبی می باشد که بسیار در قیمت میز تخت کار چوبی تاثیر گذار است و در انتها نوع چوب به کار برده شده و ضخامت چوب می باشد که در قیمت میز تخت کار چوبی تاثیر گذار است و به همین منظور در هنگام خرید میز تخت کار چوبی به شما توصیه می کنیم با کارشناسان شرکت تجهیز گستر صحبت کنید.

✔✔ محصولات پیشنهادی :

میز کار استیل

میز کار تفلون

میز کار برنج پاک کنی

تخت کار چوبی

تخت کار تفلونی

چرا باید از میز تخت کار صنعتی استفاده کنیم؟

5/5 (1 Review)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *