ترولی حمل ظروف تمیز | ترولی استیل

جهت حمل غذا و ظروف تمیز علاوه بر مدلهای پلی اتیلنی ترولی مدلهای دیگری نیز موجود است و ترولی حمل غذا استیل یا ترولی حمل ظروف تمیز یکی از انواع مختلف ترولی حمل غذا است که توسط گروه صنعتی تجهیز گستر تولید می گردد. قیمت ترولی حمل غذا استیل یا قیمت ترولی حمل ظروف تمیز نسبت به مدل های پلی اتیلن بالاتر می باشد و با توجه به سفارش ساخت قیمت ترولی حمل غذا استیل یا قیمت ترولی حمل ظروف تمیز مشخص می گردد. ترولی حمل غذا استیل یا ترولی حمل ظروف تمیز در مکان های مختلفی کاربرد دارد و با توجه به استحکام و طرح زیبای آن قابلیت حمل بالا را دارا می باشد. از ترولی حمل غذا استیل در تالارها ، رستوران ها ، آشپزخانه های صنعتی ، کترینگ ها ، هتل ها و … استفاده می شود و به دلیل عمر بالای آن یکی از ترولی های محبوب در بین کاربران می باشد، یکی از ایرادات ترولی حمل غذا استیل یا همان ترولی حمل ظروف تمیز  در واقع ظاهر و صدای ترولی در حرکت می باشد که گروه صنعتی تجهیز گستر با طراحی زیبا و صداگیری این ایرادات ترولی حمل غذا استیل را از بین برده است.

ترولی حمل ظروف تمیز استیل

گروه صنعتی تجهیز گستر برای تولید ترولی حمل ظروف تمیز استیل از سه طبقه استیل که با طرح خاصی درست شده اند استفاده می کند و این طبقات با استفاده از پروفیل های لوله ایی و چرخ های ترمزدار ترولی حمل ظروف تمیز استیل را تکمیل کرده اند و به عنوان ترولی رستورانی یا ترولی حمل ظرروف تمیز استیل تجهیز گستر در بازار عرضه می گردد. این ترولی از استنلس استیل ۳۰۴ درست شده است که با ماشین آالات و نرم افزارهای پیشرفته طراحی و تولید شده و به عنوان طرح خاص در اداره ثبت شرکت ها به نام ترولی رستورانی استیل یا ترولی حمل غذا استیل یا همان ترولی حمل ظروف تمیز استیل به نام تجهیز گستر ثبت شده است. این ترولی در ابعاد استاندارد هم اکنون در بازار موجود است که شامل سه طبقه است ولی براساس نیاز و تقاضای مشتری ترولی امکان ساخت در طبقات و ابعاد سفارشی نیز وجود دارد و این شرکت با دریافت مشخصات ترولی اقدام به طراحی و برآورد نکات مهندسی نموده و پس از تایید با نظر کارفرما اقدام به تولید ترولی حمل ظروف تمیز استیل می نماید.

مشخصات ترولی حمل ظروف تمیز استیل

  1. اسکلت و بخشهای خارجی ترولی حمل ظروف تمیز استیل تماما از ورق و پروفیل استنلس استیل ۳۰۴ خش دار ایتالیا و جوشکاری تمام با روش تیگ ( TIG ) و گاز آرگون می باشد.
  2. استفاده از چهار چرخ بسیار مقاوم و روان همراه با ترمز ( سفارشی )
  3. وزن ترولی حمل ظروف تمیز استیل : ۲۷Kg ( بسته به سفارش ترولی متفاوت است )
  4. دارای سه طبقه مجزا و قابل شستشو
  5. تحمل بار : ۱۵۰Kg ( بسته به سفارش ترولی متفاوت است )
  6. ابعاد ترولی حمل ظروف تمیز استیل : ۸۹ طول * ۵۵ عرض * ۱۰۰ ارتفاع ( ابعاد به سانتیمتر )
  7. طراحی و ساخت با پیشرفته ترین و به روز ترین ماشین آلات تجهیزات آشپزخانه صنعتی
  8. دارای گارانتی و خدمات پس از فروش

قیمت ترولی حمل ظروف تمیز

برای تعین قیمت ترولی حمل ظروف استیل باید ابتدا به قیمت عوامل تولید ترولی حمل ظروف استیل و نوع طراحی و ساخت آن توجه کرد . معمولا قیمت ترولی حمل ظروف تمیز استیل نسبت به ترولی حمل غذا پلی اتیلنی گران تر است ولی با توجه به عمر بالای ترولی حمل ظروف تمیز استیل از نگاه اقتصادی قیمت پایین تری را نسبت به عمر ترولی دارد. قیمت ترولی حمل ظروف تمیز بسته به قیمت استیل و چرخ و پروفیل و همچنین نوع طراحی متفاوت است و البته از همه مهمتر ابعاد و تعداد طبقات ترولی حمل ظروف تمیز هستند که قیمت ترولی حمل ظروف تمیز استیل را تعیین میکند و برای اطلاع از قیمت ترولی بهتر است با دادن اطلاعات ترولی مدنظر با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید.

✔✔ محصولات پیشنهادی :

ترولی حمل دیگ

ترولی حمل غذا

چرخ رستورانی

ترالی حمل غذا گرمخانه دار

ترولی رستوران

0/5 (0 Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *