تخت کار چوب | قیمت تخت کار چوب |تخت ساطور چوب

جهت خرد کردن گوشت و بسیاری اقلام دیگر نیاز به نوعی تخت کار می باشد تا عملیات آماده سازی را بر روی آن انجام داد که در برهه های زمانی مختلف این تخت کار از جنس های مختلف در آشپزخانه صنعتی مورد استفاده قرار گرفته که دلایل تغییر جنس تخت کار لزوما بهداشتی بوده است چون از لحاظ کارآیی تفاوت آنچنانی انواع تخت کار با یکدیگر ندارند و تخت کار در انواع آن اعم از چوبی و تخت کار پلی اتیلن یا همان تخت کار تفلون شبیه یکدیگر می باشند. تخت کار دارای خصوصیات ویژه ایی است که آن را از میز کار متمایز می کند که از جمله ضخامت تخت کار و سایز تخت کار است.

تخت کار چوبی یا تخت ساطور چوبی:

تخت کار چوبی در واقع همانند تخت کار تفلون است و مزایایی مانند تخت کار تفلونی دارد ولی رویه آن از چوب راش درست شده است که این چوب نیز دارای ضخامت زیادی می باشد و تنها دلیل استفاده از تخت کار چوبی می تواند سلیقه یا نوع طراحی و دکور باشد و یا مسائل بهداشتی که به هر حال وظایف تخت کار چوبی و تخت کار تفلونی شبیه به هم می باشد.

ویژگی تخت کار چوبی صنعتی

  1. ساخته شده از ورق های استینلس استیل ۳۰۴ نگیر با ضخامت ۱-۲ میلیمتر
  2. وزن تخت کار چوبی : ۲۵ کیلوگرم
  3. ابعاد تخت کار چوبی : عرض ۵۱ سانتیمتر * ارتفاع ۸۵ سانتیمتر * طول ۵۱ سانتیمتر
  4. دارای چهار پایه از جنس پروفیل فابریک استنلس استیل ۳۰۴ با ضخامت ۴۰*۴۰ که به وسیله پروفیل فابریک استنلس استیل ۳۰۴ با ضخامت ۲۵*۲۵ کلاف شده است.
  5. استفاده از رویه پلی اتیلن مرغوب و نشکن با ضخامت های متفاوت

قیمت تخت کار چوب:

برای کسب اطلاع از قیمت تخت کار چوبی حتما باید از اطلاعات کاملی در مورد تخت کار تفلونی داشته باشید. منظور از اطلاعات در واقع اطلاع از جنس اجزای تخت کار چوب و نحوه ساخت تخت کار چوبی و اطلاعات اینچنینی می باشد که بر قیمت تخت کار چوب تاثیر گذار می باشند . قیمت تخت کار چوبی در مرحله اول متاثر از جنس استیل به کار رفته در تخت کار چوبی می باشد که نوع استیل به کار رفته در پایه تخت کار چوبی و نوع چوب به کار رفته در رویه تخت کار چوبی تاثیر بسزایی در قیمت تخت کار چوبی دارد در وهله بعدی قیمت تخت کار چوبی متاثر از طراحی و نحوه ساخت تخت کار چوبی می باشد که ماشین آلات شرکت تولید کننده تجهیزات آشپزخانه در این مهم موثر است، گروه صنعتی تجیهز گستر به شما خریداران تخت کار چوبی پیشنهاد می کند هنگام خرید به شرکت سازنده معتبر مراجعه کنید.

کارشناسان تجیهز گستر جهت انتخاب بهتر شما عزیزان شما را راهنمایی خواهند کرد و قبل از خرید جهت استعلام قیمت تخت کار چوبی و مشاوره با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید.

✔✔ محصولات پیشنهادی :

میز کار استیل

میز کار جمع آوری زباله

میز کار برنج پاک کنی

میز کار تفلون

تخت کار تفلونی

میز کار چوبی 

5/5 (1 Review)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *