تجهیزات آماده سازی

با توجه به پیشرفت رستورانها و آشپزخانه های صنعتی , تجهیزات مربوط به آشپزخانه های صنعتی نیز پیشرفت زیادی نموده است و تمامی مراحل پخت غذا به صورت جداگانه تقسیم بندی شده و برای هرکدام از بخشهای آشپزخانه های صنعتی از تجهیزات آشپزخانه صنعتی جداگانه ای استفاده می شود.

در واقع مراحل پخت غذا همانند یک فرآیند با ورود مواد اولیه به آشپزخانه صنعتی شروع شده و با گذراندن چندین مرحله  غذا آماده تحویل به مصرف کننده می گردد. مرحله آماده سازی به عنوان اولین بخش از این فرآیند نیازمند تجهیزات مخصوص خود می باشد که به این تجهیزات آماده سازی می گویند, در واقع تجهیزات آماده سازی به تجهیزاتی گفته می شود که جهت آماده سازی غذا قبل از پخت مورد استفاده قرار می گیرد.

همانطور که مستحضرید در مراحل پخت غذا ابتدا نیاز به یکسری اعمال به عنوان مثال: خردکردن , شستن , خیس کردن و … می باشد که برای این اعمال نیاز به تجهیزات مورد نیاز که به آنها تجهیزات آماده سازی می گویند می باشد.

این نوع دسته بندی تجهیزات آشپزخانه صنعتی ( تجهیزات آماده سازی , تجهیزات سرو و…) جهت پیشرفت و مکانیزه شدن تجهیزات آشپزخانه صنعتی صورت گرفته است.

از جمله مهمترین تجهیزات آماده سازی آشپزخانه های صنعتی می توان به : کابینت صنعتی , سینک ظرفشویی صنعتی , میزکار صنعتی , قفسه های استیل , چرخ گوشت صنعتی و … اشاره کرد.

گروه صنعتی تجهیزگستر یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تجهیزات آماده سازی سعی در تولید انواع تجهیزات آماده سازی نموده است که با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و متخصصان ایرانی به روزترین تجهیزات آماده سازی را خدمت شما عزیزان ارائه می نماید.

تجهیزات آماده سازی گروه صنعتی تجهیزگستر با پیشرفته ترین ماشین آلات صنعتی دنیا تولید می گردند و به همین دلیل تجهیزات آماده سازی تولید شده این شرکت ضمن استحکام و عمر بالا , از لحاظ  ظاهری هم طراز تجهیزات آماده سازی بزرگ ترین تولیدکنندگان تجهیزات آماده سازی در دنیا می باشند .

مشاهده محصولات تجهیزات آماده سازی

تجهیزات اشپزخانه صنعتی